شهرداری خوی آماده مشارکت خیرین و سرمایه گذاران بخش خصوصی در پروژه‌های شهری است

شهردار خوی در جلسه علنی شورای شهر این شهرستان با اشاره به آغاز بررسی تعرفه عوارض و بهای خدمات سال ۹۸ گفت: شهرداری خوی آماده مشارکت و همکاری با خیرین و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در پروژه‌های شهری است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در جلسه علنی شورای شهر خوی که با حضور اعضای شورا و شهردار این شهر برگزار شد، اکبرزاده شهردار خوی گفت:تغییر رویکرد کلان شهرداری از یک نهاد صرفا خدماتی به یک نهاد تاثیرگذار فرهنگی در کنار اهداف سازمانی و خدمات گسترده ارایه شده، گام بزرگ و تحول ساختاری ارزشمندی است که بر اساس این رویکرد جدید، در مناطق فاقد فضای مناسب شهری، اجرای پروژه های مناسب برای ارتقای سطح فرهنگی و رفتارهای اجتماعی که شاخصه مهم رشد فرهنگی بشمار میرود،در دستور کار شهرداری قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: توجه به کودکان، دانش آموزان و خانواده ها، در محلات کم برخوردار و تامین زیرساخت های فرهنگی از جمله رویکردهای شهرداری در بخش خدمات فرهنگی اجتماعی است.
وی گفت: تلاش میکنیم با فراهم شدن زمینه مناسب و مشارکت خیرین و سرمایه گذاران بخش خصوصی، احداث مدرسه ابتدایی در مناطقی همچون جمشیدآباد و کوی ولیعصر را نیز در دستور کار برنامه های آتی شهرداری قرار دهیم.
اکبرزاده در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت:  گفتگو و رایزنی مستمر با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای مشارکت و یا اجرای پروژه های مختلف عمرانی تفریحی و فرهنگی در شهرداری همچنان ادامه داشته و تلاش میکنیم تسهیل سازی لازم برای حضور سرمایه گذاران در بخش های مختلف را فراهم کنیم.

آغازبررسی تعرفه عوارض و بهای خدمات سال ۹۸ شهرداری خوی

مجید مقدم رییس شورای شهر خوی هم ضمن اعلام آغاز بررسی تعرفه عوارض و بهای خدمات سال ۹۸ شهرداری خوی از هفته جاری گفت: پس از بررسی و تصویب تعرفه عوارض، بررسی بودجه پیشنهادی سال ۹۸ شهرداری در دستور کار شورا قرار می گیرد.

مقدم افزود: یکی از مهمترین اهداف شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی توجه به توسعه مناطق محروم بوده و بر همین اساس پروژه های مختلف عمرانی و فرهنگی در این مناطق پیش بینی و اجرا می شوند.

46

کد خبر 1224231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =