تیتر سه زیرسرویس

 • رونمایی از مرکز ملی توسعه صادرات کفش در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران

  رونمایی از مرکز ملی توسعه صادرات کفش در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی بین المللی برندهای برتر کفش، کیف، کالای ورزشی و مواد اولیه گفت: مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با داشتن فضاهای عمومی مدرن و مفرح همراه با امکانات ویژه بسیار قابل توجه است و همچنین این شرایط را برای بازدیدکنندگان، تولیدکنندگان و غرفه داران فراهم آورده تا بتوانند از بروزترین تحولات صنعتی، تولیدی و نیازمندی‌ها اطلاع یابند.

 • عملکرد سدیدی به عنوان مدیری متخصص و پر تلاش، مثبت بود

  در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید گروه توسعه ملی مطرح شد:

  عملکرد سدیدی به عنوان مدیری متخصص و پر تلاش، مثبت بود

  صبح امروز هشتم دی ماه 98 مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید گروه توسعه ملی در حالی برگزار شد که در این مراسم، برخی از اعضای هیأت مدیره و مدیران بانک ملی ایران، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد گروه توسعه ملی  و مدیران هلدینگ های تابعه این گروه حضور داشتند.

 • تقدیر رییس کل بانک مرکزی از بانک پارسیان

  تقدیر رییس کل بانک مرکزی از بانک پارسیان

  در همایش “شبکه بانکی، یاور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان” که روز پنج شنبه 21 آذرماه با حضور عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در شهر مشهد مقدس برگزار شد، از بانک پارسیان تقدیر شد.

 • شمارش معکوس برای عملیاتی شدن رمزدوم پویا(رمز یکبار مصرف)

  شمارش معکوس برای عملیاتی شدن رمزدوم پویا(رمز یکبار مصرف)

  بانک پارسیان به منظور افزایش سهولت مشتریان خود در استفاده از رمز پویا، امکان دریافت پیامکی رمز دوم پویا به صورت خودکار را برای آن دسته از مشتریانی که شماره همراهشان در این بانک ثبت شده و رمز دوم ایستا دارند، فعال نموده و طی ارسال پیامک به ایشان اطلاع رسانی می نماید.

 • چگونه از طلا و جواهر خود مراقبت کنیم؟

  چگونه از طلا و جواهر خود مراقبت کنیم؟

  آیا تا به حال به این فکر کرده اید که نحوه نگهداری شما از طلا و جواهرات به چه میزان در تلالو و جلای آنها تاثیر دارد؟ مسلم است اگر طلا و جواهرات به حال خود رها شوند نه زنگ می زنند و نه دچار لکه می شوند، اما طلا و جواهری که همیشه همراه شماست و در هیچ شرایطی از خود جدا نمی کنید، ممکن است با عوامل خارجی نظیر چربی بدن، کف صابون، روغن غذا و غیره کثیف شود و دیگر مانند روز اول جلوه گری نداشته باشد. 

 • بازدید رییس کل بانک مرکزی از علی‌بابا و موضوع داغ رمز دوم پویا

  بازدید رییس کل بانک مرکزی از علی‌بابا و موضوع داغ رمز دوم پویا

   عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی ایران روز دوشنبه 18 آذر از دفتر روز اول گروه علی‌بابا در کارخانه نوآوری بازدید کرد.

 • قیمت سکه به ۴ میلیون و ۶۱۵ تومان رسید

  قیمت سکه به ۴ میلیون و ۶۱۵ تومان رسید

  مهر نوشت:قیمت سکه طرح جدید در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز ۱۶ آذرماه به ۴ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان رسید.

 • مدیرکل اشتغال اتباع خارجی:خروج اتباع خارجی، باعث افزایش هزینه تولید می‌شود

  ایرنا نوشت: مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخی تصور می‌کنند اتباع خارجی مشاغل ایرانی‌ها را اشغال کرده‌اند که درست نیست، زیرا عدم حضور آنها موجب افزایش هزینه تولید و خدمات می‌شود.

 • انقلاب اسپار هند در صنعت خرده فروشی

  انقلاب اسپار هند در صنعت خرده فروشی

  دنیای خرده فروشی و یا به اصطلاح بین المللی اش Retail روز به روز دستخوش تغییرات اساسی می شود و عواملی تعیین کننده چون تکنولوژی نقش مهمتری در زیرساخت های آن دارد. شاید تا چند سال پیش فروش و تحویل آنلاین کالا انقلابی نوین در خرده فروشی به حساب می آمد اما امروز دنیا به سمتی حرکت می کند که تجربه خرید را به تجربه ای هیجان انگیز برای مشتریان تبدیل کند. با توجه به اهمیت استفاده از فضاهای فروشگاهی و نقش مهمی که در ایجاد درآمد بیشتر دارد، ساز و کار آفلاین برای ایجاد این تجربه دچار محدودیت شده و برندها سعی در بهره گرفتن از فناوری برای تأمین نیازهای عاطفی مشتریانشان هستند.

 • اسپار ایتالیا، حامی مالی تحقیقات پزشکی

  اسپار ایتالیا، حامی مالی تحقیقات پزشکی

  دِسپار آسپیاگ، شریک تجاری اسپار در شمال ایتالیا، اسپانسر اصلی رویداد "Pink Run" ۲۰۱۹ در شهر پادووا بود؛ رویدادی که تمرکزش بر جذب سرمایه برای تحقیقات پیرامون سلامت زنان است. یکبار دیگر حضور شرکای تجاری اسپار موفقیت آمیز بود و از ۷۵۰۰ ثبت نام کننده این رویداد، ۷۵ هزار یورو کمک مالی جمع آوری شد.