پنج شنبه 26 مهر 1397
دوشنبه 9 دی 1392 - 18:18:36 چاپ

بابک زنجانی بازداشت شد

جامعه > قضایی - فارس نوشت:

دادستان کل کشور از بازداشت بابک زنجانی خبر داد.

محسنی‌اژه‌ای دادستان کل کشور اظهار داشت: امروز بابک زنجانی بازداشت شد.

روز گذشته نیز دادستان تهران از مفتوح بودن پرونده بابک زنجانی خبر داده بود.

چندی پیش جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به سران سه قوه، خواستار برخورد با پرونده فساد مالی بابک زنجانی شدند.

علیرضا سلیمی یکی از امضاکنندگان این نامه در گفت‌وگویی گفته بود که ما معتقدیم اگر برخورد لازم با پرونده‌های فساد مالی افرادی همچون بابک زنجانی صورت نگیرد، موجب سلب اعتماد عمومی می‌شود و ما نگران آسیب دیدن اعتماد عومی هستیم.

وی افزود: باید با دانه درشت‌ها مقابله شود تا شفاف‌سازی لازم صورت گیرد. در حال حاضر افکار عمومی در تردیدند. باید معلوم شود که این فرد مجرم است یا نه و مورد اعتماد هست یا خیر؛ چرا دستش در مسائل مختلف باز است و به تخلفاتش رسیدگی نمی‌شود؟

این نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: دغدغه و انتظار ما این است که هر سه قوه هرچه سریع‌تر نسبت به تنویر افکار عمومی در این رابطه اقدام کنند.

بابک زنجانی به گفته خودش دارای بیش از ۷۰ شرکت از جمله شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم، "اولین بانک سرمایه‌گذاری اسلامی" (به انگلیسی: First Islamic Investment Bank) در مالزی، سهامدار شرکت هواپیمایی انور ترکیه، مؤسسه مالی اعتباری در امارات و بانک ارزش تاجیکستان است. او همچنین شرکت‌هایی در دوبی، ترکیه و تاجیکستان دارد.

متن کامل نامه جمعی از نمایندگان مجلس به این شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

برادران ارجمند

سران محترم سه قوه

حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دکتر روحانی

آیت‌الله آقای آملی لاریجانی

آقای دکتر علی لاریجانی

سال‌ها مماشات با فساد مالی، متاسفانه امروز کشور را به فساد سیستمی رسانده است.

ویژگی این مرحله از فساد آن است که دستگاه‌ها و نهادهای مسئول مبارزه با فساد، خود گرفتار مراتبی از فساد می‌شوند.

فساد مالی مزمن، به فساد سیاسی و جرائم یقه‌سفیدها دامن زده است. بدین معنا که سوءاستفاده از قدرت عمومی برای مقاصد شخصی، تباری و گروهی گسترش یافته و به رشد شگفت‌آور زراندوزان بی‌آزرمی منجر شده است که به عنوان مجرمان یقه سفید خریدار کالای سیاه از فروشندگان تکیه زده بر مصادر دولتی و حکومتی هستند.

این عناصر مشئوم که مرتباً تکثیر می‌شوند، در زمان‌های نسبتاً کوتاه به ثروت‌های افسانه‌ای دست می‌یازند.

این پدیده بدون همکاری دو طرف میز و در بستری از ساختارهای مستعد، قوانین و مقررات ناشفاف، سیاست‌های نامناسب و محدودیت‌های بی‌وجه رسانه‌ای، ممکن نیست.

یک مصداق که این روزها رنج مردم شریف را دوچندان کرده است، بابک زنجانی است.

بابک زنجانی 43 ساله که راست و دروغ، آغاز کار خود را به یکی از مقامات جمهوری اسلامی که به رحمت خدا پیوسته است، منتسب می‌کند، امروز به عنوان ثروتمندی همه‌فن‌حریف در صحنه‌های مختلف در جولان است و با تکبر و تبختر همه‌چیز را "خریدنی" نشان می‌دهد.

این نمونه‌ای از پدیده شگفت‌آوری است که تمامی نظام را به فساد متهم می‌کند و عجیب این است که رسانه ملی نیز، خواسته یا ناخواسته با نحوه برخوردش با این زرسالار، به "آدم شویی" مشغول است.

بزرگواران!

الان هرسه قوه نزد کثیری از مردم متهم‌اند. تعجبی ندارد؛ زیرا وقتی این فرد به تصریح مکاتبات نظارت بانک مرکزی با مدارک سجلی مجعول در بانک‌های مختلف حساب باز کرده ولی نه تنها مانعی نمی‌بیند، بلکه از آن‌ها تسهیلات می‌گیرد؛ هنگامی که وزارت اطلاعات و نهادهای اطلاعاتی دیگر به پشتیبانی از زنجانی متهم می‌شوند ولی به جای توضیح به مردم سکوت می‌کنند؛ وقتی با داشتن پرونده‌های متعدد قضایی که لااقل در دو مورد به محکومیت منتهی شده ولی حکم حبس اجرا نمی‌شود؛ هنگامی که چنین عنصری امین وزارت نفت شناخته شده و پول نفت فروخته شده را برای مدت‌ها پس نمی‌دهد و کسی هم با او کاری ندارد؛ وقتی آشکار می‌شود که وی با مفسد دیگری که مدیرعاملی سازمان بزرگی را غصب کرده، برای معامله‌ای چهار میلیارد یورویی به شکل غیرقانونی تفاهم‌نامه امضاء می‌کند ولی صدایی از هیچ دادگاهی بلند نمی‌شود؛ هنگامی که رئیس کمیسیون اصل نود که به معرفی هیات رئیسه و رأی مجلس برگزیده می‌شود، چنان موضع می‌گیرد که گویی در دفاع و تطهیر بابک زنجانی تلاش می‌کند؛ و ... چرا متهم نشویم؟

بر اساس اطلاعات موثق موجود، دلایل کافی برای تعقیب این فرد به اتهام فساد و افساد در دست است. چرا شما مسئولان محترم سه قوه که به امر رهبری خبیر در این مبارزه مسئولیت دارید، تحرکِ درخور به خرج نمی‌دهید؟ تعلل در برخورد با جرثومه‌های فساد به شیوع بیشتر آن منجر می‌شود.

اگر در همان سال‌های اول دوره سازندگی که جرائم یقه سفیدها، با سوءاستفاده معدودی از سیاستمداران آغاز شده بود، به هشدارهای دلسوزان توجه می‌شد، حالا به اینجا نمی‌رسیدیم که اعتماد مردم به نهادهای مسئول به حضیض برسد و افرادی با بی‌پروایی همه نظام و ارزش‌های آن را به سخره بگیرند.

ما از موضع خیرخواهی هشدار می‌دهیم که عدم برخورد با این عناصر شوم همه تلاش‌های شما و مدیران و کارکنان پاکِ هر سه قوه را برای خدمت به مردم و اسلام و ایران، ابتر می‌سازد و آبروی نظام جمهوری اسلامی را مشوه می‌کند. همه می‌دانیم شرط نخست پیشرفت و تامین عدالت، به تأیید دین و علم، مبارزه با فسادی است که نه تنها رشد اقتصادی و عدالت اجتماعی را به شدت عقب می‌راند؛ بلکه دین و اخلاق مردم را نیز برباد می‌دهد. جا دارد دو نکته بدیهی را نیز ذکر کنیم: نخست آن که این برخورد باید بدون تبعیض، سریع و قاطع صورت گیرد؛ دوم آن که برای ریشه کن ساختن این بلیه باید برخورد قاطع اداری و قضایی، با اصلاح ساختارها و روش‌ها، حمایت بیشتر از رسانه‌های آزاد و اعمال سیاست‌های عاقلانه و سازگار با مبانی اعتقادی و اقتضائات ملی تکمیل گردد تا زمینه‌های پیدایش این پدیده نامبارک تنگ شود و مصادیق مشابه بیش از این تکثیر نگردد.

آرزومند توفیق شما بزرگواران برای خدمت به ملت شریف ایران

نمایندگان مجلس شورای اسلامی»

 حسین نجابت، احمد توکلی، غلامرضا مصباحی‌مقدم، اسماعیل کوثری، محمدرضا آشتیانی، احمد امیرآبادی، حسین ذوالانوار، الیاس نادران، محمد دهقان، مفید کیایی‌نژاد، احمد سالک و علیرضا سلیمی از امضاکنندگان این نامه هستند.

 

تسنیم هم نوشت: حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای دراین باره اظهار داشت: بابک زنجانی با توجه به مسائل و اتهامات وارده در هفته‌های اخیر از سوی مراجع قضایی بازداشت شد.

محسنی‌اژه‌ای با اشاره به اتهامات مختلف بابک زنجانی، از اعلام این اتهامات خودداری کرد.

۴۷۴۷

کلید واژه‌ها : بابک زنجانی - فساد مالی -
مطالب مرتبط
166 دیدگاه
 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:25:02
  پاسخ
  80 19

  تکبیر

 • رضا
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:26:40
  پاسخ
  562 38

  این دستگیری هیچ فایده ای برای مردم نداره.اگه میتونید پولای این مردم ازش بگیرید.

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 22:24:37
   4 4

   فرصت طلب

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:27:25
  پاسخ
  138 11

  کورسویی در تاریکی

 • حسین
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:28:14
  پاسخ
  94 7

  امیدوارم منافع ملت و کشور رو فدای شخص نکنید.

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:28:40
  پاسخ
  79 9

  بالاخره گرفتنش

 • مرتضي
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:30:23
  پاسخ
  185 148

  متاسفم كه 19000نفز بيكار شدند..

  • یکی از هفتاد میلیون، نه از 19000 نفر!
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:53:04
   56 15

   19000 نفر که هیچ، اگه صد میلیون نفر هم بیکار بشن، باید حق گرفته بشه...کجای دنیا قانون نوشته که چون یه عده دارن از کنار یه خلافکار نون میخورن، باید یارو رو به به و چه چه کنان، بالا برد و حلوا حلوا کرد؟! دوست داری نونی که میخوری و به حلق زن و بچه ات میریزی، از حلق دیگران بیرون کشیده شده باشه؟! مرام تو اینه؟! اینجوری فکر می کنی و به فکر نون حلال زن و بچه ات هستی؟!

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:01:06
   80 11

   با این فسادی که راه افتاده میلیونها نفر بیکارشدند عوض چندصدهزار شغل اونهم بیشترش ناکارآمد ایجاد شده. تازه اگر این پولها ازشون گرفته بشه و در راه درست وسالم خرج بشه، خیلی بیشتر اشتغال ایجاد میشه.

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:31:25
  پاسخ
  65 131

  حسود هر گز نیاسود

 • علی آقا
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:31:35
  پاسخ
  8 10

  واقعا جای تاسفه ، همچین ادمی که تو بدترین شرایط به دولت کمک کرد نفتش رو بفروشه و از سر همین موضوع پولی بدست اورد ، مثل خیلی های دیگه نرفت پول و ثروتش رو تو کشور های دیگه سرمایه گذاری کنه ، بلکه اومد تو کشور خودش سرمایه گذاری کرد تا از کنار پروژه هاش عده زیادی به نونی برسن ولی خوب مثل اینکه تو این مملکت کسی نمیتونه زیاد ثروت مند شه مگه اینکه خودی باشه !

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:31:47
  پاسخ
  57 5

  هه ....

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:31:49
  پاسخ
  2110 33

  با 200هزار تومن جریمه نقدی آزاد میشه به حول قوه الهی

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:28:54
   197 4

   اقا نمیشه که!!!! مرتضوی 200 هزار تومن جریمه شد مستظعف بود این با این همه ثروت حقشه 250 هزار تومن جریمه بشه تا امثال ایشون که ماشالا کم هم نیستن حساب کار بیاد دستشون

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 20:49:17
   327 381

   اينقدر چوب لاي چرخ بابك كنيد تا كلاهشَم افتاد تو ايران نياد برداره ! سرمايه گذاريشم بره خارج از ايران انجام بده !!

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:21:33
   453 97

   نظرات دوستان رو تا آخر خوندم. جالبه که همه بالاتفاق زنجانی رو محکوم میکنن و خواهان اشد مجازات و ... هستن و از قوه قضائیه تشکر و ....... اما نه توی خبر و نه توی هیچ نظری هیچ اشاره ای به اتهام این آقا نشده !!!!فقط چون خیلی خیلی خیلی پولداره همه ازش متنفرن و حقشونو میخوان !! عجب جو عجیبی شده تو این کشور...

  • رامین
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:55:41
   174 147

   به چه جرمی؟؟؟؟؟؟ آخه مگه حالاکه پول داره باید حتما دزدی کرده باشه؟؟ بابا یک نفر داشت یکم برا این مملکت و مردم خرج میکردو به تفریحاتشون میرسد زدید گرفتید؟؟!!!

  • حمید
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:56:45
   24 10

   اخه کدوم حق بعضیا خداد تومن بهشون بدی عرضه ندارن دوزار در بیارن فقط غر میزنن.

  • محمد
   دوشنبه 9 دی 1392 - 22:16:11
   48 9

   دوست عزیز پولدار تو ایران زیاد داریم ولی خیلیاشو زحمت کشیدن سال ها کار اقتصادی کردن نون به مردم رسوندن باز با این حال سرمایشون یک صدم این آقا هم نمیشه مسئله مهم پولدار بودن این آقا نیست مسئله اصلی چگونگی پولدار شدن این آقاست.

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 22:16:30
   31 10

   اگر اتهامشو نمیدونی یعنی اصلا اخبار نمی خونی.یه فقرش واریز نکردن پول نفته.

  • م ع ح 30 ساله
   دوشنبه 9 دی 1392 - 22:41:34
   17 17

   زود قضاوت کردن محتص آدم های ضعیفه. لطفا زود قضاوت نکنید،اجازه بدید ایشون هم حرفاشو بزنه.یکی هست چقدر پرونده داره و متهم به مسائل کهریزکه و 200هزارتومن جریمه شده و میلیاردها از تامین اجتماعی بذل و بخشش کرده و صاف صاف داره میچرخه و مصاحبه میکنه و شکایت روزنامه ها رو میکنه و یکی مث بابک زنجانی که ما فقط از پولدار بودنش مطمئنیم ولی داریم در موردش زود قضاوت میکنیم. من اگه ایشون یک ریال از این مملکت رو خورده باشه میگم باید مجازات بشه ولی امثال این آقا خیلی کارآفرینی کردند و شغل ایجاد کردند و توی کشوری که دهه 60یاش اکثرا تحصیلکرده و بیکارن چنتا آدم اینجوری بود مشکل بیکاری هم حل میشد. من نمیدونم اگه موسسین گوگل و اپل و امازون و .. تو ایران بودند به فرض محال ، بازم میتونستند رشد کنن؟

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:31:29
   51 18

   یک قلم از جرم این آقا پس ندادن 2 میلیارد دلار پول نفت من و شماست! همین یک قلم کافیست تا ابد در زندان بماند، دیگه بماند ده ها پرونده دیگر ....

  • parsa
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:37:11
   34 5

   در یکی از گزارش های اقتصادی خوندم که آقای زنجانی گفته بود بسیجی اقتصادی در همون گزارش گفته شده بود که درآمد آقای زنجانی دوبرابر سود سالانه ی کل شرکتهای بورس بوده اما کسی خبر چندانی از بکارگیری این ثروت عظیم نداره و ب عبارت ساده اصلا معلوم نیست که ایشون این ثروت رو در کجای این کشور بسیجی وار هزینه کرده اکثر سرمایه های ایشون بگفته ی خودشون در خارج از این کشور هست و سهم ایشون از اشتغال برای هموطنانش ناشناخته هست

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:43:46
   18 5

   نداره بیچاره بده !

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:44:36
   23 3

   سالهاست که چپاولگران با القای این ترفند که برخودها باعث فرار سرمایه میشه به غارت بیت المال میپردازند . پس ندادن پول نفت ..خرید و فروش ارز ...گرفتن وام وپس ندادن آن و امثالهم فعالیتهای به اصطلاح اقتصادی این قماش هست ...در سیتم بانکی ایران کمتر از ده درصد سیستم بانکی وارد چرخه تولید میشه بقیه اش صرف فعالیتهای اقتصادی ذکر شده میشه ...ای کاش اینچنین افرادی که سرنوشت یک نسل خراب میکنند به اشد مجازات برسند ...پولها به سمت درست هدایت بشه اونوقت ببینید چه کسانی سرمایه گذاری کنند چون میدنه وام میتونه بگیره دولت حمایت میکنه ...بگذریم ...اگر یک کار باشه که مردم دلبستگی به حاکمیت زیاد بکنه برخورد حداکثری با چپاوگران در هر پست و مقامی هست ...ولی فکر کنم این یک آرزو دست نیافتنی هست!!!

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 00:22:44
   21 8

   اونایی که میگن مردم حسودند و چون این بابا پولداره میخوان اعدام بشه.نخیر اینجوریام نیست ساده لوحان عزیز.پس چرا دکتر و مهندس و اصناف و تجار و نوابغ اقتصادی این مملکت که از راه حلال کسب روزی می کنند نمیتوانند تا سن 40 سالگی حتی یک خونه 30 متری بخرند چه برسه به میلیاردها دلار ثروت؟این حرف آبا و اجدادی رو دیگه حتما قبول دارین .شماهایی که سنگ آبا و اجدادیتون رو همه جا به سینه میزنید با شما هستم.

  • احمد محمود نژاد
   سه شنبه 10 دی 1392 - 00:44:04
   20 3

   فمیدم میخوان به اشد مجازات محکوم کنن: ممنوع خروج از ایران خخخخ

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 05:01:45
   29 2

   امیدوارم هر چه زودتر به جرم های مسببین اصلی یعنی آقای احمدی نژاد و اطرافیانش هم رسیدگی شود.

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 13:58:21
   5 3

   اقا گول این کامنت های طرفدار بابک رو نخورید این یارو با پولی میشد برای چند صد هزار نفر شغل درست کرد فقط برای 17000 تا درست کرده که بیشترش هم خارجن اون 17000 هزار نفر حمله کردن به سایت ها میخوان از این دزده قهرمان بسازن گرچه همه میدونن بعضی ها اونقدر دارن میدزدن که اینا خردپا هستن

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:32:35
  پاسخ
  124 7

  یعنی چقدر باید وثیقه بذاره تا درش بیارن؟! 1 میلیارد؟! ... 2 میلیارد؟ ... 100 میلیارد ؟! ... دیگه به اندازه درآمد فروش نفت یه کشور که نمیشه!

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:32:49
  پاسخ
  67 13

  ایوووووووووووووووووووووووووووووووول

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:33:00
  پاسخ
  277 45

  باید تکلیف حمایتهای ایشان از باشگاهها یا افراد یا ... هم مشخص بشه، باشگاه راه آهن متعلق به ایشونه و از باشگاه پیروزی و شخص رویانیان هم حمایتهای مالی زیادی کردن

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 22:32:52
   10 11

   باشگاهی به نام پیروزی نداریم.

 • گراشی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:33:14
  پاسخ
  106 16

  اخ جون ما هم پورشه میخواهیم

 • کاظم
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:33:26
  پاسخ
  111 15

  امیدوارم مثل شهرام جزایری باهاش برخورد نکنن و بصورت جدی مورد محاکمه قرار بگیره

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:33:37
  پاسخ
  52 11

  آفرین

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:33:58
  پاسخ
  612 272

  ما خواستار بازرسی از باشگاه پرسپولیس به دلیل رابطه ی رویانیان و زنجانی و حمایتهای زنجانی از پرسپولیس هستیم

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:00:22
   17 33

   بچه ای

  • مجیدپرسپولیسی
   دوشنبه 9 دی 1392 - 20:55:00
   133 147

   مرد حسابی کجا رو به کجا ربط میدی؟! حمایت مالی کجا بود؟ اگه حمایت مالی میکرد باشگاه اینقدر مقروض نبود هنوز طلب بازیکنانش رو به لطف سنگ اندازیهای مدیرعامل تون در سازمان نتونسته پرداخت کنه!!! تنها کسی که کمک مالی کرد اونم فقط درقضیه خلعتبری حاج حسین هدایتی بود که ایشون هم کارخانه استیل آذین دارند و کوچکترین مشکل فساد مالی دامنگیر ایشون توی این چند سال حضورش در فوتبال و در کل ورزش کشور نبوده ! تو برو دنبال مشکلات سرمربی و مدیرعامل مافیایی تون باش که هرسال با لابی فصل رو به پایان نرسونن!!!

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 20:55:41
   85 45

   یه خبری هم از انصاری بگیرید!!!

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:48:19
   24 23

   کاملا موافقم هم پرسپولیس هم استقلال....

  • محمد
   سه شنبه 10 دی 1392 - 03:42:26
   59 6

   علی دایی هم که میگفت خیلی باهاش دوستم و رفاقت دارم..علی دایی رو هم بازداشت کنید! خخخخخ

 • امین
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:34:56
  پاسخ
  104 9

  بازداشتش فایده ای نداره باید هر چه زودتر محاکمه بشه

 • رضا ع
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:35:03
  پاسخ
  53 5

  عجب!!!!!

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:35:30
  پاسخ
  933 66

  آخ جون !اگه واقعیت داشته باشه هر چند که با وثیقه هاش میتون ایرانو بخره.

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:07:02
   37 4

   فقط بصورت کاملا غیر منتظره از کانادا سر در نیاره شانس آوردیم!!!!!

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:11:00
   18 2

   امیدوارم اون مسئولین دولت قبل که بابت رانت های اعطایی به زنجانی ازش چیز هایی! گرفتن هم دسگیر بشن.

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:15:10
   18 47

   بخاطر تذکر و دستور روحانی دستگیرش کردن.

  • سعید
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:25:19
   36 3

   جوون بوده و خام !! اگه الان تجربه خاوری و داشت , وقتی اسمش اومد سر زبون ها باید هر چی داشت و نداشت میفروخت و میرفت !! اینجا ایرانه هیچ کس چشم دیدن کسی بالاتر از خودش و نداره

  • طالع
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:28:57
   20 4

   شماها چقدر ساده اید!

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:47:59
   42 3

   حالا توكدوم هتل نگهش مىدارن؟

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 00:09:53
   3 1

   بهتر بود بگی :به صورت کاملا غیر منتظره و خــــود جــــوش

 • همينه
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:38:16
  پاسخ
  174 6

  تا شب آزاد ميشه

 • پدرام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:38:39
  پاسخ
  361 7

  احتمالا فردا با سلام و صلوات راهى خونه ميشه يا اينكه نهايتا ٢٠٠ هزارتومن جريمه ميشه اونم بصورت اقساط

  • مانی
   دوشنبه 9 دی 1392 - 18:58:59
   5 1

   امشب ازاد میشه به فردا نمی رسه

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:38:42
  پاسخ
  61 6

  چه عجب

 • امير هوشنگ
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:39:03
  پاسخ
  109 210

  اين يه پاپوش جديده ، بايد فاتحه سرمايه گذاري تو اين مملكت را خواند .

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:42:42
   13 2

   اسم ایشون سرمایه دار نیست ، و البته امیدوارم ایشون ماسک فرد دیگری نباشند

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:39:14
  پاسخ
  658 5

  یبار بابک زنجانی یبار ضراب یبار شهرام و.... باید دنبال کسی باشن که پشت این اسم ها و ادم ها مخفی میشه و ....

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:27:57
   11 1

   گل گفتی ولی فراموش کردی اینجا مملکت کی بود کی بوده

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:42:16
  پاسخ
  708 9

  بابک احتیاج به کمی هیجان داشت.

 • امیر
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:43:48
  پاسخ
  204 17

  این کار باید از روز اول انجام میشد البته الان هم دیر نیست ضرر را از هر کجا بگیری منفعت است

 • مهدي
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:44:16
  پاسخ
  825 31

  احتمالا به نفرات دولت قبل هم ميرسند

  • مانی
   دوشنبه 9 دی 1392 - 18:50:46
   595 20

   امیدوارم

  • یک رفیق قدیمی
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:19:41
   99 3

   اینا بازی سیاسی است یکبار کرباسچی یکبار جزایری والا زنجانی همیشه همان آش وکاسه است 10 سالی زندان بعد بخشش وآخرش هیچی

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:54:52
   9 30

   ظاهرا در دولت اصلاحات شروع به کار کرده.

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 20:04:31
   28 1

   انشا الله همه با 200 هزارتومان جریمه ی نقدی ! ، به سزای اعمالشان می رسند!!

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:45:52
  پاسخ
  169 457

  اگر بابک زنجانی در دور زدن تحریم ها به نفع کشور نقش داشته است - ولو اینکه تخلفاتی هم داشته باشد - باید به جای محاکمه از ایشان تقدیر هم کرد .

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:54:52
   14 4

   نظرت چیه بگیم یارانه هامون هم بریزن به حسابش؟

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 19:57:15
   28 4

   خبر شورشو در اورديا فاصله اين دو دكمه فكسني رو بيشتر كن منفي ميدي مثبت ميخوره

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:03:15
   75 5

   خب اگه اینطوره به منم پول بدین این کار رو می کنم فقط 200 هزار میلیارد تومن می خوام

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:10:32
   47 6

   خيلى ساده اى. اينها آب رو گل آلود مى كردند تا ماهى بگيرند. اينها باعث و بانى تحريم ها هستند.

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 22:34:06
   4 1

   خو داداش دیگران هم میتونستن از این کارا بکنن

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:45:55
  پاسخ
  759 21

  دو روز دیگه ولش میکنند

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 20:50:28
   153 3

   با 200 تومن جریمه... آخ غذام سوخت!!

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:51:54
   15 1

   اگر طلبش 2 میلیارد دلار باشه که فکر کنم سریع میتونه پس بده و آزاد بشه.

 • رضا
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:48:13
  پاسخ
  178 13

  خيلى ديره زودت بايد دستگير مي شد

 • مانی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:48:40
  پاسخ
  317 28

  امیدوارم با وثیقه ازاد نشود

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:48:43
  پاسخ
  118 8

  من که باور نمی کنم واقعاًا!!!!!!!!!!!!!!

 • reza
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:52:27
  پاسخ
  77 4

  وثیقه رو برای اینجور افراد گذاشته اند

  • امین
   دوشنبه 9 دی 1392 - 18:57:09
   7 1

   حالا رویانیان چی کار میکنه...

 • آرش
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:52:53
  پاسخ
  141 6

  احتمالا 125 هزار تومان جریمه نقدی میشه

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:57:04
  پاسخ
  9 3

  به امید ریشه کن شدن فساد در دستگاه های اداری چه در سطح مدیران و چه در سطح آبدارچی ها !!!

 • آرمين
  دوشنبه 9 دی 1392 - 18:57:40
  پاسخ
  13 2

  رويانيان بيچاره شد.

 • مرتضی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:03:27
  پاسخ
  6 9

  بابک که پول میگرفتی همه عمر دیدی که چگونه دادستان بابک گرفت

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:05:06
  پاسخ
  3 2

  فقط حواسمون باشه ناعدالتی نکنیم تو جو زدگی و احساسات نادرست قضاوت کنیم

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:06:53
  پاسخ
  5 2

  ريشه تمام بداخلاقي ها دلسردي ها ونابوديها فساد مالي است . كه مثل ويروس منتشر ميشود ... از ريشه بخشكانيد . اميد را به دل و بازوي فرزندان اي كشور بازگردانيد ... تا هر ناممكني ممكن شود ...

 • بازیچه
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:08:15
  پاسخ
  25 2

  همش بازیه واقعا باورتان میشه؟!!

 • کمانه
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:12:58
  پاسخ
  9 2

  من موندم اینا چطور متوانند تا چند سال راحت هرکاری بخواهند انجام بدهند و در یک مقطع خاص پرونده براشون تشکیل میشود !اگه یک کم دقت کنید منظورم را می فهمید خدادادو رفیق دوست و شهرام جزایری و مه آفرید !مشکوکه نه؟

 • علی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:14:32
  پاسخ
  5 4

  سلام خدا کنه دستگیریش سیاسی نیاشه اگه سیاسی نیست دستشون درد نکنه و به اشد مجازات برسوننش ولی اگه سیاسی باشه دیگه کدوم سرمایه دار حاضره سرمایه گذاری ای با این حجم که باعث اشتغال زایی میشه انجام بده؟الان سرمایه داران از ترس مطرح شدن پروژه های بزرگ انجام نمیدن و سرمایه هاشون توی کشورای دیگست!!!

 • علی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:15:19
  پاسخ
  17 26

  این آقا اگر تخلفی هم کرده باشه به هرحال دست صدها نفر رو گرفته و اشتغال زایی کرده ، اگر همچین افراد سرمایه داری تو ایران نباشن که 90 درصد مرم بیکار میشن.

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:04:16
   21 9

   خزانه مملکت خالیه پول ها دست امثال بابک زنجانیــه و ... است اونوقت شما میگی اشتغال زایی کرده؟؟؟؟؟؟ پس دیگه دولت میخوایم چکار؟ دولتی که کل بودجه اش به یک صدم سرمایه بابک زنجانی ها هم نمیرسه میخوایم چکار؟

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:19:20
  پاسخ
  46 54

  چرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا!!!!!!!!

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:21:24
  پاسخ
  6 9

  بیا خوبی کن دیروز گفته بود حاضره هزینه درمان دانش آموزای شین آباد رو بده امروز گرفتنش! خدا عالمه.

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 18:10:54
   2 2

   اگه میخواست هزینه اش رو بده همون زمان سوختگی می داد نه برای مثبت کردن افکار عمومی درباره خودش بعد از این همه گند کاری

 • نوید
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:24:19
  پاسخ
  15 33

  مردم ما همه حسودند تا یه کارافرین هم پیدا میشه یا بهش میگن دزد یا چیز دیگه

 • هیوا
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:24:54
  پاسخ
  14 28

  باور کنید اون بیگناه چرا با افراد پولدار اینطوری برخورد میشه باید حتما از حزب خودتون باشند...

 • فرزاد
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:25:05
  پاسخ
  30 5

  نمی دونم چرا یک دفعه یاد حرف علی دایی افتادم که کلی از بابک خان زنجانی تعریف کرده بود و اون رو با مرام دست پاک خوانده بود.

 • حسین
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:30:44
  پاسخ
  18 1

  200هزار تومن جریمش کنید تا حساب کار دستش بیاد!!!!!!!

 • منشور گیلان
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:36:32
  پاسخ
  15 26

  الکی دستگیرش کردن .... بهتره از اینه که 30 هزار نفر از نون خوردن بیقتن . شما میتونی خرج اینا را بدی عرضه داشته کار کرده نوش جانش

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 00:17:32
   11 1

   قرار نیست کسی از نون خوردن بیفته. چرا جو می دی؟ مگه مردم نوکر زنجانی هستن؟ کارمند موسسات در مالکیت زنجانی هستن و اون موسسات هم تعطیل نشده.

 • محمد
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:43:46
  پاسخ
  16 40

  واقعا واسه این مردم متاسفم که به خاطر حسودی به این فرد چنین حرفایی میزنن . جهان سوم که میگن همینه

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:26:19
   20 3

   ببينم شمااحياناعلي دايي نيستي؟

 • امیدی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:43:47
  پاسخ
  18 2

  دویست هزار تومن جریمش میکنن میاد بیرون... خواهشا ذوق زده نشین

 • m
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:46:20
  پاسخ
  16 5

  فکر کردم میخواستید بگید سربازی کم شد یا دلار ارزون شد یا گرونی کمتر شد..این چیزا زیاد مهم نیست..

  • بی نام
   دوشنبه 9 دی 1392 - 23:11:25
   21 4

   همین دیگه...همش دنباله "کــم شدن ســربــازی" هستــید به اصـــل مطلب توجه ندارید که یک نابغه ای مثل بابک زنجانی (بقول دوستان!!) از ســربــازی به اینجا رســــید و در عرض 6 سال به جایی رسید که ..... بی پول بی پارتی بی لابی بی هیچی!!!!!!!!!!! فقط از روی نابغه بودنش و رفتن سربازیـــش!!!!!! باور کن

  • m
   سه شنبه 10 دی 1392 - 00:09:41
   3 1

   چرا خودتو اذیت میکنی باور میکنم:)..

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:47:12
  پاسخ
  19 2

  چرا نمی گید که تو دوره کدام دولت این ثروت را جمع کرده؟؟؟؟؟؟

 • بابک
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:48:42
  پاسخ
  10 1

  در این همه مدتی که ایشان احتمالا تخلف کرده اند، چرا هیچگونه بازداشت و بررسی انجام نشد تا امروز به یک غول تبدل شود!

 • ارسطو
  دوشنبه 9 دی 1392 - 19:57:24
  پاسخ
  18 1

  میره همونجا که شهرام جزایری ها رفتند...تکلیف بابک هایی که نمیشناسیم چی میشه؟

 • مهران
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:01:36
  پاسخ
  24 4

  امیدوارم با تعهد به رویانیان جهت کمک مالی به پرسپولیس آزاد نشه

 • مقیمی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:02:10
  پاسخ
  10 2

  از ماه اردیبهشت برای یک طلب 600/2 میلیون توی دادگاها می دوم و محکوم تازه دادخواست تقسیط داده در حالیکه ماشین 20 میلیونی سوار میشه. با این رویه دادگاها ، کلاهبردارهائی که پول خوب و وکیل خوب دارند معمولاً قصر در میروند و مال باخته ها باید کفش آهنی بپوشند.

 • علی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:09:30
  پاسخ
  15 2

  لطفا نوع ارزس که آقا بابک باید با آن جریمه نقدی خود را بپردازند انتخاب کنید : 1 یورو 2- دلار 3- ریال 4 - رینگیت مالزی

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:15:47
  پاسخ
  35 1

  بابک زنجانیها زیادن نگران نباشید جاش خالی نمیمونه

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:16:05
  پاسخ
  19 2

  مهم این است تا زمینه های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی پدید آمدن و رشد آدم های مثل امیر منصور آریا و بابک زنجانی از بین برود.

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:21:19
  پاسخ
  22 32

  این بابک زنجانی و شهرام جزایرو خاوری امثال اینا انسانهای نابغه هستن نباید اینا بازداشت همین زنحانی 60 تا شرکت داره میدونی چند نفر دارن نون میخورن ازش کی همچین استعدادی داره 60 شرکت رو کنترل کنه هرساله هم بهش اضافه کنه همون خاوری اگه بود الان شهر ما یه کارخونه داشت 4000 هزار نفر هم سرکار بودن ولی الان چی شرکت به امان خدا ول شده همه هم بیکار

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:22:40
  پاسخ
  18 28

  عاقبت ادم موفق و زرنگ و فعال

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:27:45
  پاسخ
  17 5

  شهرداری تهران چه ارتباطی با زنجانی داره؟؟؟

 • علي
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:30:39
  پاسخ
  17 32

  همين كارارو ميكنيم كه هيچ سرمايه گذاري جرات نداره بياد ايران!!

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:32:43
  پاسخ
  37 1

  دیگه بچه 2 ساله هم باور نمیکنه که این آقـا تنهایی و و با تک خوری به اینجا رسیده باشه.. اما ما که بخیل نیستیم... پول خوشبختی نمیاره اما بی پولی حتما بدبختی میاره... راضیم به رضای او

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:38:29
  پاسخ
  18 10

  دمشون گرم .تا تمام پول های این سرزمینا که خورده پس نداده ولش نکنید.

 • علی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:45:17
  پاسخ
  16 7

  من ازش کمک مالی خواسته بودم که بیاد آذربایجانشرقی- شهر اهرزلزله زده برا خانه های نیمه ساخته کمک مالی کنه تا بتونیم خانه هامون و تمام کنیم . از این چادر نشینی ومستاجری خسته شدیم.این آقا هم یارانه میگیره؟؟؟ یا سبد کالایی هم دریافت میکنه؟؟؟

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:46:53
  پاسخ
  31 2

  بازداشت مهم نيست. مهم رسيدگي عادلانه و دقيق است كه اميدي به آن نيست.

 • red boy
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:47:57
  پاسخ
  8 12

  نهههههههههههههههههههههه

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:53:22
  پاسخ
  30 16

  چطور اون موقع که ایشون تحریم ها رو واسه کشور دور میزد آدم خوبی بود؟؟ همه جای دنیا سرمایه داراشونو رو سرشون میذارن ولی ما چی؟ متاسفم که فقط دنبال یک نفر هستیم که دلیل همه مشکلات رو بندازیم گردنش

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 11:29:00
   3 2

   آدمی که بلده تحریم ها رو دور بزنه، به نظر تو بلد نیست یک ملت رو دور بزنه؟! بلد نیست چه جوری بازی کنه که جماعت، باند بازی هاش رو، خدمت به خلق بدونن و بالا کشیدن سرمایه ملی رو، تلاش برای ساختن وطن؟!!!

 • حسین ظ
  دوشنبه 9 دی 1392 - 20:56:20
  پاسخ
  42 1

  چه عجب! ما که بخیل نیستیم! ولی فکر نکنم زیاد اون تو بمونه چون پول داره بالاخص پاررررررررررررررررررتی

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:05:11
  پاسخ
  97 1

  با سلام اقای مرتضوی پس چی شد چرا اونو دستگیر نمیکنن

 • معین :)
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:11:12
  پاسخ
  20 12

  بسم الله الرحمن الرحیم ....ومن الله توفیق

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:13:43
  پاسخ
  23 2

  راه آهن هم شد مثل داماش

 • سروش
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:23:59
  پاسخ
  14 46

  گنه کرد در شوش آهنگری زدند در بلخ گردن مسگری !

  • نیما
   دوشنبه 9 دی 1392 - 21:54:36
   57 1

   بنیان شعر فارسی لرزید... گنه کرد در بلخ آهنگری..به شوشتر زدند گردن مسگری

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:24:20
  پاسخ
  44 1

  اونایی که بزرگش کردن باید بازداشت بشن

 • ندا و آرمین 23
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:27:02
  پاسخ
  39 2

  حالا چطور میخواهد جریمه 200 هزار تومانی اش را بدهد بیچاره؟؟!!!!!!!!!

 • علی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:28:26
  پاسخ
  26 1

  اگه اتهامش مشخصه چرا اعلام نمیشه ؟اگه مشخص نیست چرا بازداشت شده ؟ اینم یه سریال جدیده برای سرگرمی

 • حسام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:29:14
  پاسخ
  17 43

  چرا مردم نمیتونن بهتر از خودشون رو ببینن؟

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:34:59
  پاسخ
  14 1

  من كاملا موافق بررسي كارهاي ايشون هستم ولي فك نميكردم انقدر مردم حساس باشن در اين مورد !! پس ايشون رو بايد خيلي زود تر واسه بررسي ميبرديد!!! باز هم كم كاري ...

 • بي نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:37:52
  پاسخ
  6 3

  حالا همه كنار نشستن و هي دارن به بابك زنجاني فحش مي دن و هي گن اشد مجازات!!!!غافل از اينكه اگه شرايط بابك زنجاني براي خودشون هم به وجود اومده بود همين كار رو بلكه بدتر و بيشتر هم مي كردن اين باز يه نفعي هم وسط كاراش رسونده...

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:38:03
  پاسخ
  15 1

  خوب چه فایده ؟

 • روح اله
  دوشنبه 9 دی 1392 - 21:52:53
  پاسخ
  12 11

  این آقا ظاهراً هنوز محکوم نشده و در مقابل اتهاماتش تو دادگاه دفاع نکرده ولی بعضی از دوستان طوری نظر دادن که انگار کاملا در جریان انجام اتهامات هستن.

 • محمدامانی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 22:23:28
  پاسخ
  23 9

  پرسپولیسیها کجایین؟!؟!؟ ناجیتون کجاست؟!؟!اقای رویانیان نترس بابا هدایتی که هست !

 • علی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 22:28:50
  پاسخ
  41 5

  اینایی که میگن این آقا جرمی نکرده و فقط چون خیلی پولداره گرفتنش... عزیز من آخه فهمیدن این قضیه که دیگه نه سواد میخواد نه شعور. یک شخص 30-40 ساله از چه طریقی میتونه اینقدر پولدار بشه؟؟ خروجی سرمایه گزاری این شخص چیه؟؟ نفعش واسه ماها و مردم چیه؟؟ بله منم قبول دارم یکی مثل بیل گیتس مولتی تریلیاردر هست ولی اون حسابش شفافه شفافه.. صاحب شرکتیه که تمام دنیا دارن ازش محصول میخرن. آقای زنجانی چی؟؟ چندتا از این بابک ها تو همین تهران وجود دارن.. خدا شاهده من بارها دیدم طرف مازراتی سوار شده و روی گردنش خالکوبی و جای چاقو بود.. فکر نکنم هیچ دکتر مهندس استاد دانشگاه رییس کارخانه و مدیر عاملی همچین قیافه ای داشته باشه... اگه امثال اینا با دزدی و مال مردم خوری پولدار نشدن پس چجوری پولدار شدن؟!!!!!

  • بی نام
   سه شنبه 10 دی 1392 - 10:24:15
   4 6

   من از آقای زنجانی دفاع نمیکنم چون ایشون ابهام و اتهام زیادی توکارش هست. ولی در مورد دیگران نباید فکر کرد همه باید دکتر مهندس یا کارخانه دار باشند تا پول سالم بدست بیارن. اگر کسی بازرگان سالمی هم باشه میتونه با بازاریابی و صادرات کالاها یا با واردات کالاهای خوب و ارزان، هم به جامعه سود برسونه و هم خودش پولدار بشه. همنیطور کسی که تو کار پخش و فروش کالاست اینها هم اگر از راه سالم باشه کلی به جامعه خدمت میکنن. مثل دست اندرکاران شرکت آمازون یا ای بی. یعنی راه پول سالم زیاده البته راه دزدی هم...

  • سره مرد
   سه شنبه 10 دی 1392 - 14:04:40
   4 3

   روشنه از طریق پولشویی در ترکیه پولدار شده. به نظرت چرا اینهمه جراوجنجال تو ترکیه سر همین آقا بوجود اومده؟

 • فرزاد69
  دوشنبه 9 دی 1392 - 22:31:25
  پاسخ
  18 2

  ببرنش دادگاه فقط یه جمله میگه : همه با هم چند؟؟؟ فقط قیمت ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 22:32:04
  پاسخ
  14 3

  پول نفت مردم را برای خودش و همکارانش سرمایه گذاری کرده بعد بعضی ها میگویند استعداد داشته۰ از کی تا حالا رانت خواری و سرمایه گذاری با پول یک ملت در کشورهای خارج استعداد میشه۰ امان از دست بعضی ها۰ یک ده هزارم پولش را در فوتبال می آورد و طرفداران فوتبال می گویند سرمایه گذار خوبی بود۰ سرمایه گذاری در فوتبال خوب است ولی با پول خودش نه سرمایه یک مملکت۰

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 22:45:07
  پاسخ
  12 2

  انشالله به حلقه های دولت احمدی نژاد هم برسید...

 • زرین دشتی
  دوشنبه 9 دی 1392 - 22:57:34
  پاسخ
  16 4

  اعلام نام افراد قبل از اثبات جرم خلاف است

 • محسن
  دوشنبه 9 دی 1392 - 23:21:16
  پاسخ
  15 1

  یه نفرو هم بفرستین دنبال خاوری لطفا.

 • حسین ت
  دوشنبه 9 دی 1392 - 23:27:21
  پاسخ
  16 17

  با با من برای این ملت متاسفم که از دستگیری یه آدم پولدار خوشحال میشن اطلا نمی دونن داستان چی هست .... این آقا توی این تحریمها زرنگ باهوش بوده و قابل اعتماد تونسته یه پولی به جیب خودش به زنه یه پولی هم به دولت برای حقوق کارمندا بده ، شما هایی که خوشحالید بگید ببینم کدومتون عرضه این کارو داشتید ؟؟؟ تورو خدا آقای خبر ان لاین سانسور نکن بذار ببینیم ....

 • وحید
  دوشنبه 9 دی 1392 - 23:48:23
  پاسخ
  5 9

  خدارا شکر

 • بی نام
  دوشنبه 9 دی 1392 - 23:51:35
  پاسخ
  22 2

  من نمی دونم چرا مرتضوی را با این همه خلاف و برداشت های غیر قانونی و بذال و بخشش از جیب مردم چرا نمی گیرند؟؟؟؟؟؟؟

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 00:19:18
  پاسخ
  9 9

  با سلام من كه نمي دونم اين اقا حق الناس به گردنشه يا نه ولي ازش بابات اين همه اشتغال هايي كه در ايران براي جوانان ايجاد كرده و پولشو به اروپا و امريكا يا دبي نبرده تشكر مي كنم انشاالله عاقبت بخير بشه

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 01:08:10
  پاسخ
  14 1

  انطور که گفته اند ایشان 25000 میلیارد ثروت دارند و اگر از 25 سال قبل(9125 روزقبل و از سن حدود 17 سالگی)ایشان شروع به کسب تجارت کرده باشند بطور متوسط ایشان روزی2.7 میلیارد تومان (اگر 24 ساعت فعال باشندساعتی 114 میلیون -دقیقه ای1.9 میلیون تومان )در امد داشته نمیدانم برای طرفداران او بدون رانت خواری قابل قبول است؟؟

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 01:40:15
  پاسخ
  5 1

  لطفا فاصله منفی و مثبت رو بیشتر کنید بشه رأی به نظرات داد...

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 01:55:52
  پاسخ
  4 3

  منم ميگم چرا واقعا درسته كه ميگن نميذارن تو اين كشور كسي سرمايه دار باشه؟ يا سرمايه دار باقي بمونه!!!

 • ابوالفضل
  سه شنبه 10 دی 1392 - 07:31:53
  پاسخ
  4 2

  چرا قانون از کجا اوردی و مالیات بر در امد اجرا نمیشه شفافیت مالی جلوی این چیزا رو می گیره

 • حميد
  سه شنبه 10 دی 1392 - 08:35:22
  پاسخ
  6 2

  من نه اهل سياستم نه سياست ميدونم فقط يه چيزي ميدونم دوست دارم شما هم بدونيد شمايي كه سنگ بابك زنجاني رو به سينه ميزنيد بدونيد تمام اين پول هايي كه داره و براي خارجي ها سرمايه گذاري كرده پول من و شماست نمونه خيلي كوچيكش بردن يك كانتينر طلا از ايران به تركيه كه گندش در آمد

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 10:46:25
  پاسخ
  9 1

  بابک زنجانی ....رضاضراب...... لطفا درباره رضاضراب هم بگین اون روهم ترکیه به جرم پولشویی ازایران به ترکیه دستگیرکرده

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 10:51:32
  پاسخ
  5 1

  من فقط یک سوالی برام پیش اومده ... آیا کسانی که نفت رو دست این آقا دادند نباید بازداشت و محاکمه بشن؟ نمیشه که آخه به یک نفر نفت بدن که از هر راهی بلده تحریم ها رو دور بزنه ... بعدم بازداشتش کنن!

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 11:58:39
  پاسخ
  5 5

  دستگیری بابک بعد از فساد ضزاب معنی داره.

 • پیروان خط امام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 13:56:51
  پاسخ
  2 3

  چرا پس نظر مارو ثبت نمیکنید؟شاید به دوستان عزیز همیشه در صحنه نظراتتون گوش دادین وما رو حذف کردین.بگید تا بریم پی کارمون.

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 15:10:29
  پاسخ
  2 1

  با تاخیری 8 ماه بالاخره یه حرکتی در مورد این ادم شد ... کسی که بالغه بر 4/5 میلیارد دلار پول این مملکت خیلی راحت دست به دست کرد تا بتونه از کنار اون یه چیزی نزدیک به 150 میلیون دلار گیرش بیاد یاد خرید سبد شستا ( شرکت وابسته به تامین اجتماعی در بورس ) که ارزشی بالغ بر 50.000 میلیارد تومن داشت رو ایشون با شرایط وا با چک ضمانتی فقط 17.000 میلیارد میخرن و بعدش اخرین خبری که مثل بمب منفجر شد دستگیری رفیق و شزیکش رضا ضراب بود که ماهیت و کارهای این شخص کاملا نمایان میکنه

 • بی نام
  سه شنبه 10 دی 1392 - 23:50:45
  پاسخ
  3 4

  درباره رضا ضراب هم مطلب بنویسید............ که با بابک زنجانی درارتباط بودش

 • خانزاده
  چهارشنبه 11 دی 1392 - 08:56:49
  پاسخ
  5 6

  آدم خوبیه.

 • میرک
  جمعه 13 دی 1392 - 22:28:00
  پاسخ
  1 2

  هر کشوری باید با پول زنده است باید به پول دارا احترام داشت

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال نظر
 • خبرآنلاین نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند
 • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید
 • اگرچه تلاش می‌شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می‌شوند
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

0/700