دستگیری ۳ قاچاقچی که یک کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک را بلعیده بودند

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر گفت: سه قاچاقچی که یک کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک را با قصد قاچاق بلعیده بودند در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، سرهنگ حسن مشهدی در گفتگویی از دستگیری ۳ قاچاقچی در شهرستان کاشمر خبرداد و اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان کاشمر حین کنترل یکی از جاده های کاشمر به راننده و سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و این خودرو را به منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی گفت: مأموران با هماهنگی مقام قضایی پس از انجام بررسی های تکمیلی این کیلو و ۲۵۰ گرم مواد مخدر را که سه متهم قصد داشتند در پوشش مسافر آن ها را از طریق بلع قاچاق کنند، کشف نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر گفت: مأموران پلیس موادمخدر همچنین موفق شدند یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ دیگر را که به همراه خودرو ذکر شده با متهمان در طول مسیر همراهی می کرد را شناسایی و توقیف کنند.

مشهدی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی تصریح کرد: مبارزه بی امان با موادمخدر یکی از مأموریت های مهم پلیس محسوب می شود و شهروندان با اعلام موارد مشکوک به مرکز ۱۱۰ می توانند پلیس را در این زمینه یاری کنند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1913119

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =