• شباهت بازگشت مسیح با ظهور امام زمان از نگاه هانری کربن

  شباهت بازگشت مسیح با ظهور امام زمان از نگاه هانری کربن

  دینمبلغ نوشت: به گفته هانری کربن همانطور که امام زمان (عج) طبق روایات هنگام ظهور با انکار برخی از علمای اسلام مواجه میشود مسیح(ع) هم با انکار برخی از علمای مسیحی برخورد خواهد کرد.

 • سیدجواد هاشمی: عامل مصاحبه‌های ضددولتِ هنرمندان خود دولت است

  سیدجواد هاشمی: عامل مصاحبه‌های ضددولتِ هنرمندان خود…

  رسانهانصاف نیوز نوشت: محمدمهدی اسماعیلی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مصاحبه‌هایی که اخیرا انجام داده است اظهاراتی داشته که با واکنش و گفته‌های برخی هنرمندان همخوانی ندارد. مثلا در یکی از مصاحبه‌هایش گفته‌ است این دوره بهترین دوره‌ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و یا در جدیدترین مصاحبه‌اش با خبرگزاری مهر گفته‌ است میان دولت و هنرمندان هیچ شکافی وجود ندارد.

 • پشت پرده ادعاهای ضرغامی به دهه نود باز می‌گردد

  پشت پرده ادعاهای ضرغامی به دهه نود باز می‌گردد

  رسانهبه دنبال بازگشت الواح تاریخی به ایران، احمد جعفری چمازکتی، فعال رسانه‌ای نوشت: «چنانچه مجموعه شما، گزارشی از فرایند آزاد سازی الواح تاریخی را تسلیم ریاست جمهوری می کرد، تردیدی ندارم که آقای رئیسی در آن مصاحبه مطبوعاتی، از تلاش های دست اندرکاران این امر در دهه نود، قدردانی می کردند.»

 • توصیف ایلان ماسک از دوران رابطه اش با امبر هرد؛ «۱۸ ماه جنون بی وقفه»

  توصیف ایلان ماسک از دوران رابطه اش با امبر هرد؛ «۱۸…

  سینماروزیاتو نوشت: ایلان ماسک پس از جدایی امبر هرد از جانی دپ به مدت ۱۸ ماه با بازیگر فیلم «آکوامن» در رابطه بود. ماسک در بیوگرافی جدید خود به قلم والتر ایزاکسون، رابطه عاشقانه کوتاه مدت خود با امبر هرد را «دردناک و جنون آمیز» توصیف کرده است.

سایر عناوین اخبار فرهنگی و هنری