سه شنبه 27 شهریور 1397

زهرابی، آرتین

روزنامه نگار و نویسنده روزنامه خبرورزشی / سوابق: شروع فعالیت در روزنامه های ورزشی از سال ١٣٧٦در روزنامه خبرورزشی، صبح ورزش، ٩٠ و جهان فوتبال - سردبیر ویژه نامه خبرورزشی در استان گیلان
 • از جام ملت‌های آسیا متنفرم!

  - فوتبالی که ۴ دهه است به المپیک صعود نمی‌کند بخش زیادی از اعتبارش را از دست می‌دهد. آمار در فوتبال همین جاهاست به فریاد تیم‌ها می‌رسد. ما در حوزه فوتبال ملی، تیم هایی به اصظلاح خوش آمار نداریم. از ۵ دفعه‌ای که به جام جهانی صعود کرده‌ایم، فقط دوبار آن را با کی‌روش رفته‌ایم اما باز هم آمار به سود ما نیست.

 • اتهام کی‌روشی‌پور بودن فردوسی‌پور، قلابی بود

  - در هیچ کجای این مصاحبه اثری از آقای کی‌روشی‌پور نبود و فردوسی‌پور در نقش یک مجری منتقد ظاهر شد. هر سوالی که می‌توانست یک جنجال درست کند را فردوسی‌پور مطرح کرد اما کی‌روش می‌دانست این بازی سرنوشت‌سازتر از آن است که بخواهد در دام تندروی‌های عده‌ای گرفتار شود.

 • راز دشمنی با کی‌روش فاش شد!

  - مربیانی که متخصص انداختن تیم از لیگ برتر به دسته یک هستند و هیچ کارنامه‌ای در طول دوران مربی‌گری خود ندارند به سرمربی تیم ملی حمله می‌کردند چرا ما مراکش را با گل به خودی مدافع حریف شکست دادیم؟ در جام جهانی روسیه هزاران واژه غیربهداشتی علیه تیمی سرازیر شد که به اسپانیا یک باخت خفیف داد و مقابل پرتغال مساوی کرد!

 • دلواپس اینستاگرام!

  - ما دلواپسیم. دلواپسانی که قدر کارهای بزرگ صورت گرفته را می‌دانیم و پیش از آن که دیر شود فقط هشدار می‌دهیم. ما را جزو همان یک درصد جامعه فوتبال بدانید که از حالا پیش‌بینی تمام وقایع جام ملت‌های آسیا را به عرض شما و دیگران رسانده‌ایم.

 • کی‌روش از ایران رفتنی شد؟!

  - «کارلوس کی‌روش» در هیچ‌کدام از مطالب منتشر شده به نقل از خود او اشاره‌ای به امضای قراردادش نکرده، این نکته نشان می‌دهد تیم ملی ایران هنوز سرمربی ندارد.

 • خودکشی به سبک کی‌روش!

  - آیا «کارلوس کی‌روش» سرمربی تیم ملی، حاضر می‌شود کارش را در فوتبال ایران ادامه بدهد؟ در این صورت آیا او با این سطح توقع عمومی دست به یک خودکشی ورزشی نمی‌زند؟

 • چرا از فردوسی‌پور ناراحت شدید؟

  - انتخاب برترین‌های لیگ در ساده‌ترین عنوان‌ها هم جای انتقاد داشت، اساساُ این شکل از انتخاب‌ها حتی اگر با حضور همه کارشناسان فوتبال هم باشد محل اشکال است.

 • به خدا قسم در جام جهانی باختیم !

  - صعود ژاپن از گروهش و بازی این تیم مقابل بلژیک که منجر به شکست نماینده قاره آسیا شد به جای اینکه در رده‌بندی مسائل تحلیلی قرار بگیرد به تسویه حساب‌های خرد و کلان بعضی‌ها تبدیل شده... حتی برد کره‌جنوبی مقابل آلمان همین کارکرد را داشت!

 • راه فرار نداری آقای کی‌روش!

  - س از ۷ سال کی روش از شرایط فوتبال ایران خبر دارد و با خلق و خوی مدیرانش آشنا شده است. مدیریت وعده و وعید در ذات ماست. این بار آیا شما به وعده ها برای آماده سازی تیم ملی اطمینان دارید؟

 • طعنه‌های تلخ کی‌روش برای پیشنهاد ۶ ماهه

  - کی‌روش بی‌گمان در انتظار دلداری منتقدانی نیست که روزگاری حتی از در دشمنی با تیم ملی وارد شدند و سرمربی و کل تیم را به رگبار تهمت بستند.