تیتر سه زیرسرویس

 • زمین پاک مقدمه ای برای هوای پاک

  زمین پاک مقدمه ای برای هوای پاک

  اداره آموزش، ترویج و مشارکت مردمی اداره کل منابع طبیعی استان به مناسبت 29دی ماه روز هوای پاک و در راستای اجرای طرح ترویجی آموزش دانش آموزان در مدرسه طلوع فجر مراسمی را با حضور مدیران سازمان مردم نهاد جمعیت دوستداران زمین سبز، معلمین، مربیان وکارشناسان اداره کل برگزار نمود.

 • رشد آمار «طلاق توافقی» در منوجان

  رشد آمار «طلاق توافقی» در منوجان

  طلاق وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زن و شوهر ناسازگاری و تنش وجود دارد. طلاق دارای انواع اجتماعی، عاطفی، روانی و... بوده که در نوع اجتماعی آن تغییرات در دوستی‌ها و سایر روابط اجتماعی صورت می گیرد. معمولاً زنان از طلاق بیش از مردان زیان می‌بینند، اما فرآیندهای سازگاری روانی و اجتماعی برای مردان و زنان تفاوت چندانی ندارد، رییس دادگستری شهرستان منوجان از افزایش ۶۷ درصدی طلاق توافقی در این شهرستان خبر داد که بسیار نگران کننده است .

 • تکنولوژی آبی میدکو مبتنی بر شبکه فاضلاب است

  تکنولوژی آبی میدکو مبتنی بر شبکه فاضلاب است

  مدیرعامل شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه(میدکو) گفت: با اقداماتی که صورت گرفته، صنعت میدکو هیچ فشاری را به حوزه‌های آبی استان کرمان وارد نخواهد کرد.

 • عملیات آبخیزداری موجب افزایش عمر مفید سدها می شود

  عملیات آبخیزداری موجب افزایش عمر مفید سدها می شود

  مدیرکل آبخیزداری استان کرمان: اجرای عملیات آبخیزداری می تواند از تولید ، انتقال و انباشت رسوب به دریاچه سدها جلوگیری کند.

 • خط لوله گاز جیرفت به کهنوج افتتاح شد

  خط لوله گاز جیرفت به کهنوج افتتاح شد

  وزیر نفت گفت: در دولت تدبیر و امید، انجام ۱۷ هزار میلیارد تومان خدمات در زمینه گاز رسانی روستایی و شهری به پیمانکاران ایرانی داده شده است. 

 • معاون اول رئیس جمهور وارد جیرفت شد

  معاون اول رئیس جمهور وارد جیرفت شد

  جهانگیری معاون اول رئیس جمهور لحظاتی قبل به منظور افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی وارد شهرستان جیرفت شد ومورد استقبال مدیران استان کرمان قرار گرفت.

 • اهداف سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان تشریح شد

  اهداف سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان تشریح شد

  استاندار کرمان گفت : سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان در سه بخش افتتاح پروژه های تولیدی، افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و شرکت در مجمع ملی جوانان کشور انجام می شود.

 • افزایش بازدهی مدیران جنوبی با برگزاری آنلاین جلسات استانی

  افزایش بازدهی مدیران جنوبی با برگزاری آنلاین جلسات استانی

  دریافت نظر کارشناسان و رایزنی با آنها یکی از حیاتی‌ترین فعالیت‌های یک بنگاه اقتصادی است در این زمینه فناوری ویدیوکنفرانس می‌تواند خدمت بزرگی را به بنگاه‌های اقتصادی عرضه کند.جنوب استان منطقه‌ای وسیع است که ادارات کل زیادی را در خود جای داده اما این مدیران مجبور هستند تا هر هفته چندروز را برای شرکت در جلسات به مرکز استان بروند که باعث از بین رفتن یک روز کاری می‌شود واکثر این مدیران خواستار برگزاری جلسات به شکل ویدیوکنفرانس هستند تا در کاهش اتلاف وقت و هزینه موثر باشد.

 • حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر مطرح کرد: تکلیف گل‌گهر زودتر مشخص شود

  حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: وضعیت مدیریتی گل‌گهر باید هر چه زودتر از سوی مسوولان وزارت صمت و سهامداران این شرکت تعیین تکلیف شود چراکه تداوم وضع بلاتکلیفی به ضرر گل‌گهر است.

 • اجرای پیاده‌راه‌های سلامت در برخی خیابان‌های محدوده منطقه ۲ کرمان

  اجرای پیاده‌راه‌های سلامت در برخی خیابان‌های محدوده منطقه ۲ کرمان

  شهردار منطقه دو کرمان، صبح امروز به مناسبت ۲۹ دی ماه، «روز هوای پاک» به همراه تعدادی از معاونان و کارشناسان این منطقه، بدون استفاده از خودرو از برخی پروژه‌های عمرانی و خدمات شهری بازدید کرد.