با شلیک ماموران پلیس شهرکرد ۲ قاچاقچی شرور مواد مخدر زمین‌گیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد گفت:با شلیک عوامل این پلیس دو قاچاقچی شرور که با قمه به طرف ماموران حمله ور شده بودند دستگیرشدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سید روح الله موسوی"در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی وصول خبری مبنی بر فعالیت گسترده دو سوداگر مرگ در زمینه توزیع مواد مخدر صنعتی در شهرکرد موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل کلانتری ۱۱ سعدی شهرکرد، قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام کار اطلاعاتی دقیق و کسب مجوز قضائی این دو قاچاقچی را شناسائی و تحت تعقیب قرار دادند.
این مقام انتظامی ادامه داد: قاچاقچیان که در مخفیگاه خود در حال بسته بندی هروئین بودند به محض مشاهده ماموران با قمه و چاقو به سوی آنان حمله ور شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد تصریح کرد: ماموران ابتدا با رعایت قانون به کارگیری سلاح برای مهاراین دو سوداگر مرگ اقدام به شلیک هوائی کردند لیکن با ادامه اقدامات شرارات آمیز متهمان یکی از آنان از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

سرهنگ"موسوی"در پایان با اشاره با کشف ۹ گرم هروئین و دو تیغه قمه و چاقو از مخفیگاه متهمان از معرفی آنان به مراجع قضائی خبر داد وگفت: برخورد قاطع و قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر به طور مستمر در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان شهرکرد، قرار دارد.

۴۶

کد خبر 1213140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =