تیتر سه زیرسرویس

 • جدال لفظی نماینده و امام جمعه جیرفت

  جدال لفظی نماینده و امام جمعه جیرفت

  امام‌جمعه جیرفت در خطبه‌های این هفته گفته بود برخی از نمایندگان با پول اعدامی‌ها به مجلس راه‌یافته‌اند. نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد نیز به این مساله واکنش نشان داد و گفت دادسرای روحانیت باید به این موضوع ورود کند، امام جمعه جیرفت می‌گوید من منظورم کلی بوده و به فرد خاصی اشاره نکرده‌ام و اگر کسی به خودش گرفته بحث‌اش جداست، کمالی‌پور هم می‌گوید به نمایندگان مجلس توهین شده و امام‌جمعه باید مستندات خود را برای حرف‌هایی که زده ارائه کند هرکس باید پاسخگوی عمل خود باشد.

 • یگان حفاظت ویژه حریم راه‌های استان کرمان راه‌اندازی شد

  یگان حفاظت ویژه حریم راه‌های استان کرمان راه‌اندازی شد

  یگان حفاظت ویژه حریم راههای استان کرمان با استفاده از توان بخش خصوصی با هدف حراست، حفاظت و نگهداری از حریم حدود یک هزار کیلومتر از راه های مواصلاتی حوزه شمال استان کرمان راه اندازی شد.

 • مرگ دلخراش زوج جوان در کمربندی شهر سیرجان

  بر اثر برخورد پراید با کشنده تریلر رخ داد

  مرگ دلخراش زوج جوان در کمربندی شهر سیرجان

  فارس نوشت:معاون عملیات و کنترل راهنمایی و رانندگی سیرجان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید با کامیون کشنده تریلر پارک شده در کمربندی شهر سیرجان یک زوج جوان در دم جان باختند.

 • کهنوج میزبان اختتامیه جشنواره ملی تئاتر خیابانی

  کهنوج میزبان اختتامیه جشنواره ملی تئاتر خیابانی

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد جنوب کرمان در حاشیه نشست برنامه‌ریزی جشنواره ملی تئاتر در جنوب کرمان گفت:کهنوجی‌ها میزبان اختتامیه جشنواره ملی تئاتر خیابانی می‌شوند

 • شهرسازی کرمان از قانون خاصی تبعیت نمی‌کند

  شهرسازی کرمان از قانون خاصی تبعیت نمی‌کند

  شهر کرمان از آن دست شهرهایی است که لحاظ فضای بصری و شهرسازی نه تنها مورد پذیرش مردم نیست بلکه حتی مسوولان شهری و اساتید دانشگاهی شهرسازی هم این موضوع را تایید می کنند.

 • دوره ماندگار مدارس کانکسی در شهر بزرگ بم

  دوره ماندگار مدارس کانکسی در شهر بزرگ بم

  ترکش های زلزله بم با وجود ۱۶سالی که از آن می گذرد هنوز گریبان گیر مردمان این منطقه است و این بار دامن بچه مدرسه هایی را گرفته که مجبورند درس روز را در سرما و گرمای کانکس بیاموزند.

 • کاروان‌سراهای مچاله شده در دست مالکان خصوصی

  کاروان‌سراهای مچاله شده در دست مالکان خصوصی

  بازار است و جهان نیمه تاریک تاریخ، درون هر درش قصه ای نشسته است که می تواند راهی برای جذب توریست و گردشگران ایرانی و داخلی باشد، اما به جای آن خرابه هایی به جا مانده که برنامه ها برای تکمیل بازسازی آن ها به سرانجام نرسیده است.

 • نمره منفی بهداشت معابر در کهنوج

  نمره منفی بهداشت معابر در کهنوج

  استفاده بیشتر از نیروی ماشین و گسترش شهرنشینی باعث تغییر سبک زندگی و رفتار انسان ها شده است. ساختار سنی جمعیت، افزایش عوامل خطرساز محیطی مانند آلودگی هوا، آلودگی صوتی، مواد رادیواکتیو، انواع زباله ها و فاضلاب ها، الـگوهای جدید بیماری ها، رویکردهای جدیدی را برای کنترل و پیشگیری از بیماری ها می طلبد که برپایه ارتقای سلامت و آموزش بهداشت استوار است. این امر مستلزم برنامه ریزی آموزشی متناسب با ابعاد کار و فعالیت ها، نیاز جامعه و همچنین شناخت گرایش ها و الگوهای رفتاری مردم است.

 • مدیر روابط عمومی استانداری: استفاده از دانش بومی در کارهای آبخیزداری اتفاق خجسته‌ای است

  مدیر روابط عمومی استانداری: استفاده از دانش بومی در کارهای آبخیزداری اتفاق خجسته‌ای است

  مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی استانداری کرمان در نشستی که با مدیر و کارکنان روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان داشت ، توانمندسازی و توان افزایی جوامع محلی را فرایندی مشارکتی تلقی کرد و گفت : استفاده از دانش بومی اتفاق خجسته ای است که خیلی زودتر از این می بایست دستگاه های اداری در سرلوحه امور خود قرار دهند.

 • وزیر ورزش به استان کرمان سفر می کند

  وزیر ورزش به استان کرمان سفر می کند

  مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در سفری یک روزه، شنبه ۱۷ آذر جاری به شهرستان‌های کرمان و رفسنجان سفر می‌کند