نشست خبری ویژه کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان برگزار شد

رئیس ستاد کنگره شهدای استان کرمان گفت: تا دیروز کل کشور درگیر مراسمات پیروزی انقلاب اسلامی بود به همین دلیل بحث کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان رسانه ای نشد اما از امروز آغاز شده و پررنگ تر از قبل دیده می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، سعید کاظمی پور افزود: در طی ۲۰ سال گذشته کنگره های زیادی برگزار شده و ما باید بتوانیم از نظر جهت گیری به سمت و سویی برویم که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.
وی تصریح کرد: برای این کنگره ۶ رویکرد تعریف شده که بخشی از این برنامه ها با اعتبار بودجه درآمد اجرایی شد که این هفته رونمایی می شوند.
کاظمی پور اظهار کرد: بخشی از برنامه ها برای ادامه طی سال های آینده طی سنوات بعد اجرایی می شود.
وی با اشاره به اینکه این کنگره حداقل ۵ سال اجرایی می شود گفت: برگزاری نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس از ۲۷ بهمن به صورت یک هفته همزمان با سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در کنار این نمایشگاه نیز برگزار می شود کاظمی پور افزود: این نمایشگاه ها در محل حسینیه ثارالله است و روز جمعه ۳ اسفند اختتامیه این نمایشگاه است.
وی تصریح کرد: از دو ماه قبل هر هفته جلسه دو ساعته با دبیران کمیته‌ها کنگره در زمینه برنامه ‌های پیشنهادی داشتیم و جمع ‌بندی نهایی برنامه‌ ها ارائه شده است.
کاظمی پور با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی کنگره از ۲۷ بهمن ماه آغاز می‌شود اظهار کرد: افتتاح نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و ویژه برنامه ماه ی در خاک  به مدت ۱۰ شب در مصلی امام علی کرمان از جمله این برنامه‌ ها است.

46

کد خبر 1231316

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =