فارس نوشت:

یک روزنامه چاپ انگلیس از پیشنهاد یک میلیون پوندی پرسپولیس به اسوون گوران اریکسون خبر داد.
روزنامه سان نوشت: اسوون گوران اریکسون در گذشته سرمربی تیم انگلیس بود و اکنون پس از هدایت لسترسیتی، با پیشنهادی بزرگ از ایران مواجه شده است.
این مربی سوئدی 63 ساله که هم اکنون در لستر اقامت دارد تاکنون تیم‌های باشگاهی و ملی زیادی را هدایت کرده و با مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به مذاکره پرداخته، مذاکره‌ای که در صورت کسب توافق رقمی بالغ بر یک میلیون پوند (بیش از 2 میلیارد تومان) را برایش در بر خواهد داشت.
منابع خبری اعلام کرده‌اند اریکسون به دبی سفر کرده و در‌‌‌ آنجا با محمد رویانیان، مدیرعامل پرسپولیس ملاقات کرده است. رویانیان گفته است: درجست‌وجوی یک مربی بزرگ هستیم و ‌مذاکراتی با اریکسون انجام داده‌ایم.
سان در ادامه این گزارش نوشته است: اریکسون که همیشه زندگی مجللی داشته، در صورت پذیرش کار در ایران از شرایط زندگی سخت‌تری برخوردار خواهد شد.
مطابق این گزارش اریکسون در 5 سالی که هدایت تیم ملی انگلیس را در اختیار داشت،‌ از حقوق 5 میلیون پوند در سال برخوردار بوده است. او تاکنون در شش کشور فعالیت کرده که شامل دو تیم باشگاهی اسکاندیناوی، بنفیکای پرتغال، رم، فیورنتینا،‌ لاتزیو و سمپدرویا ایتالیا بوده اما در منچسترسیتی و ناتس‌کانتی ناکام بوده و ماه گذشته از مربیگری لستر‌سیتی اخراج شده است.
این نشریه همچنین اقدام به مقایسه میان برخی امکانات دو شهر تهران و لستر به شرح زیر پرداخته است:
جمعیت تهران: 8.4 میلیون نفر، جمعیت لستر: 285 هزار نفر
غذا در تهران: انواع کباب‌ها، پیتزا- غذا در لستر: انواع کباب
ورزش‌‌ها در تهران:‌ فوتبال و اسکی- در لستر: فوتبال و راگبی
بناهای دیدنی: در تهران:‌ بنای برج آزادی، در لستر: مرکز ملی
 
43 43
کد خبر 186103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =