واکنش سفیر ایران در باکو به یاوه‌گویی اخیر سفیر رژیم صهیونیستی

سفیر جمهوری اسلامی ایران به یاوه‌گویی اخیر سفیر رژیم صهیونیستی در باکو واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، «سید عباس موسوی» در پاسخی تند به یاوه‌گویی سفیر رژیم صهیونیستی در باکو، در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: شنیده‌ام با مظلوم‌نمایی در خانه برادر از برادر بد گفتی و زبان به ناراست آلودی. 

وی با بیان اینکه معلوم است هنوز از غیرت و تعصب ایرانی و آذری هیچ نمی‌دانی!، اظهار داشت: برای اضافه شدن به معلوماتت: ما بسان گوشت و ناخنیم؛ متحد و جداناپذیر و در عین حال اجازه لانه کردن چرک و کثافت زیر ناخن‌های مان را هم نمی‌دهیم!

پیش از این، سفارت ایران در جمهوری آذربایجان به سخنان عوام فریبانه سفیر رژیم جعلی صهیونیستی در باکو واکنش نشان داد و در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: نظم ژئوپلیتیک مبتنی بر تجاوز و اشغالگری محکوم به شکست است؛ چه ۳۰ سال در قره باغ باشد، چه ۷۰ سال در فلسطین. 

سفارت ایران با تاکید بر اینکه مسلمانان هیچ گاه زیر ننگ اشغال باقی نمی‌مانند، اظهار داشت: رژیم تروریست اسراییل دیر یا زود شکستی بزرگ را تجربه خواهد کرد و از سرزمین‌های اشغالی اخراج خواهد شد. 

طی روزهای اخیر، سفیر رژیم جعلی صهیونیستی در سخنانی عوام فریبانه مردم غیور و مسلمان جمهوری آذربایجان را برای توجیه جنایات اخیر مورد خطاب قرار داده بود. 

311311

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1517322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =