شنبه 28 مهر 1397

رجائی، روح الله

کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی- گرایش روزنامه نگاری / مدرس رشته روابط عمومی در دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور در مقطع کارشناسی / تالیف: کتاب جهیزیه برای دختر دسته گل شما (راهنمای خرید جهیزیه/سبک زندگی)/کتاب کوچک زیباست؛ روزنامه نگاری محله ای در ایران/در دست انتشار- انشارات غدیر قم
 • فرزاد حسنی را ممنوع التصویر کنید

  - ویدیوی جنجالی برنامه اکسیر با اجرای فرزاد حسنی بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است و حالا اظهار نظر ها درباره آن با هشتگی همراه است که به واقع خلاصه همه ماجرا است: # رسوایی _ اخلاقی !

 • آقایان مدیران هلال احمر لطفا لبخند نزنید، استعفا بدهید!

  - دو دانش آموز 13 ساله در اردوی هلال احمر وقتی در مسابقات المپیاد آماده شرکت کرده بودند،غرق شدند.اولی در دم جان باخت و دومی مرگ مغزی شد و متاسفانه صبح روز بعد حادثه مرد.به همین راحتی که من نوشتم و به همین سادگی که شما خواندید.اما چه کسی مقصر سیاه پوش شدن خانواده های دو نوجوان معصوم است؟ مثل همه وقت هایی که اتوبوس چپ می کند و جاده یا راننده فوت شده مقصر است،مثل همه وقت هایی که هواپیما سقوط می کند و آسمان یا خلبان مرده مقصر است،مثل همه وقت هایی که اتفاقی می افتد و همه مقصرند جز کسی که باید باشد،این بار هم دانش آموزان فوت شده مقصر بودند و البته دریا !

 • مصلی تهران نمی تواند میزبان بهتری برای مردم باشد ؟!

  - سالهاست شمار زیادی از تهرانی ها مصلی تهران را برای شرکت در مراسم احیا انتخاب می کنند.به نظر می رسد برگزاری مراسم به صورت خانوادگی مهم ترین دلیل این انتخاب باشد.هر چه باشد،مصلی تهران همچنان که در توسعه و تکمیل به شدت عقب مانده،هرگز میزبان خوبی هم در این مراسم نبوده است.

 • اگر طوفان عصر دوشنبه،زلزله بود ...

  - عصر امروز – دوشنبه- طوفان تهرانی ها را حسابی غفالگیر کرد.این خلاصه مشاهدات من از لحظه شروع طوفان تا پایان آن در مسیر بزرگراه بابایی ورودی خیابان استخر تا فلکه اول تهرانپارس است :

 • زندگی به سبک جواد الائمه(ع)

  - «اگر مورد ستم واقع شدی ستم مکن،اگر به تو خیانت کردند خیانت مکن،اگر تو را تکذیب کردند خشمگین مشو،اگر مدحت کنند شاد مشو و اگر نکوهشت کنند، بیتابی مکن.»

 • «وایبر»، نعیمه اشراقی و چند نکته قابل تامل

  - پس از آنکه انتشار مطلبی توهین آمیز به امام خمینی (ره) در صفحه فیس بوک خانم نعیمه اشراقی حاشیه ساز شد،حالا پای «وایبر» در میان است.

 • سه خبر بد برای مطبوعات در بهار سال فرهنگ

  - همه ماجرا این است:«روزنامه خبر تعطیل شد و روزنامه های تهران امروز و تابناک هم در آستانه تعطیلی هستند.»همزمانی این سه خبر در سالی که به نام فرهنگ می شناسیمش و قرار است بر این حوزه تمرکز بیشتری داشته باشیم حتما خبر تلخی است.

 • برای 4 مرزبان آزاد شده اضافه خدمت نزنید لطفا!

  - گوش شیطان کر انگار که بالاخره مرزبانان ایرانی آزاد شده اند.4 سرباز شریف وطن و پیکر مقدس پنجمین آنها به زودی به وطن برمی گردند.

آرشیو ماهانه