جشنواره مطبوعات بعد از ۱۴ سال در استان مرکزی برگزار می‌شود

مجید نیک عهد مدیر خانه مطبوعات استان مرکزی در گفتگو با خبرانلاین استان مرکزی گفت : با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هماهنگی های به عمل آمده جشنواره مطبوعات استان مرکزی بعد از ۱۴ سال وقفه در استان برگزار می شود .

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی نیک عهد گفت : این جشنواره در سه بخش تخصصی ، ویژه و موضوعی برگزار می شود و فعالان عرصه رسانه استان مرکزی می توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۹۷ به دبیرخانه جشنواره که در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مستقر می باشد ارسال نمایند .
وی بخشهای مختلف این جشنواره را شامل سرمقاله و یادداشت ، عکس، صفحه آرایی و گرافیک ، خبر ، گزارش ، مصاحبه و تیتر ذکر کرد و گفت : در بخش ویژه ، مطالب مربوط به چهلمین سال انقلاب اسلامی و در بخش موضوعی، مطالب مربوط به عفاف و حجاب ، مسائل زیست محیطی استان و مسائل و مشکلات آسیبهای اجتماعی استان مورد داوری قرار خواهند گرفت .
دبیر برگزاری جشنواره مطبوعات استان مرکزی گفت : آثار ارسالی توسط داوران منتخب از سوی مرکز مطالعات رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فرصت حدود یک ماه و نیم بررسی و داوری خواهد شد و در نهایت اختتامیه جشنواره در نیمه اول اردیبهشت ماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد و نفرات برتر جشنواره معرفی خواهند شد .
مدیرخانه مطبوعات استان مرکزی هدف برگزاری جشنواره را شناخت فعالان حوزه مطبوعات و کمک به رشد کیفی مطبوعات استان دانست و گفت : قطعا جشنواره می تواند در شناخت نفرات برتر و افراد فعال در حوزه مطبوعات کمک نماید و از سوی دیگر ایجاد حس رقابت سالم در جشنواره باعث شکوفایی استعدادها و تلاش برای کسب عناوین برتر در حوزه های مختلف مطبوعاتی را در پی خواهد داشت .
نیک عهد در پایان از زحمات مدیرکل و معاون فرهنگی و همکاران حوزه مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری جشنواره قدردانی کرد و گفت : برگزاری جشنواره بعد از وقفه طولانی در استان مدیون حمایتها و همراهی های این عزیزان بود که جای تقدیر دارد .

۴۶

کد خبر 1229592

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =