مسیر بهره مندی از دانش جوانان نخبه کردستانی در سطح ملی فراهم شود

فرمانده قرارگاه استانی اباذر در کردستان گفت: مسیر بهره مندی از دانش و تخصص جوانان نخبه و صاحب فکر کردستانی برای کمک به توسعه و شکوفایی کشور فراهم شود.

به گزارس خبرگزاری خبرآنلاین از کردستان، مهدی ترابیان در افتتاحیه قرارگاه استانی اباذر و اندیشکده مدیریت راهبردی انقلابی کردستان که با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار داشت: نیروی انسانی نخبه، توانمند و متخصص از سرمایه های استان کردستان است و این لزوم توجه به شکوفایی این سرمایه های انسانی را نشان می دهد.
وی افزود: با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی، آنچنان که باید به نیروهای کردستانی در سطح ملی توجه نشده و ضروری با برنامه ریزی و شناسایی جوانان نخبه از ظرفیت آنان در سطح کلان بهره مند شد.
فرمانده قرارگاه اباذر کردستان اظهار داشت: این قرارگاه فرصتی برای نخبگان و جوانان است که اگر طرح یا مسئله ای در مورد مسائل ملی کشور و استان دارند از طریق آن به مدیران ارشد کشور منعکس کنند.
مهدی ترابیان با بیان اینکه جوانان می‌توانند از طریق این قرارگاه خود را تقویت کنند، افزود: در نظر داریم دوره مدیریت راهبردی انقلابی را در استان برگزار کنیم که در راستای همان انتقال تجربیات و ارتباط بدون واسطه جوانان استان با مدیران است.
وی با اشاره به اینکه کارهای اولیه این دوره انجام شده و به صورت مجازی برگزار خواهد شد، یادآور شد: از اساتیدی که در پست های مدیرتی ارشد در کشور بوده‌اند، برای این دوره استفاده می‌شود.
فرمانده قرارگاه اباذر کردستان تاکید کرد: بدنبال این هستیم که عقب‌ماندگی کردستان جبران شود  و از جوانان و نخبگان استان برای مدیریت کلان کشور استفاده شود.

46

کد خبر 1469052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =