تیتر سه زیرسرویس

 • قیمت‌ها در بازار فلزات اساسی با موج جدید کرونا کاهشی شد

  قیمت‌ها در بازار فلزات اساسی با موج جدید کرونا کاهشی شد

  فارس نوشت: افزایش شمار مبتلایان در آمریکا و اروپا به کووید ۱۹ میزان تقاضا به فلزات اساسی را کاهش داده و در یک‌هفته گذشته قیمت انواع فلزات افت کرده است.

 • قیمت جهانی طلا پایین رفت؛ دلار دور گرفت

  قیمت جهانی طلا پایین رفت؛ دلار دور گرفت

  مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، نوشت: روز پنجشنبه، قیمت جهانی طلا نزدیک به پایین‌ترین سطح ۱ ماهه خود که دیشب به آن سقوط کرده بود باقی ماند. این در حالی اتفاق افتاد که وحشت از موج جدید کرونا قیمت دلار را تقویت کرده است.

 • سقوط آزاد سهام وال استریت از ترس کرونا

  سقوط آزاد سهام وال استریت از ترس کرونا

  مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، نوشت: با وحشت از تشدید مجدد شیوع ویروس کرونا و نگرانی از تاثیر آن بر اقتصاد جهان، سهام وال‌استریت به شدت سقوط کردند.

 • رفت‌وبرگشت بیت‌کوین به قله ۱۶ماهه

  رفت‌وبرگشت بیت‌کوین به قله ۱۶ماهه

  دنیای اقتصاد نوشت : طلا در میانه روز معاملاتی چهارشنبه با افت شدیدی همراه بود و در حالی که در هفت روز اخیر توانسته بود به سختی ارزش خود را در بالای مرز ۱۹۰۰ دلاری حفظ کند به یک‌باره روز گذشته با کاهش حدودا ۵/ ۱ درصدی تا زیر مرز ۱۸۸۰ دلاری نیز پایین آمد.

 • افت قیمت جهانی طلا

  افت قیمت جهانی طلا

  مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی نوشت: تقویت نرخ دلار باعث شد تا قیمت جهانی طلا اندکی افت کند اما با تشدید شیوع کرونا در جهان و ایجاد ابهاماتی در مورد چشم‌انداز ریکاوری اقتصاد جهانی، افت قیمت‌ها محدود شد.

 • نوسان اندک قیمت طلا در بازار

  نوسان اندک قیمت طلا در بازار

  تسنیم به نقل از رویترز نوشت: در حالی که گمانه‌زنی های متفاوت در مورد نتیجه انتخابات آمریکا و افزایش موارد ابتلا به کرونا در سطح جهان موجب خنثی شدن تاثیرات کاهشی عواملی همچون تقویت دلار و تضعیف احتمال تصویب بسته محرک مالی دولت آمریکا شده است، قیمت طلا امروز تغییر اندکی داشت.

 • دلار خود را بالا کشید

  دلار خود را بالا کشید

  ایسنا نوشت: شاخص دلار بار دیگر به کانال ۹۴ واحدی برگشت.

 • ارزش لیر ترکیه به پایین ترین حد در تاریخ خود رسید

  ارزش لیر ترکیه به پایین ترین حد در تاریخ خود رسید

  فارس به نقل ازبلومبرگ نوشت: در معاملات امروز لیر ترکیه در میان ارزهای بازارهای نوظهور بدترین عملکرد را به ثبت رساند، برای نخستین بار از 8 لیر در برابر دلار سقوط کرد.

 • جبران عقب ماندگی اقتصادی جهانی با الگوی جدید توسعه چینی

  جبران عقب ماندگی اقتصادی جهانی با الگوی جدید توسعه چینی

  پنجمین نشست نوزدهمین کمیته مرکزی حزب کونیست چین در حالی از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ اکتبر در پکن برگزار می شود که این کنفرانس توجه زیادی را در داخل و خارج ازچین به سمت خود جلب کرده است؛ تحلیلگران بر این باورند که یکی از نکات برجسته در این کنفرانس، ارائه چهاردهمین طرح ۵ ساله توسعه چین خواهد بود؛ طرحی که توسعه چین در طول ۵ سال آینده و فراتر از آن را تعریف می کند.

 • تحریم محصولات فرانسوی در کشورهای عربی

  تحریم محصولات فرانسوی در کشورهای عربی

  ایسنا نوشت: چندین شرکت غذایی عربی در واکنش به اظهارات اسلام ستیزانه رییس جمهور فرانسه، محصولات فرانسوی را از فروشگاههایشان جمع آوری کردند.