تیتر سه زیرسرویس

 • امگا-۶ در چه غذاهایی وجود دارد؟

  امگا-۶ در چه غذاهایی وجود دارد؟

  امگا-۶ یک اسید چرب غیراشباع بوده که در غذاهای متنوعی یافت می‌شود. این اسیدها برای فعالیت بدن بسیار ضروری هستند و بدن نمی‌تواند خودش آنها را بسازد از همین رو باید آن‌ها از طریق غذاهای مختلف بدست آورد.

 • جانوران با عینک‌های ۳D چگونه می‌بینند؟

  جانوران با عینک‌های ۳D چگونه می‌بینند؟

  محققان با قرار دادن یک عینک سه بعدی روی چشمان سپیداج، چگونگی بینایی آن را بررسی کردند.  

 • خواص خرمالو را بشناسید

  خواص خرمالو را بشناسید

  ایرنا نوشت: خرمالو به واسطه خواص و ویتامین‌های زیادی که دارد به اندازه زیادی انرژی‌زا است و به موازات آن کالری زیادی را هم به بدن شما اضافه می‌کند؛ پس در خوردن آن زیاده‌روی نکنید.

 • پروبیوتیک چیست و چه غذاهایی پروبیوتیک دارند؟

  پروبیوتیک چیست و چه غذاهایی پروبیوتیک دارند؟

  دیجی‌کالا مگ نوشت: این روزها زیاد نام پروبیتیک را می‌بینیم و می‌شنویم؛ از زبان دکتر، دوست، آشنا یا روی بیلبوردها و در تبلیغات. همه از خواص محصولات پروبیوتیک تعریف و مصرف آن‌ها را توصیه می‌کنند. اما آیا می‌دانید پروبیوتیک چیست و در چه غذاهایی وجود دارد؟ اگر دوست دارید با فواید پروبیوتیک برای بدن آشنا شوید و بدانید چطور باید از آن‌ها بهره‌مند شد، این مقاله را تا انتها بخوانید.

 • خواص انار و پوست انار چیست؟

  خواص انار و پوست انار چیست؟

  ایرنا نوشت: فصل انار هم رسید و حالا در اکثر میان‌وعده‌ها انار دانه شده هم هست و آبمیوه‌فروشی‌ها با انواع ترکیبات این میوه جولان می‌دهندغ اما آیا این میوه خواصی هم دارد؟ از قدیم گفته‌اند انار برای تصفیه و پاکسازی خون بسیار مفید است اما حالا درباره فواید این میوه آن‌قدر تحقیقات شده که از پوست آن هم کلی خواص پیدا کرده‌اند؛ از بهبود دستگاه گوارشی گرفته تا تقویت سیستم ایمنی و .. .

 • چرا محصولات ارگانیک‌ گران هستند؟

  چرا محصولات ارگانیک‌ گران هستند؟

  ایرنا نوشت: یکی از موضوعات بسیار مهم در بخش تولید محاسبۀ قیمت تمام شده محصول و عرضۀ آن با قیمت مناسب به بازار می باشد، به طوری که تمام اقشار جامعه متناسب با وضعیت اقتصادی خود بتوانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. در این بین محصولات ارگانیک و بالا بودن قیمت آن نسبت به محصولات رایج در بازار شاید یک از سوالاتی باشد که بخش زیادی از مردم خواهان دانستن چرایی آن هستند؟ مسئله‌ای که به بیان ساده‌ آن را توضیح خواهیم داد.

 • تولید یک ژل برای پیشگیری از آتش‌سوزی جنگل‌ها

  تولید یک ژل برای پیشگیری از آتش‌سوزی جنگل‌ها

  این مهارکننده اسپری مانند توسط یک مهندس و یک آتش‌نشان ابداع شده و می تواند روزی برای کاهش تعداد آتش سوزی‌های جنگلی مورد استفاده قرار گیرد.

 • ۴ ماده‌ای که می‌تواند به بدن در مقابل استرس و اضطراب کمک کنند

  ۴ ماده‌ای که می‌تواند به بدن در مقابل استرس و اضطراب کمک کنند

  موادی که می‌توانند به مقابله با استرس و اضطراب بپردازد و همچنین سلامت بدن را افزایش دهند. 

 • 3 ترکیب طبیعی که مانند دارو عمل می‌کنند

  3 ترکیب طبیعی که مانند دارو عمل می‌کنند

  ترکیب‌هایی که در مقایسه با دارو می‌توانند به خوبی عمل کنند و برای سلامتی نیز بسیار مفید واقع شوند.

 • چندین راهکار برای دور نگه داشتن پشه‌ها

  چندین راهکار برای دور نگه داشتن پشه‌ها

   محل تولید پشه‌ها در خارج از خانه، آب‌های راکد است پس بهترین کار خلاص شدن از شر تمامی آب‌های راکد اطراف است. همچنین می‌توان از مواد دافع حشرات نیز استفاده کرد. درون خانه نیز می‌توان از پشه بند استفاده کرد.