پخش نغمه‌های رمضانی از برج‌های اذان شهر مقدس قم

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از پخش مناجات‌های رمضانی در ایام ماه مبارک رمضان از برج‌های اذان شهر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین ازقم ،مهدی کلانترزاده،مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم  با اشاره به پخش اذان از برج‌های اذان سطح شهر، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت اطلاع‌رسانی این برج‌ها طی ماه‌های اخیر مباحث مرتبط با اطلاع‌رسانی نیز با استفاده از این برج‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با تاکید بر اینکه استفاده از برج‌های اذان در مناسبت‌های مختلف برای اطلاع‌رسانی به مردم، تصریح کرد: یکی از موارد استفاده مطلوب و راهگشای این برج‌ها، اطلاع‌رسانی در خصوص کرونا بود، از زمانی که اعلام شیوع کرونا در شهر قم صورت گرفت از این برج‌ها برای اطلاع‌رسانی نکات بهداشتی و همچنین ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی استفاده شد.

کلانترزاده با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و ضرورت ایجاد حال و هوای ماه میهمانی خدا در سطح شهر تصمیم بر پخش نواهای مناسب این ماه از این برج‌ها گرفته شد.

او گفت: به همین مناسبت از این برج‌ها نغمه‌هایی به مناسبت ماه مبارک رمضان و همچنین مناجات ماه خدا برای ایجاد حال و هوای رمضانی در شهر پخش می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با قدردانی از سازمان زیباسازی شهرداری قم در آماده‌سازی و فراهم‌آوری بستر لازم برای این کار، اظهار کرد: برج‌های اذان امکان بسیار خوبی در شهر بوده که طی سال‌های اخیر در میادین اصلی و مهم شهر راه‌اندازی شده است.

۴۸

کد خبر 1383132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =