۰ نفر
۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
مرکز تخصصی گاوصندوق سی رن

گاوصندوق، امروزه شرایط به نوعی شده است که افراد برای نگهداری لوازم ارزشمند و قیمتی خود از گاوصندوق استفاده می کند.

اگر شما وسایل تان را در محیط خانه یا اداره نگهداری می کنید در این صورت نیاز دارید که یک گاوصندوق بخرید تا بتوانید بحث امنیت را تا حد بسیار زیادی کنترل نمایید.
به صورت کلی اگر بخواهیم یک گاوصندوق خوب و استاندارد را بشناسیم باید موارد مختلفی را در نظر بگیریم.

در این موارد در گاوصندوق هایی از قبیل گاوصندوق کاوه و گاوصندوق لوسل این موارد در نظر گرفته می‌شوند:
گاوصندوق باید ضد انفجار و ضد حریق باشد
باید مجهز به دزدگیر بوده و سیستم هشداردهنده داشته باشد
باید از نظر ظاهری زیبا باشد و در صورت لزوم طبقه بندی شده باشد
گاوصندوق باید از نظر قفل و جنس بدنه نیز به بهترین شکل ممکن طراحی شده و ضد ضربه باشد و همچنین امکان سوراخ شدن آن وجود نداشته باشد.

 گاوصندوق | گاوصندوق لوسل | گاوصندوق خانگی

یمت گاوصندوق :

در رابطه با قیمت گاوصندوق باید به این موضوع توجه کنیم که قیمت هر گاوصندوقی با توجه به مشخصات فنی و ابعاد هر مدل معین می‌شود.

والبته برند نیز در تعیین قیمت نقش بسیار موثری داشته است.
اگر می خواهید یک گاوصندوق بخرید که از نظر قیمتی و در واقع از هر نظر چه ظاهری و چه استاندارد بودن نظر شما را جلب کند می توانید از نمونه گاوصندوق لوسل استفاده کنید.

در واقع بیشتر شرکت هایی که در ایران فعالیت می کند تمامی تلاش خود را برای این کار گرفته‌اند تا محصولات تولید شده به نوعی متناسب با نیاز مشتریان طراحی شود.
نمونه گاوصندوق هایی که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و در بازار به ایرانی کاربرد داشته اند، گاوصندوق اثر انگشتی می باشد که شما می توانید به واسطه اثر انگشت به راحتی قفل گاوصندوق را باز کنید و هیچ نیاز به حفظ کردن رمز ندارید و امنیت بسیار بالایی نیز داشته است. برای تهیه این نوع گاوصندوق ها میتوانید از گاوصندوق موسل یا گاوصندوق کاوه استفاده کنید.
در اصل شما با وجود یک گاوصندوق نوعی سیستم امنیتی برای خودتان در محیط مورد نظر لحاظ کرده تا به بهترین شکل از وسایل خود محافظت نمایید و آنها از دید سارقان و سرقت در امان بگذارید.

مرکز تخصصی گاوصندوق سی رن

گاوصندوق خانگی :

گاوصندوق خانگی از نمونه محصولاتی هستند که در محیط مسکونی و در منزل شما قرار داده می شود.

البته این گاوصندوق ها در کمد یا درب محیطی قرار داده می شوند که سارقان به صورت مستقیم نتوانند به آنها دسترسی داشته باشند و یا اصلاً در دید نیستند.
در برخی از مدل‌های گاوصندوق های ضد سرقت یک لایه درونی در آنها قرار داده می شود.

اگر دچار آسیب شوند آژیر هشدار دهنده‌ای به منظور اعلام خطر به صدا در می آید و در بعضی از مدلها که بسیار کاربردی می باشد.

به واسطه اپلیکیشن موبایل به مالک و دارنده گاوصندوق متصل شده و یک پیامک ارسال می شود تا اگر مالک گاوصندوق در منزل و محیط مسکونی خود حضور نداشته باشند خیلی سریع از سرقت مطلع گردد.
اگر میخواهید طلا، جواهرات، اشیا ارزشمند خود را در خانه تان نگهداری کنید بهتر است که یک گاوصندوق ایمن بخرید.

گاوصندوق لوسل و گاوصندوق کاوه شامل سری های مختلف می شوند که از نظر تنوع به نوعی میباشند که مورد پسند مشتریان سخت پسند و خاص نیز هستند.

۲۱۲۱

کد خبر 1503338