چه طور شماره شبا بانکی بگیریم؟| برای گرفتن شماره شبا بانکی از چه روشی اقدام کنیم؟

گرفتن شماره شبا یا تبدیل شماره کارت و شماره حساب به شبا در رده تنها چند ثانیه زمان می‌برد. تا انتهای محتوا همراه ما باشید.

بانک ملی، اولین بانکی بود که از شماره شبا برای مبادلات بانکی استفاده کرد و بعدها تمام بانک‌ها هم برای جابه‌جایی پول یا هر خدمات بانکی دیگری به مشتریان خودشان شماره شبا دادند. یکی از مزایای ثبت‌نام و عضویت در حساب کاربری «رده» این است که می‌توانید شماره شبای هر کدام از حساب‌های بانکی‌تان را پیدا کنید و با دادن شماره کارت یا شماره حساب، شبا را تحویل بگیرید.

دریافت شبا بانک ملی

برای گرفتن شبا بانک ملی، اول باید وارد حساب کاربری خودتان در سایت «رده» شوید. بخش تبدیل‌های شبا را انتخاب کنید و بعد هم با یکی از اطلاعات حساب بانکی - یعنی شماره حساب یا شماره کارت - شماره شبا بانک ملی را دریافت کنید. اگر قبلا شماره حساب کسی را گرفته و برایش پول واریز کرده‌اید، دیگر نیازی نیست شماره شبا را هم از او بگیرید چرا که قابلیت تبدیل شماره حساب یا کارت به شبا وجود دارد.

برای دریافت شماره شبا بانک ملی کافی است وارد «شماره شبا بانک ملی» در سایت رده شوید و این مراحل را طی کنید:

  • وارد حساب کاربری‌ خودتان در سایت رده شوید. نام و نام خانوادگی را به همراه شماره موبایل خودتان وارد و در نهایت یک رمز عبور انتخاب کنید. به همین راحتی و در کمتر از چندثانیه وارد حساب کاربری سایت رده شوید.

  • بعد از ورود به حساب کاربری، قسمت‌های مختلفی مانند تبدیل‌های شبا، استعلام تسهیلات و استعلام چک برگشتی در سایت رده در دسترس شما خواهد بود. برای گرفتن شماره شبای ملی، باید وارد بخش تبدیل‌های شبا شوید.

  • بعد از ورود به بخش تبدیل‌های شبا، امکاناتی مانند تبدیل شماره کارت به شبا، شماره کارت به شماره حساب و استعلام شماره شبا وجود دارد. برای گرفتن شماره شبا باید روی قسمت «کارت به شبا» یا «حساب به شبا» بزنید. بعد هم در کادر خالی، شماره کارت یا حساب‌ را وارد کنید و در آخر دکمه «تبدیل» را لمس کنید.

  • بعد از زدن دکمه «تبدیل»، تمام اطلاعات حساب بانکی مانند شماره ۲۴ رقمی شبا، شماره کارت، شماره حساب، نام و نام خانوادگی صاحب حساب و البته فعال یا غیرفعال بودن حساب به شما نمایش داده می‌شود.

شماره شبای بانک صادرات

اگر هنوز موفق به دریافت شماره شبای بانک صادرات خود نشده‌اید، کافی است شماره کارت خود یا هر فرد دیگری که قصد انتقال پول به حسابش را دارید، همراه داشته باشید. امکان دریافت شماره شبای بانک صادرات در رده فراهم است. تنها کافی است وارد اپلیکیشن یا سایت رده شوید. بعد از وارد کردن شماره موبایل و ساختن اکانت کاربری، ظرف چند ثانیه می‌توانید شماره شبا هر کدام از بانک‌های مورد نظرتان را تحویل بگیرید. بعد از ورود به سایت، در نوار بالا وارد بخش «شبای بانک صادرات» شوید. بعد از انتخاب گرفتن شماره شبا با شماره کارت یا شماره حساب به آسانی کد ۲۴ رقمی را دریافت کنید.

در حال حاضر تبدیل شماره کارت یا شماره حساب به شبا از بانک ملی، بانک پاسارگاد، بانک اقتصاد نوین، بانک کشاورزی، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک صادرات، بانک مسکن، بانک سپه، بانک آینده، بانک مهر ایران، بانک رسالت، بانک دی، بانک انصار، بانک ملت، بانک شهر، بانک ایران زمین، بانک سینا، بانک تجارت، بانک توسعه تعاون، بانک خاورمیانه، بانک گردشگری، پست بانک، بانک رفاه کارگران و موسسه نور در سایت رده ارائه می‌شود.

معرفی رده

رده، سایت و اپلیکیشنی برای معرفی تمام خدمات بانکی و بررسی آنها با هم است. در رده تمام طرح‌های تسهیلاتی و وام‌های بانکی و سود و اقساط آنها را هم بررسی کرده‌ایم. علاوه بر این، در سایت یا اپلیکیشن رده امکان تبدیل‌های شبایی هم وجود دارد. امکان گرفتن شبا گروهی هم وجود دارد. معرفی و گذاشتن سپرده در بهترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری و خرید متری ملک و خرید بیمه هم از خدمات جدید رده به حساب می‌آید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842867

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =