اگر با جریمه من مشکل فوتبال ایران حل می‌شود جریمه را قبول می‌کنم.

کاپیتان پرسپولیس پس از پایان بازی با راه آهن در مورد این بازی گفت:«بازی جالبی نبود و اشتباهات فردی در آن زیاد بود.اما فکر می کنم پرسپولیس می توانست راه آهن را شکست دهد.»
او این را گفت و در واکنش به اینکه برای دایی دسته گل برده است هم گفت:«من برای دایی دسته گل نبردم. فقط پیش از آغاز مسابقه با او سلام و علیک کردم. این اتفاق طبیعی بود.»او در مورد تشویق علی دایی توسط هواداران هم حرف زد و گفت:« دایی دو جام برای پرسپولیس آورده و زحمات زیادی برای این تیم کشیده است. او محبوبیت دارد و تشویق کردنش بی دلیل نیست.»
کریمی در مورد بیانیه هواداران در حمایت از او گفت: «هواداران همیشه به من لطف دارند اما ماجرای سازمان لیگ تمام شده است. دیگر نباید زیاد در مورد آن حرف بزنیم. من حرفی‌ زده‌ام و جریمه‌اش را هم قبول می‌کنم. محرومیت و هر جریمه‌ای که باشد آن را می‌پذیریم. اگر با این مسائل شرایط فوتبال ما عوض می‌شود حاضرم جریمه شوم اما مهم این است که فوتبال ما به شرایطی برسد که بتواند مردم را خوشحال کند. برای آنکه به جام جهانی برویم باید لیگ قوی داشته باشیم زیرا لیگ پشتوانه تیم ملی است و باید به آن توجه کنیم.»
اما حرف های پایانی کاپیتان سرخپوشان.آنجا که او درباره آینده این تیم و سرمربی جدید حرف می زند و می گوید:«گزینه زیاد است. من در مورد آنها صحبت نمی‌کنم و فقط امیدوارم هر کسی که به این تیم می‌آید بتواند به پرسپولیس کمک کند.»
 

251 43

کد خبر 189561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =