چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

فیلم | روحانی: خیلی‌ها می‌گویند پس چه‌شد؟ فلانی وعده‌هایش را فراموش کرد!

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در مراسم بهره برداری از چند طرح زیر بنایی در استان آذربایجان شرقی گفت: خیلی‌ها می‌گویند پس چه شد؟ فلانی وعده‌هایش را فراموش کرد. والله بالله این‌چنین نیست. در زمان انتخابات هم دنبال رأی نبودم. آنچه فکر می‌کردم حق است می‌گفتم.

فیلم | شاه موفق نشد انسجام بازار را متلاشی کند اما جمهوری اسلامی توانست

فیلم - احمد کریمی‌اصفهانی گفت: شاه می‌خواست کاری کند که بازار به صورت منسجم نباشد، چون این انسجام را خطر می‌دانست. چند دفعه تصمیم گرفتند بازار را در چهار قسمت تهران شرق، غرب، جنوب و شمال تقسیم کنند توفیق پیدا نکردند. ولی جمهوری اسلامی در این قسمت الحمدالله توفیق داشت برای این‌که بتواند بمب بگذارد و انسجام بازار را متلاشی کند.

فیلم | حمله مرگبار در منطقه ایرانی‌نشین تورنتو | الک میناسیان با خودرو ۱۰ نفر را کشت

فیلم - حمله یک ون به عابران پیاده در تورنتوی کانادا ۱۰ کشته و ۱۵ زخمی برجای گذاشت. این حادثه حدود ساعت یک و نیم بعدازظهر به وقت محلی در خیابان یونگ و در نزدیکی صرافی «تهران» رخ داد. شمار زیادی ایرانی در منطقه حادثه دیده زندگی می‌کنند. پلیس کانادا گفته است این حادثه ربطی به حملات تروریستی گروه های سازمان یافته ندارد و الک میناسیان ۲۵ ساله که راننده این ون سفید بوده، به دلیلی که هنوز مشخص نیست به مردم حمله ور شده است.

آخرین مطالب