افخمی: سال ۷۵ گفتم خاتمی برای رئیس جمهور شدن آمادگی ندارد

بهروز افخمی گفت: یادم است هفت، هشت ماه قبل از انتخابات، احتمالا آذر سال ۷۵ در ساختمان موسسه حفظ آثار امام، از من، ناصر تقوایی، فریدون جیرانی و یک نفر دیگر که یادم نیست دعوت کردند که ایده‌های‌مان را درباره یک کمپین انتخاباتی بدهیم. بعد از آن درباره اینکه ناطق‌نوری الان ۳۷ درصد و خاتمی ۲۳ درصد رای دارد، صحبت کردند. گفتند ولی آرای ناطق نوری در حال نزول و خاتمی در حال صعود است. با توضیحاتی که از آمارها درآمد، گفتم چرا خودتان را گول می‌زنید؟ حوصله ام سر رفت، معلوم است که خاتمی رئیس جمهور می شود!

وی در گفت و گو با خبرآنلاین افزود: گفتند چرا اینطور فکر می کنی؟ گفتم چون من مثل شماها نیستم که در ماشین های‌تان شهر را می گردید . صبح به سرکار می روید و شب برمی‌گردید. من در خیابان و بین مردم زندگی می کنم و با تاکسی تردد می کنم و پیاده راه می روم. خاتمی قطعا رئیس جمهور می شود. مسئله شما رئیس جمهور شدن خاتمی نیست، مسئله این است که خاتمی برای رئیس جمهور شدن آمادگی ندارد. نه کادرش را دارد و نه حتی از لحاظ روانی خودش را برای اینکه این مقام را به طور کامل بگیرد و کنترل کند، بُراق کرده است.

متن کامل را اینجا بخوانید.

۲۹۲۹

کد خبر 1231640

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 7
 • IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
  22 0
  انگار دوباره میخواد نماینده مجلس بشه .....
 • IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
  29 1
  بابا تو برو فیلمتو بساز ... تازه اگر بتونی یک فیلم خوب بسازی ... سیاست رو بزار برای سیاسیون ... یکبار رفتی مجلس دیگه قارر نیست راجع به همه از صادق هدایت گرفته تا خاتمی صحبت کنی که ...