تعیین محیط‌های روباز برای سخنرانی کاندیداهای انتخابات در ارومیه

فرماندار ارومیه گفت: محیط های روباز برای سخنرانی نامزدها تعیین شده است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، فرماندار ارومیه با اعلام اینکه سلامتی مردم و مشارکت رأی دهندگان در انتخابات از اهمیت ویژه برخوردار است، گفت: در راستای رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، تمهیدات لازم برای روز رای گیری و همچنین فعالیتهای تبلیغاتی نامزدها و تجمعات مربوطه پیش بینی شده است.
رسول مقابلی همچنین از افزایش زمان اخذ رای از ساعت ۷ صبح تا ۲ شب روز رای گیری در صورت تراکم رای دهندگان خبر داده و افزود: برای سخنرانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و نمایندگان آنها، ۶ نقطه شامل محوطه و زمین چمن و تعدادی محل شامل محوطه آموزشگاه ها و مدارس در سطح شهر پیش بینی شده است.
وی با اشاره به اینکه برای انتخابات ۲۸ خرداد تعداد ۶۳۱ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان ارومیه پیش بینی شده، یادآور شد: برای شهر ارومیه ۳۰۰ شعبه اخذ رای تدارک دیده شده که از این تعداد ۲۸۱ شعبه ثابت و ۱۹ شعبه سیار خواهد بود.
فرماندار ارومیه با بیان اینکه انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه توسط ۹۰۰ دستگاه اخذ رای و به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد، افزود: البته انتخابات الکترونیکی شامل انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای دیگر شهرها و روستاهای شهرستان ارومیه نخواهد شد.
مقابلی با اعلام اینکه محدودیت هایی برای استقرار ستادهای تبلیغاتی نامزدها در خیابانهای هسته مرکزی شهر و محل های بسته پیش بینی شده، تصریح کرد: هرگونه سخنرانی و مراسم تبلیغاتی کاندیداها در محل های سرپوشیده ممنوع است و سخنرانی صرفاً در اماکن روباز با استفاده از یک سوم ظرفیت مکان های مذکور امکان پذیر خواهد بود.

46

کد خبر 1521526

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =