جمعه 4 خرداد 1397

فیلم | روحانی: می‌گویند دختران ما به ورزشگاه نروند چون حرف‌های زشت زده می‌شود؛ خب نزنید!

شب گذشته روحانی در دیدار با جمعی از ورزشکاران گفت: نمی دانم چرا بعضی ها می گویند زن ها هر چه در جامعه، خیابان، ورزش و دانشگاه نباشند، ایمان مردم محفوظ تر می مانند. اگر بگوییم زنان به عنوان تماشاچی حضور نداشته باشند به نفع ایران و اسلام است؟ می گویند دختران ما به تماشای فوتبال نروند چون حرف های زشتی زده می شود. خب نزنید! تقصیر خانم ها چیست؟

فیلم | ماجرای پرحاشیه رفع فیلتر توییتر به کجا رسید؟

فیلم - بعد از حدود یک ماه از آغاز فیلتر شدن تلگرام به دستور مقام قضایی، حالا شش وزیر و دو نماینده مجلس که همگی عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه هستند، خواستار رفع فیلتر توئیتر شده‌اند. با این حال شب گذشته دادستان‌کل کشور صراحتا اعلام کرد که توییتر رفع فیلتر نمی شود. منتظری گفت: درخواست وزرا برای رفع فیلتر توییتر در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه مطرح نمی‌شود چون با دستور قضایی فیلتر شده است. امروز اما باز هم صحبت جدیدی درباره رفع فیلتر توییتر به گوش رسید. این بار کاظمی، عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: از آنجا که پیشنهاددهندگان رفع فیلتر توییتر، اکثریت را در این کمیته تشکیل می‌دهند، در صورت تشکیل جلسه به نظر می‌رسد توییتر رفع فیلتر شود.

فیلم | همه چیز درباره اعتصابات بازار بانه | جنگ سیاست یا جنگ نان؟

فیلم - حالا هفته ها از تعطیلی بازار بانه می گذرد. اهالی بازار هم صدا با کولبرانی که با بسته شدن مرزها، کسب و کارشان را از دست داده اند مغازه هایشان را تعطیل کرده اند و می گویند: «جنگ ما جنگ سیاست نیست؛ جنگ نان است»... در گزارش زیر روایتی از این روزهای بازار بانه و درددل اهالی این منطقه را مشاهده می کنید.

آخرین مطالب