پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 00:11
+ A - شنبه 13 اسفند 1390 - 20:18:00 چاپ
امتیاز به مطلب 0 نفر

پیروزی جبهه متحد اصولگرایان بر جبهه پایداری در27استان + جدول و نمودار مقایسه‌ای

سیاست > انتخابات - نگاهی به نامزد های انتخاب شده مجلس نشان می دهد در بسیازی از حوزه ها جبهه متحد اصولگرایان از جبهه پایداری پیشی گرفته است.
محمود عزیزی: به گزارش خبرآنلاین، این جدول که براساس نتایج انتخابات مجلس نهم تا ساعت 14 روز شنبه 13اسفند ماه تنظیم شده است نشان دهنده پیشتازی جبهه متحد اصولگرایان در استانهای مختلف است.
 در این میان در برخی از حوزه ها هر دو گروه اصولگرا نامزد های مشترک داشتند.
 
 
 
 
جول مقایسه ای دو جبهه متحد اصولگرایان و پایداری در استانهای کشور
 
استان
حوزه
جبهه پایداری
جبهه متحد اصولگرایان
نامزد منتخب
یزد
بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم
کاظم فرهمند
-
انتخابات به مرحله دوم کشیده شد
تفت و میبد
سید جلال یحیی زاده
سید جلال یحیی زاده
سید جلال یحیی زاده
یزد و صدوق
صالح جوکار
صالح جوکار
صالح جوکار
اردکان
-
حسین کلانتری
محمدرضاتابش
همدان
اسد آباد
اکبر رنجبر زاده
اکبر رنجبر زاده
بهروز نعمتی
ملایر
احمد آریایی نژاد
-
 
نهاوند
حسن بهرام نیا
حسن بهرام نیا
مهدی سنایی
همدان
سید کاظم حجازی
سید کاظم حجازی،امیر خجسته و علی اکبر نظری
امیر خجسته
همدان
ابراهیم کارخانه
ابراهیم کارخانه
 
مرکزی
اراک
-
عباس رجایی و احمد لطفی
محمدحسن آصفری و عباس رجایی
تفرش و آشتیان
کاظم سپاس آشتیانی
کاظم سپاس آشتیانی
کاظم سپاس آشتیانی
خمین
ابراهیم رضایی
ابراهیم رضایی
ابراهیم رضایی
محلات و دلیجان
حجت السلام علیرضا سلیمی
حجت السلام علیرضا سلیمی
علیرضا سلیمی
شازند
-
قاسم عزیزی
 
لرستان
درود و ازنا
حجت الاسلام حسن ورمزیاری
-
حسین گودرزی و
درود و ازنا
حجت الله رحمانی
حجت الله رحمانی
عباس قائد رحمت
سلسله و دلفان
مراد مرادی
-
حجت‌الله خدایی‌سوری
کوهدشت
حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی
حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی
الهیار ملک شاهی
بروجرد
بهرام بیرانوند
بهرام بیرانوند
 
بروجرد
محمدرضا جابر انصاری
علاء الدین بروجردی
بروجردی
گلستان
علی آباد کتول
رحمت اله نوروزی
رحمت اله نوروزی
رحمتالله نوروزی
گرگان و آق قلا
حجت الاسلام سید علی طاهری
حجت الاسلام سید علی طاهری،عبدالحسین ناصری
 نامشخص
گنبدکاووس
سلیمان عباسی
سلیمان عباسی
‌‌سلیمان عباسی
کرمانشاه
کرمانشاه
محمد کرمی راد
عبدالرضا مصری، محمد رزم، محمد کرمی راد
نامشخص
سنقر
محمد ابراهیم محبی
محمد ابراهیم محبی
محبی
اسلام آباد غرب و دالاهو
علی جلیلیان
-
علی جلیلیان
پاوه و جوانرود
سید فتح اله حسینی
سید فتح اله حسینی
نعمت منوچهری
قصرشرین سرپل ذهاب و گیلانغرب
بهرام تیموری
-
نامشخص
کنگاور و صحنه و هرسین
-
وحید احمدی
وحید احمدی
سمنان
سمنان
علیرضا خسروی
علیرضا خسروی
خسروی
شاهرود
عباسعلی غلامی
کاظم جلالی
کاظم جلالی
گرمسار  (کاتب،)،
دامغان(رستمیان)
-
-
کاتب
خراسان رضوی
مشهد و کلات
جواد کریمی قدوسی
جواد کریمی قدوسی
به دور دوم کشیده شد
مشهد و کلات
سید امیر حسین قاضی زاده
سید امیر حسین قاضی زاده
به دور دوم کشیده شد
 
مشهد و کلات
خانم انسیه غفوری شعرباف
خانم انسیه غفوری شعرباف
به دور دوم کشیده شد
 
مشهد و کلات
حجه الاسلام نصرالله پژمان فر
حجه الاسلام نصرالله پژمان فر
به دور دوم کشیده شد
 
 
مشهد و کلات
سید هاشم بنی هاشمی
سید هاشم بنی هاشمی، علی موسوی حقیقی و محمد حسین زاده بحرینی
به دور دوم کشیده شد
تربت حیدریه و مه و لات
ابوالقاسم خسروی
محمد علی رضایی
ابوالقاسم خسروی
چناران و طرقبه
محمد دهقان نقندر
محمد دهقان نقندر
مشخص نشده
خواف و رشتخوار
سید محسن امیر کلالی
سید محسن امیر کلالی
نگهبان
درگز
صمد صادقی
حسین محمد زاده
نامشخص
سبزوار
بهروز محبی نجم آبادی
علی بروغنی
نامشخص
سبزوار
سرخس و بخشهای احمد آباد
عبدالله داورزنی
حجه الاسلام عبدالله محمد دوست
محمد رضا محسنی ثانی
احمد سجادی
محمدرضا محسنی ثانی
 سجادی
کاشمر و بردسکن و خلیل آباد
حجه الاسلام یعقوبی
محمد اسماعیل نیا
نامشخص
گناباد
حجه الاسلام محمد رجایی
حجه الاسلام محمد رجایی
حجت الاسلام رجایی
نیشابور
علی معدنی
 
سبحانی نی و علی مروی
 
 
   
خراسان شمالی
بجنورد و جاجرم
قاسم جعفری
-
قاسم جعفری
بجنورد و جاجرم
احمد رضا وفایی
-
 موسی الرضا ثروتی
شیروان
محمد رضا حسین نژاد
-
عبدالرضا عزیزی
خراسان جنوبی
فردوس و طبس
 
 
 -
محمد فردوسی پور، محمد کریم عابدی و علی عبدالله زاده 
محمدعلی عبدالله زاده
 
قائنات
نظر افضلی
نظر افضلی و سید محمد صادق نیرومند
جواد هروی
نهبندان و سربیشه
-
-
مراد هاشم‌زهی
بیرجند و درمیان
حجت الاسلام محمدباقر عبادی
حجت الاسلام محمد باقر عبادی
حجت‌الاسلام محمدباقر عبادی
ایلام
ایلام،شیروان،چرداول،ایوان
،مهران
علی اکبر بسطامی
علی اکبر بسطامی
انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد
ایلام،شیروان،چرداول،ایوان
،مهران
محسن عباسی
محسن عباسی
انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد
 
دهلران،دره شهر،آبدانان
عبد سبزی
امین هاشمیان
رقابت بین علی احمدی و امین دوست محمدی در دور دوم
آذربایجان غربی
ارومیه
ابراهیم بازیان
ابراهیم بازیان، جواد جهانگیر زاده
جهانگیر زاده و قاضی پور
ارومیه
حسین پناهی
حسین پناهی
عابد فتاحی
پیرانشهر و سردشت
علی احمدیان
-
رسول خضری
خوی
 
قنبر کریم نژاد
ایوب ایوبی
موید حسینی صدر
سلماس
رسول جلایر
علی اکبر آقایی
علی اکبر آقایی
ماکو و چالدران
محمد علی پور
علی پور
محمد علی‌پور
میاندوآب
-
روح الله بیگی و جهانبخش محبی نیا
روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده
اصفهان
اردستان
محمود معلمی
سید مصطفی طباطبایی نژاد
نامشخص
اصفهان
حجت الاسلام احمد سالک
حجت الاسلام احمد سالک
هنوز نهایی نشده است
اصفهان
مجید نادر الاصلی
حمید رضا فولادگر
هنوز نهایی نشده است
اصفهان
عباس مقتدایی
مرتضی طلایی نیک
هنوز نهایی نشده است
اصفهان
خیام نکویی
حمید نادر الاصل، عدنان زاد هوش و رسول حامدیان اصفهانی
هنوز نهایی نشده است
مبارکه
علی محمد موسوی
-
علی ایران‌پور
خمینی شهر
سید محمدجواد ابطحی
سید محمدجواد ابطحی، سید محمود ابطحی
محسن صرامی
 
سمیرم
بهروز جعفری
بهروز جعفری
دور دوم مشخص می شود
فلاورجان
سیدناصر موسوی لارگانی
سیدناصر موسوی لارگانی
 نامشخص
کاشان وآران و بیدگل
محمد حسین قدیری ابیانه
-
عباسعلی منصوری
هرمزگان
بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد
ابوالقاسم جراره
محمد آشوری
محمد آشوری وابواقاسم جراره
بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد
مهران شاهی
منصور آرامی
منصور آرامی
بندر لنگه و بستک و گاو بندی
احمد جباری
-
 
میناب و رودان و جاسک
حسین رئیسی
عبد الکریم هاشمی
 
مازندران

بابل
حجه الاسلام علی اکبر ناصری
حجت الاسلام علی اکبر ناصری
علی اکبر ناصری
بابل
عابدین مومنی
منصور عابدین مومنی
 
ساری
منصور علی زارعی
منصور علی زارعی، محمد دامادی
محمد دامادی و شجاعی کیاسری
قائم شهر و سواد کوه و جویبار
قربانعلی نعمت زاده
قربانعلی نعمت زاده
سید هادی حسینی و کمال علیپور،
قائم شهر و سواد کوه و جویبار
سید علی ادیانی راد
سید علی ادیانی راد
نامشخص
بهشهر و نکا و گلوگاه
محمد جمشیدی
احمد علی مقیمی
 
تنکابن و رامسر
جمشید حجتی نیا
علی رضا مشایخی
شریعت‌نژاد و شمس
نوشهر و چالوس
حجه الاسلام عبد الغفار آل حبیب
حجه الاسلام عبد الغفار آل حبیب
‌احمدی لاشکی
نور
-
عبدالوحید فیاضی
عبدالوحید فیاضی
گیلان
آستارا
علیرضا نعمتی
علیرضا نعمتی
صفر نعیمی‌زر
بندر انزلی
صادق برزگر
صادق برزگر
حسن خسته‌بند
آستانه اشرفیه
محمد علی رمضانی
محمد حسین قربانی
محمدحسین قربانی
رشت
سید علی آقازاده
سید علی آقازاده
حسن تامینی به مجلس راه یافت و جبارکوچکی نژاد، سیدعلی آقازاده، غلامعلی جعفرزاده و نظرعلی علی زاده به دور دوم راف یافتند.
رشت
نظر علی علیزاده
نظر علی علیزاده
 
رشت
مظفر نامدار
جبار کوچکی نژاد
 
 
رودبار
رضا اکبر زاده
رضا اکبر زاده
عطاءالله حکیمی
رودسر و املش
اسدالله عباسی
-
محمد مهدی رهبری
فومن و شفت
خلیل بهروزی فر
خلیل بهروزی فر
ناصر عاشوری
لاهیجان و سیاهکل
ذبیح نیکفر
ذبیح نیکفر
ایرج ندیمی
لنگرود
سید گل آقا پور عباس
سید گل آقا پور عباس
مهرداد لاهوتی
کهکیلویه و بویر احمد
بویر احمد و دنا
ستار هدایت خواه
ستار هدایت خواه
غلام‌محمد زارعی
گچساران
 
قدرت الله حسینی
 
-
 
غلامرضا تاجگردون
کهکیلویه و بهمنی
حجه الاسلام علی محمد بزرگواری
حجه الاسلام علی محمد بزرگواری
بزرگواری
کرمان
بم
حجه الاسلام موسی غضنفری
حجه الاسلام موسی غضنفری
غضنفر آبادی
کرمان و راور
حجه الاسلام حسین جلالی
غلامرضا کرمی، محمد مهدی زاهدی
زاهدی و محمدرضا پورابراهیمی
کهنوج و منوجان
حجه الاسلام محمد رضا امیری کهنوج
حجه الاسلام محمد رضا امیری کهنوج
امیری کهنوج
آباده و بوانات
روح الله دهقان
رحیم زارع
 مشخص نشده
اقلید
ابوالقاسم رحمانی
الیاس طاهری
الیاس طاهری
جهرم
محمد رضا رضایی کوچی
محمد رضا رضایی کوچی
 محمد رضا رضایی
داراب و زرین دشت
نبی الله احمدی
نبی الله احمدی
نبی الله احمدی
سپیدان
علی طالع قمر
عنایت هاشمی
 
سروستان و کربال و کوار
نصر الله کوهی باغ اناری
---
داریوش اسماعیلی
شهر بابک
-
حسین فتاحی
حسین فتاحی
سیر جان
-
شهباز حسن پور
شهباز حسن پور
 
زرند
-
حسن رحمانی
حسین امیری
رفسنجان
-
محمد سلطان رادی
آذین
جیرفت
-
بختیار مجاز
فرج‌الله عارفی
بافت
-
علی رضا منظری
منظری
فارس
شیراز
حجه الاسلام محسن مکارم شیرازی
محمد علی شیخی، جعفر قادری
نامشخص
شیراز
ذوالانوار
ذوالانوار
نامشخص
شیراز
ضرغام صادقی
ضرغام صادقی
ضرغام صادقی
فسا
حسین یغفوری
محمد حسین درثانی
محمد حسین دوگانی
استهبان و نیریز
محمد کاظم پیش قدم
محمد سقایی
سقایی
فیروز آباد – قیر – کارزین و فراشبند
حجه الاسلام سید یونس موسوی
حجه الاسلام سید یونس موسوی
نادر فریدونی
لارستان و خنج
جمشید جعفر پور
جمشید جعفرپور
جعفرپور
لامردو مهر
سید موسی موسوی
سید موسی موسوی
سید موسی موسوی
زنجان
ابهر
سید نجم الدین مرتضوی
-
نامشخص
خدابنده
حجه الاسلام سید محمد علی موسوی
-
حجت الاسلام محمد موسوی
ماهنشان
-
رضا عبدالهی
رضا عبدالهی
زنجان و طارم
محمد اسماعیلی
محمد اسماعیلی، محسن علیمردانی
محمد اسماعیل و محسن علیمردانی
خوزستان
اهواز
ناصر سودانی
 
 
ناصر سودانی، شبیب جویجری
 
سیدشریف حسینی انتخاب و شکرخوا موسوی، شبیی جویجری، ناصر سودانی و فلسفی به دور دوم راه یافتند
اهواز
 
شکر خدا موسوی
 
شکر خدا موسوی
 
اهواز
جعفر فلسفی
 
جعفر فلسفی
 
 
 
آبادان
غلامرضا شرفی
عبدالرضا شرفی،جواد سعدون زاده، محمد حسین انصاری
جواد سعدون‌زاده
بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان
حبیب اله آغاجری
حبیب اله آغاجری
حبیب آقاجری
دزفول
محمد علی قاسمی
-
انتخابات به دور دوم کشید
دشت آزادگان
قاسم ساعدی
قاسم ساعدی
نامشخص
شوش
سید راضی نوری
سید راضی نوری
سید راضی نوری
شوشتر
-
سهراب گیلانی
نامشخص
خرمشهر
-
عدنان عدنانی
عبدالله سامری
ایذه
-
دی طباطبایی
نامشخص
مسجد سلیمان
-
-
اسماعیل جلیلی
رامهرمز
-
اقبال محمدیان
شمس‌الله بهمنی
بهبهان و اندیمشک
-
-
سید عیسی دارایی
بوشهر
بوشهر
عبدالکریم جمیری
عبدالکریم جمیری
جمیری
دشتستان
حجه الاسلام سید مهدی موسوی ن‍ژاد
حجه الاسلام سید مهدی موسوی ن‍ژاد
سید مهدی موسوی‌نژاد
دشتی و تنگستان
غلامحسین پولادی
غلامحسین پولادی
سید محمدمهدی پورفاطمی ‌
دیر وکنگان جم
موسی احمدی
موسی احمدی
موسی احمدی
البرز
کرج
علی شیرین زاد
محمد جواد کولیوند،عزیز اکبریان
نامشخص
ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد
حجت اسلام مفید کیایی نژاد
حجت اسلام مفید کیایی نژاد
کیایی نژاد
آذربایجان شرقی
اهر و هریس
عباس فلاح
عباس غلامی
نامشخص
بستان آباد
احد خیری
احد خیری
غلامرضا نوری
بناب
ضیاء اله اعزازی ملکی
-
محمد باقری
تبریز آذرشهر و اسکو
حجه الاسلام رسول جلیل زاده
حجه الاسلام رسول جلیل زاده
نامشخص
 
تبریز آذرشهر و اسکو
محمد حسین فرهنگی
محمد حسین فرهنگی
نامشخص
تبریز آذرشهر و اسکو
لطیف لطیفی
 
محمد سعید اسعدی
نامشخص
تبریز آذرشهر و اسکو
میر هادی قره سیدی
علی آجدان زاده و رحیم همزبان
 
تبریز آذرشهر و اسکو
عشرت شائق
 
عشرت شائق
 
نامشخص
سراب
رضا رسولی شربیانی
رضا رسولی شربیانی
مهناز بهمنی
شبستر
علی علیلو
علی علیلو
نامشخص
کلیبر و بخش هوراند
رضا راثی
رضا راثی
نامشخص
مراغه و عجب شیر
موسی سلطانی
مهدی دواتگری
مهدی دواتگری
ملکان
شهروز افخمی
شهروز افخمی
شهروز افخمی
میانه
سید محمد رضا حاجی اصغری
 
-
محمدعلی مددی و
میانه
حسنعلی قنبری
-
سید بهلول حسینی
هشترود و چاراویماق
غلامحسین شیری
غلامحسین شیری
غلامحسین شیری
ورزقان، خادوانا
الله وردی دهقانی
الله وردی دهقانی
الهوردی دهقان
اردبیل
اردبیل و نمین و نیر
منصور حقیقت پور
منصور حقیقت پور
منصور حقیقت‌پور
اردبیل و نمین و نیر
جواد صبور
جواد صبور
کمال الدین پیر موذن
اردبیل و نمین و نیر
مصطفی افضلی فرد
مصطفی افضلی فرد
 در دور دوم مشخص می شود
خلخال و کوثر
حجه الاسلام احمد شجاعی
حجه الاسلام احمد شجاعی
جلیل جعفری‌بنه
گرمی
 
میرعصمت موسوی
میرعصمت موسوی
مشکین شهر
--
ولی ملکی
یونس اسدی
 
پارس آباد
-
-
حجت‌الاسلام برومند
چهار محال و بختیاری
اردل و فارسان
علی یوسف پور
-
نامشخص
شهر کرد
صادق سلیمی
-
سیدسعید زمانیان
سیستان و بلوچستان
زاهدان
-
حسینعلی شهریاری
حسینعلی شهریاری وناصر کاشانی
 
چابهار و نیک‌شهر:
 
-
ازمیر بلوچ
یعقوب جدگال 
خاش:
 
-
خدابخش کردتمندانی
حمیدرضا پشنگ ریگی
ایرانشهر:
 
-
-
 
زابل:
-
-
 
 

 

 /27212

مطالب مرتبط
نظرات 17
  • توسی شنبه 13 اسفند 1390 - 22:14:57
    33 12 پاسخ به این نظر
    پیروزی انها مبارک اما فراموش نکنیم اصلاح طلبان باتمام قوانیامدند جای مجمع روحانیون وکارگزاران ازاصلاحات خالی بود
  • بدون نام شنبه 13 اسفند 1390 - 21:40:25
    25 10 پاسخ به این نظر
    مثلا حداد عادل رو مشترک حساب میکنید در حالیکه این آقا مطمینا طرفدار پایداریه.
  • علی شنبه 13 اسفند 1390 - 22:25:04
    24 0 پاسخ به این نظر
    کاندید اصلاحطلبان در گچساران 35 هزار رای-نامزدهای دیگر کمتر از حدود 19000 ....فقط تاجگردون
  • بدون نام یکشنبه 14 اسفند 1390 - 11:49:27
    20 0 پاسخ به این نظر
    این حرفها چیه؟ یه نظرسنجی بذارید ببینید چند نفر میدونن حزب چیه؟ پایداری کیه و دیدگاهاش چیه. مردم به نون شب محتاجند
  • بدون نام شنبه 13 اسفند 1390 - 23:25:10
    13 3 پاسخ به این نظر
    متحدیها که لیستشون با پایداریها تو اکثر شهرستانها یکی بوده و تازه تو تهران هم که شونه به شونه هم جلو رفتید اونوقت میگید متحدیها پیشتازند تازه پایداریها تو بعضی از شهرها نامزدی معرفی نکردند وگرنه نتیجه طور دیگه ای میشد.
  • بدون نام شنبه 13 اسفند 1390 - 23:21:40
    12 3 پاسخ به این نظر
    این مقایسه منطقیه؟ چون جبهه پایداری کلا 180 کاندید معرفی کرده و جبهه متحد برای تمامی کرسی ها کاندید معرفی کرده بود.
  • امین یکشنبه 14 اسفند 1390 - 03:23:15
    11 1 پاسخ به این نظر
    دوستان کدوم پایداری کدوم جبهه متحد یکی به من بگه اینا باهم چقدر تفاوت دارند که پیروزی یکی بر دیگری مشخص باشه
  • میرمحمد شنبه 13 اسفند 1390 - 20:39:17
    9 3 پاسخ به این نظر
    جوانمرد باشید و این نظر من رو حذف نکنید. اگه واقعا اصولگرا هستید و دغدغه ولایتمداری و پیشرفت مملکت رو دارین, دیگه این کری خواندن های بچه گانه و مقایسه های بیهوده چیه؟ واقعا به همون شعار وحدتتون عمل کنین و سعی کنین حالا که همچین فرصت طلایی برای فعالیت تفکر ولایتمداری و اصولگرایی پیش اومده, ازش بهترین استفاده رو بکنین و دست در دست هم برای آینده ملت و مملکت کار کنین که بذر تفرقه و کینه پاشیدن همون چیزی هست که شیطان و شیطانکها میخوان و در این مقطع "پیچ تاریخی" به ضرر اسلام و ایرانه ... لطفا اگه واقعا برای خدا کار میکنین از این دست خبرهای جدول و جدول کشی و تفرقه افکنی رو اصلا توی سایت نیارین و برای خدا و به عشق رهبر و ملت حماسه آفرین همین رو هم که زدین زودتر حذفش کنین. اجرکم عندالله
  • علي یکشنبه 14 اسفند 1390 - 00:18:44
    8 24 پاسخ به این نظر
    پيروزي جبهه متحد نشان خوبي براي خواست اكثريت جامعه در پشتيباني از ولايت فقيه و نظام جمهوري اسلامي به دور از هر گونه انحصار طلبي و افراط مي باشد انشاء الله كه نمايندگان هم ضمن حمايت همه جانبه از نظام جمهوري اسلامي و ولايت فقيه خواسته هاي مردم را مورد توجه قرار دهند و با توكل بر خداي متعال براي رفع مشكلات و گرفتاري هاي مردم اقدامي در شان نظام و ايران سرفراز انجام دهند
  • علی شنبه 13 اسفند 1390 - 21:42:57
    6 21 پاسخ به این نظر
    خب مشخصه و طبیعی هست جبهه متحد هم قدرتش بیشتره و سابقه بیشتری داره و هم پایگاه مردمی بهتر
  • بدون نام یکشنبه 14 اسفند 1390 - 00:10:14
    3 0 پاسخ به این نظر
    تعيين نماينده تفرش به دوردوم كشيده اصلاح فرماييد
  • بدون نام یکشنبه 14 اسفند 1390 - 00:27:19
    3 2 پاسخ به این نظر
    نماینده جبهه متحد در کاشان گرانمایه پور بود که رای نیاورد و نفر سوم شد.ولی در جدول فوق نیست.
  • خودم یکشنبه 14 اسفند 1390 - 02:09:23
    3 6 پاسخ به این نظر
    چرا اسم بعضی ها تو هر دو لیست هست!!!
  • بي نام شنبه 13 اسفند 1390 - 22:27:15
    1 1 پاسخ به این نظر
    اسماعيل نبا با 69 هزار راي در بردسكن -كاشمر -خليل اباد اول شد.
  • مسعود قاسمی کلیبر شنبه 13 اسفند 1390 - 23:53:46
    1 0 پاسخ به این نظر
    خبرآنلاین نامزد کلیبر مهدی راثی است نه رضا راثی و ارسلان فتحی پور با کسب 29879رای نامزد منتخب مردم کلیبر و هوراند شد.
  • بدون نام یکشنبه 14 اسفند 1390 - 04:13:33
    0 0 پاسخ به این نظر
    در استان خراسان جنوبي نظر افضلي و نيرومند در نهبندان و سربيشه كانديدا شدند اشتباه نوشتيد درست كنيد
  • گروه سیاسی خبرآنلاین یکشنبه 14 اسفند 1390 - 05:16:36
    0 0 پاسخ به این نظر
    قابل توجه کاربران محترم خبرآنلاین! همانگونه که در ابتدای گزارش آمده، نتایج بر اساس آرای خوانده شده تا ساعت 14 روز شنبه 13 اسفند ماه می باشد. بر این اساس امکان دارد نام نامزدی منتخب که بعد از ساعت 14 اعلام شده در این گزارش نباشد.
ارسال نظر:
  • 0/700
  • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved