کشف یک تن مواد مخدر در چهارمحال‌وبختیاری

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون یک تن انواع موادمخدر در استان کشف شده است، گفت: در راستای رضایتمندی مردم، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقاء سطح امنیت اجتماعی، ۵ طرح عملیاتی و انتظامی اجرا شد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : سردار "منوچهر امان‌اللهی" در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز جهانی مبارزه با موادمخدر، گفت: اشراف اطلاعاتی و حضور هدفمند به منظور جلوگیری از وقوع جرم، برخورد جدی با هنجارشکنان، مبارزه جدی با باندها و خرده‌فروشان موادمخدر، از جمله مهم‌ترین اولویت‌های نیروی انتظامی در سال جاری است.
فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به اینکه مبارزه با موادمخدر از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون، با ۶۱ درصد افزایش نسبت به سال قبل، یک تن انواع موادمخدر در استان کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون، همچنین ۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان شناسایی و منهدم شد.
سردار " امان‌اللهی" در ادامه با بیان اینکه در همین راستا ۲ پاتوق تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان شناسائی و با حکم قضائی پلمب شد، گفت: در راستای رضایتمندی مردم، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقاء سطح امنیت اجتماعی، ۴۵ طرح عملیاتی و انتظامی در استان اجرا شد که افزایش ۱۱۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد بودیم.
این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۱۱۷ نفر خرده‌فروش موادمخدر دستگیر شده، افزود: در این راستا نیز ۴۱ درصد افزایش داشته ایم.
وی از افزایش ۸۷  درصدی دستگیری معتادان متجاهر در سال جاری خبر داد و گفت: در این راستا نیز ۱۵۰ نفر دستگیر و تحویل مراجع مربوطه شدند.
سردار " امان‌اللهی" در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال جاری ۴۴ دستگاه خودرو از قاچاقچیان موادمخدر توقیف و روانه پارکینگ شده است، بیان کرد: در این زمینه ۲۲ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته ایم.

48

کد خبر 1528175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =