• کامران:وقتی پستی را از مدیری بی عرضه می گیریم دستمال به کله می بندد/امروز جلوی مدیری اگر عدس پلو بگذاری قهر می کند

  کامران:وقتی پستی را از مدیری بی عرضه می گیریم دستمال…

  مجلسخانه ملت نوشت: نماینده مردم اصفهان در مجلس اعتقاد دارد دولت باید پاسخ دهد جایگاه کلاه نمدی ها و فقرا در بودجه کجا قرار دارد و چه معیشتی برایشان تنظیم شده است؟/ واردات بدون ارز در بودجه  پولشویی است و باید از آن جلوگیری کرد.

 • هاشمی: موسوی خویینی ها می داند که فقه اسلامی درباره غیبت و تهمت چه می گوید

  هاشمی: موسوی خویینی ها می داند که فقه اسلامی درباره…

  احزاب و شخصیت‌هامهر نوشت: محمد هاشمی گفت: مشکل امروز کشور مشکل یک قوه نیست که بگوییم اگر فلان قوه عملکردش را اصلاح کند، مشکل حل می‌شود. امروز تمام قوا و نهادهای حقوقی و همچنین نیروهای مسلح باید دست به دست هم دهند که بتوانیم مشکلات کشور را رفع کنیم.

 • لایحه پالرمو در کمیسیون امنیتی مجمع تشخیص بررسی شد

  لایحه پالرمو در کمیسیون امنیتی مجمع تشخیص بررسی شد

  مجلسایرنا نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان‌ یافته فراملی (پالرمو) امروز - سه شنبه - در کمیسیون امنیتی سیاسی این مجمع بررسی شد.

 • وزیرکشور: همه در یک کشتی هستیم و دولت مجری سیاست های نظام است

  وزیرکشور: همه در یک کشتی هستیم و دولت مجری سیاست های…

  دولتتسنیم نوشت: رحمانی فضلی با مرور دیگرباره تلاش‌های ناکام دشمن برای تبدیل مطالبات صنفی و خواسته‌های عمومی معیشتی و نظائر آن به تنش‌های اجتماعی و امنیتی، نقش آفرینی موثر همه چهره‌های علاقمند به کشور، فعالین و نخبگان بخش‌های مختلف و همچنین جریان‌های سیاسی و بعلاوه؛ همه دستگاه‌ها در عرصه‌های مختلف نظام، را برای صیانت از مردم در برابر بمباران تبلیغاتیِ یأس آفرین و تحریک کننده دشمن، رسالت تاریخی آنها در شرایط حاضر دانست.

سایر عناوین سیاست