استقلال فینال زودهنگام لیگ برتر را در شرایطی به سود خود تمام کرد که طرفدارانش را در طول 90 دقیقه با شوک های بزرگی مواجه کرد.

بهروز احمدی / از مصدومیت زودهنگام خسرو حیدری تا اخراج آرش برهانی و 10 نفره شدن استقلال همه و همه دست به دست هم دادند تا صدرنشین لیگ برتر بیشتر قدر سه امتیاز این بازی را بداند، امتیازاتی که استقلال را در آستانه قهرمانی لیگ برتر قرار داد. عصر دیروز فرصتی دست داد تا با خسرو حیدری بازیکن کلیدی آبی پوشان گفتگویی انجام بدهیم و وضعیت آسیب دیدگی او را پیگیری کنیم که خسرو حرف‌های جالبی در این گپ خودمانی زد.
*استقلال فینال لیگ را هم برد؟
خدا را شکر این سه امتیاز را به هر جان سختی بود گرفتیم چون برد برابر تراکتورسازی نه تنها در لیگ برتر بلکه در بقیه جام‌ها هم روی تیم ما تاثیر داشت.
*چطور؟
بازی با تراکتور قبل از تمام حساسیت‌هایش در جدول برای خود بازیکنان مهم‌تر بود هم از نظر روحی و روانی و هم از بقیه جهات. این برد تیم را در بالاترین سطح آمادگی در آستانه دیدار با العین قرار داد و باعث شد با خیال آسوده‌تری گام به این بازی حساس بگذاریم.
*طرفداران استقلال هم کم در این بازی سکته نزدند؟
به هر حال فوتبال است و هزار اتفاق غیر قابل پیش بینی اما خب هر چه بود در نهایت شیرین تمام شد. البته اعتقاد دارم سکته واقعی را در این بازی آرش برهانی زد چون خودش هم باورش نمی شد در آن لحظه این حرکت را انجام داده باشد. آرش بازیکن آرامی است که اصلا" عصبی نمی‌شود اما در آن لحظه ... بگذریم، فقط خدا را شکر همه چیز ختم به خیر شد.
*خوب داشتی بازی می‌کردی چه شد که یک دفعه آسیب دیدی؟
با یک گرفتگی شدید در کشاله پایم مواجه شدم و صلاح نبود به بازی ادامه بدهم چون خودم می‌دانستم که ادامه بازی برایم تاوان سنگین‌تری خواهد داشت. این برای اولین بار بود که با این گرفتگی روبرو می‌شدم چون در این مدت خیلی به پایم فشار آورده بودم و اصلا" استراحتی هم نداشتم.
*به هر حال تو بازیکنی هستی که کمتر مربی‌ای قید استفاده از تو را می‌زند؟
اتفاقا" خودمم دوست ندارم استراحت کنم اما چون بازیکنانی مثل من به خاطر پست‌شان نقش آسانسور را بازی می‌کنند و مدام در رفت و برگشت هستند با این اتفاقات هم روبرو می‌شوند. شاید باورتان نشود بعد از بازی با تراکتور یک چشمم گریان بود و یک چشمم خنده.
*چطور؟
گریان به این خاطر که خیلی برای بازی با تراکتور انگیزه داشتم اما مصدوم شدم و خنده به این خاطر که دیدم استقلال به آن چه حقش بود رسید.
*حالا شرایطت چطور است؟
MRI گرفتم اما فردا صبح مشخص می‌شود که پایم چه وضعیتی دارد. البته در سونوگرافی هیچ پارگی دیده نشد و باید فعلا" فیزیوتراپی کنم و به پایم استراحت بدهم.
*به بازی با العین می‌رسی؟
خودم خیلی دوست دارم در این بازی مهم حضور داشته باشم اما همه چیز به نتیجه MRI و تشخیص کادر پزشکی بستگی دارد که تا دو، سه روز دیگر مشخص می‌شود.
*قبول داری حضورت در العین خیلی برای استقلالی‌ها مهم است؟
نه این طوری هم نیست. استقلال آن قدر بازیکن خوب دارد که غیبت یکی، دو بازیکن روی نتایجش تاثیر نمی گذارد گرچه خودمم تلاش می کنم که به این بازی برسم و برای دقایقی هم که شده مقابل العین بازی کنم چون این مهمترین بازی ما در لیگ قهرمانان خواهد بود.
*از این تیم شناخت دارید؟
می‌دانیم که در حال حاضر بهترین تیم امارات هستند و مقابل الهلال هم نتیجه فوق العاده‌ای کسب کرده‌اند. بازی با العین می‌تواند پل ما برای قهرمانی در آسیا باشد چون اگر این تیم را ببریم شک ندارم تا مراحل نهایی بالا خواهیم رفت.
*استقلال قهرمان لیگ برتر می‌شود؟
ما که از اول هم دنبالش بودیم و الان هم شرایط خوبی داریم اما این که بخواهیم بگوییم چون تراکتورسازی را بردیم حتما" قهرمان هستیم اصلا" طرز تفکر خوبی نیست چون هنوز 5 فینال دیگر پیش رو داریم و در هر کدام از آن‌ها باید برای سه امتیاز بجنگیم به خصوص در بازی با سپاهان که فکر می‌کنم فینال واقعی لیگ خواهد بود.
43 43

 

کد خبر 281450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =