تیتر سه زیرسرویس

 • سهم بالای عادت‌های غذایی ناسالم در مرگ و میرها

  سهم بالای عادت‌های غذایی ناسالم در مرگ و میرها

  ایرنا نوشت: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: یک پنجم از مرگ و میرها در سراسر جهان به علت داشتن عادت‌های غذایی ناسالم اتفاق می‌افتد که هر ساله هزینه‌ای بالاتر از ۲ تریلیون دلار به بودجه‌های بهداشت ملی ضرر وارد می‌کند.

 • چه کنیم که آخر ماه، حقوق مان ته نکشد؟

  چه کنیم که آخر ماه، حقوق مان ته نکشد؟

  ایرنا نوشت:خیلی‌هایمان هنوز آخر ماه نشده، به بی‌پولی می‌خوریم و آهی در بساط نداریم. گاهی فکر می‌کنیم این مساله تنها مربوط به ماست و خودمان را سرزنش می‌کنیم. اما کافی است بدانیم که همه کسانی که حقوق می‌گیرند چه در ایران و چه در کشورهای دیگر، با این مشکل روبرو می‌شوند.

 • با این اپلیکیشن‌ها از گیاهان خانگی خود مراقبت کنید

  با این اپلیکیشن‌ها از گیاهان خانگی خود مراقبت کنید

  مهر نوشت: مراقبت مناسب از گل ها و گیاهان خانگی کار ساده ای نیست و نیاز به حوصله و پیگیری دارد. ابداع یک حسگر و اپلیکیشن خاص به نام گرین سنس می تواند به علاقمندان در این زمینه کمک کند.

 • چه کنیم که به هنگام رانندگی در سفر خواب مان نبرد؟

  چه کنیم که به هنگام رانندگی در سفر خواب مان نبرد؟

  کیهان نوشت:رانندگی در بزرگراه‌های خلوت برای مدت طولانی برای همه خسته‌کننده است و اگر خواب به‌سراغ راننده بیاید، به خطرناک‌ترین مورد ممکن تبدیل می‌شود. زمانی‌که راننده خسته شده و به‌سختی بیدار مانده است، اگر تصمیم به چرت‌زدن پشت فرمان بگیرد، خطرناک‌ترین کار ممکن را کرده است.

 • سالمندان ایرانی چقدر از زندگی خود رضایت دارند؟

  سالمندان ایرانی چقدر از زندگی خود رضایت دارند؟

  تسنیم نوشت: عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سالمندی با بیان اینکه بیشتر سالمندان رضایت‌مندی متوسطی از کیفیت زندگی خود گزارش کرده‌اند، گفت: این رضایت‌مندی مهم است، اما فاکتورهای مرتبط با آن و عواملی که در این موضوع دخیل هستند از اهمیت بیشتری برخوردارند.

 • ۵۰ پشیمانی مشترک در افرادی که به میانسالی می‌رسند

  ۵۰ پشیمانی مشترک در افرادی که به میانسالی می‌رسند

  ایرنا نوشت: پنجاه سالگی در زندگی اغلب ما نقطه عطف جالبی است. نیم قرن زندگی کردن و رسیدن به اهداف و آرزوها؛ موفق بوده‌ایم یا برای کارهایی که کردیم و نکردیم پشیمانیم؟

 • با چه لباسی لاغرتر به نظر می‌رسید؟

  با چه لباسی لاغرتر به نظر می‌رسید؟

  خراسان نوشت:اگر برای شما هم پیش آمده که هرآن چه می‌پوشید باز هم چاق به نظر می‌رسید، نگران نباشید چراکه بعد از مطالعه این مطلب شما متوجه خواهید شد که چطور می‌توانید به سادگی و تنها با کمی ذکاوت، برای شرکت در مجالس زنانه لباسی انتخاب کنید که سایزتان را کمتر نشان دهد.

 • قیمتها دربازار خرید و فروش حیوانات خانگی چگونه تعیین می شود؟/ماهی یک میلیونی،سگ40میلیونی و...

  قیمتها دربازار خرید و فروش حیوانات خانگی چگونه تعیین می شود؟/ماهی یک میلیونی،سگ40میلیونی و...

  باشگاه خبرنگاران نوشت:در طول سالیان اخیر، گرایش برخی از خانوارهای ایرانی به خرید و نگهداری حیوانات خانگی همچون گربه‌های پشمالو، قناری، طوطی، مرغ مینای سخنگو، سگ‌هایی با نژاد خاص و ... افزون‌تر شده و در سایه این تمایل، هزینه‌های سنگینی نیز با بالا گرفتن تب خرید این گونه‌های جانوری پرداخت می‌شود.

 • مراسم عروسی با تم سیندرلا در گرمدره!

  مراسم عروسی با تم سیندرلا در گرمدره!

  همه چیز آماده است. قصر پادشاه، به شکل کارتونی و همان شکلی که در ذهن داریم، قبل از ورود، طراحی و آماده شده است تا کاملا برای مهمانان‌تان لگوی مشهور کمپانی دیزنی را تداعی کند. عروس قبل از ورود، لباس مخصوص سیندرلا را می‌پوشد و سوار بر یک درشکه مجلل وارد مراسم می‌شود. نامادری و خواهرهای ناتنی، کارکنان قصر پادشاه، دربان و درشکه‌چی و مردم حاضر در مراسم رقص پسر پادشاه، با لباس‌ها و چهره‌هایی که از کارتون سیندرلا در ذهن داریم همگی در کنار مشعل‌های درخشان و قصر باشکوه شاه حاضرند تا این فانتزی را تکمیل کنند. پس از پیاده شدن سیندرلا از درشکه از زیبایی او مبهوت می‌مانند و راه را باز می‌کنند تا سیندرلا و پسر پادشاه که نقشش را آقای داماد بازی می‌کند به یکدیگر برسند.

 • بیکن آهو،‌ میزخاویار،درشکه طلا و ... برای «سیندرلا» شدن در شب عروسی

  تشریفات عجیب و غریب برای برگزاری عروسی‌های «لاکچری»!

  بیکن آهو،‌ میزخاویار،درشکه طلا و ... برای «سیندرلا» شدن در شب عروسی

  «زنگ که به نشانه نیمه شب، ۱۲ بار نواخته شد، سیندرلای زیبا که با درشکه طلایی و لباس‌ پف‌دار خود موقع ورود چشم‌ها را به خود خیره و پسر پادشاه را شیفته خود کرده بود، در میان رقص هراسان او را رها کرد تا قبل از ناپدید شدن لباس‌ها و درشکه‌اش از قصر خارج شود.»