شنبه 28 مرداد 1396

فیلم | روایت‌های شنیده نشده از زندگی دکتر مصدق در تبعیدگاه

قلعه احمدآباد مصدق که محل تبعید دکتر محمد مصدق و همچنین آرامگاه ابدی او است چند سالی است که به روی بازدیدکنندگان بسته است. نخست وزیر پیشین ایران 10 سال و 7 ماه در این قلعه به صورت تبعیدی زندگی کرد و به دلیل سرطان دهان درگذشت. او در حالی که وصیت کرده بود در گورستان ابن بابویه به خاک سپرده شود اما با ممانعت رژیم پهلوی روبرو شد و به صورت امانی در اتاق پذیرایی این قلعه به خاک سپرده شد. ویدیوی زیر گپ و گفت خبرنگار خبرآنلاین با اهالی احمدآباد مصدق به ویژه ابوالفتح تک روستا است که چندین سال آشپز خدمه محمد مصدق بوده است.

فیلم | وزیر پیشنهادی ارشاد: باید جلوی مداخلات غیر رسمی در حوزه فرهنگ گرفته شود

فیلم - عباس صالحی، وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی در دفاع از برنامه های خود گفت: با اهالی هنر مانوسم، دغدغه های آنان را می‌شناسم و می‌خواهم همچون اهالی فرهنگ بر صدر بنشینند.

فیلم | روایت وزیر پیشنهادی صنعت از وضع تولید در کشور | شریعتمداری: به من گفته‌اند وزیر واردات!

فیلم - محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در دفاع از برنامه‌های خود امروز در صحن علنی مجلس گفت: در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی 48 تکلیف به عهده ما گذاشته شده که در حال انجام آن هستیم. به من گفته اند وزیر واردات. در حالی که من حامی ایجاد کالاهای استراتژیک در بخش کشاورزی و صنایع هستم. صحبت های وزیر پیشنهادی صنعت و موافقان و مخالفان او در مجلس را در ویدئوی زیر ببینید و بشنوید.

آخرین مطالب
x