ژاوی: اینطوری یک لحظه هم در بارسا نمی‌مانم!

ورزش سه نوشت: زاوی شایعات تنش در رختکن تیمش را رد کرد و گفت اگر روزی بازیکنان بارسا علیه او شوند، یک لحظه هم نخواهد ماند.

پس از شکست سنگین از رئال در فینال سوپرجام بارسا خود را برای رویارویی مقابل یونیونیستاس در یک هشتم نهایی کوپا دل ری آماده می کند. دیداری حساس برای بارسا و ژاوی که دیگر حق اشتباه ندارد.

ژاوی در نشست خبری خود در مورد بازی فردا گفت: «باید شرایط ذهنی خودمان را پس از شکست در سوپرجام تغییر دهیم. ما می خواهیم ببریم و روحیه بگیریم و طبعا شانس اول صعود نیز هستیم. آنها ویارئال را حذف کردند پس پتانسیل بالایی دارند. این زمین سختی برای فوتبال است و ما حریف را تجزیه و تحلیل کرده ایم. بازی با تیمی متشکل از ذخیره ها کار را سخت خواهد کرد ولی برای آنها این بازی عمرشان است. حریف را دست کم نمی گیریم و می دانیم پیروزی چقدر اهمیت دارد.»

صحبت با خوان لاپورتا: «باهم در هواپیما حرف زدیم. همه باهم خیلی قوی هستیم. او خوشبین‌ترین فرد در مجموعه است، حتی بالاتر از من. او ایمان و اعتماد به نفس را به ما منتقل می کند. هنوز سه عنوان مهم برای ما باقی مانده است.»

شایعات پرتنش شدن جو رختکن و مخالفت بازیکنان با او: «روزی که بازیکنان با من نباشند، قطعا می روم. ما باید سوپرجام را فراموش کرده و از صفر شروع کنیم. ما همیشه به خودمان ایمان داشته ایم. در فینال برابر رئال کارها را خوب انجام ندادیم، اما فردا هدفی متفاوت داریم.»

تاثیر نتایج روی ادامه کار مربی: «نتایج همیشه آینده مربی را تعیین می کند. من اینجا هستم زیرا اهداف قبلی محقق شده اند. من برای شما توضیح می دهم. سال اول به من گفتند هدف چهارم شدن و کسب سهمیه است ولی دوم شدیم. سال قبل هدف فتح لالیگا بود و به آن و نیز سوپرجام رسیدیم و امسال نیز هدف جام بردن است. یکی را از دست دادیم ولی عناوین مهمتر یعنی لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری در دسترس هستند. روی همین اهداف تمرکز داریم و من نمی توانم شایعات بیرون را کنترل کنم.»

ضعف دفاعی: «این موضوع من را نگران می کند. ما باید از نظر دفاعی پیشرفت کنیم. در فینال فرصت های زیادی به رئال دادیم.»

حمایت پپ گواردیولا از بارسا: «من از پپ به خاطر صحبت هایش تشکر می کنم و پیام محبت آمیزی برای او فرستادم. او سختی مربیگری در این باشگاه را می داند. ما باید متحد باشیم. من از رئیس و مثبت اندیشی او نیز خوشحالم. با هم ما قوی هستیم و این شعار ماست».

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1862017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =