+ A - یکشنبه 18 تیر 1391 - 18:54:00 چاپ
امتیاز به مطلب 9 نفر

باشگاه راه‌آهن به هواپیمایی فراز قشم واگذار شد

ورزش > لیگ برتر - مهر نوشت:
پس از توافق با مالکان باشگاه راه‌آهن، این باشگاه به شرکت هواپیمایی فراز قشم واگذار شد.
بر اساس توافقی که بین مدیران و مالکان باشگاه راه‌آهن با مدیران شرکت هواپیمایی فراز قشم صورت گرفت، این باشگاه تهرانی توسط این شرکت هواپیمایی خریداری شد.
محمدحسن انصاریفرد ضمن بیان این خبر اظهار داشت: در جلسه‌ای که روز شنبه با اعضای هیات مدیره داشتم، بودجه باشگاه مشخص شد و مدیران جدید قول پرداخت به موقع و منظم مبالغ قرارداد بازیکنان را دادند.
وی حمایت‌های لازم خریداران جدید از باشگاه را یک موضوع بسیار ارزشمند دانست و افزود: اعضای هیات مدیره در این نشست اعلام کردند نگران موضوعی نباشیم و با قدرت کارمان را ادامه دهیم.
مدیرعامل باشگاه راه‌آهن از توجه ویژه مسئولان جدید باشگاه روی مسائل اخلاقی یاد کرد و افزود: مدیران جدید در این بخش تاکید ویژه‌ای داشته و می‌خواهند باشگاه و نفرات تیم در این بخش نمونه باشند.
انصاریفرد همچنین گفت: شنبه روز ویژه‌ای در باشگاه راه‌آهن بود زیرا با حضور مالکان قدیم و خریداران جدید، مباحث بسیار خوبی در باشگاه مطرح شد و قطعا آینده خوبی در انتظار تیم فوتبال راه‌آهن خواهد بود.
بر پایه این گزارش، پس از خریداری باشگاه راه‌آهن توسط شرکت هواپیمایی فراز قشم، محمدحسن انصاریفرد با تایید هیات مدیره جدید باشگاه در سمت مدیرعاملی باشگاه راه آهن ابقا شد.
43 43
نظرات 2
 • بدون نام یکشنبه 18 تیر 1391 - 20:25:11
  41 604 پاسخ به این نظر
  مالکان جديد اگر مي خواهند پول خرج کنند، جباري و مجيدي و پيروز قرباني و يک هافبک دفاعي بگيرند و علي دايي را برگردانند تا نتيجه لازم را کسب کنند. مربي پرتقالي که به درد تيمتون نمي خوره!!!
 • بدون نام دوشنبه 19 تیر 1391 - 00:51:44
  1 0 پاسخ به این نظر
  علی دایی به خاطر ذکاوتش فهمید که راه آهن جزو 4 تیم سقوط کننده در فصل آتی است و از این تیم جداشد!
ارسال نظر:
 • 0/700
 • قوانین ارسال نظر
نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
Copyright © 2011 khabaronline, All rights reserved