دیدار تیم های فولاد خوزستان و گسترش فولاد با نتیجه یک بر صفر به نفع فولادی ها به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛شانس دوم قهرمانی در تبریز بازی را با هدف اینکه گسترش فولاد را شکست دهد شروع کرد.شاگردان حسین فرکی البته کمی هم استرس داشتند.آنها باید به گل می رسیدند،می بردند و منتظر می نشستند تا جدی ترین رقیبشان نفت تهران امتیاز از دست بدهد.بازی با حمله گسترشی ها شروع شد اما هر چه از دقایق مسابقه می گذشت این شاگردان حسین فرکی بودند که سوار بر توپ و میدان شدند.

البته باید کمی هم به آنها حق داد.شاگردان فرکی نمی توانستند ریسک زیادی کنند و برای رسیدن به گل بی گدار به آب بزنند.بازی از دقایق بیست تا سی و پنج بیشتر در میانه های میدان جریان داشت تا اینکه فولادی ها نبض بازی را در اختیار گرفتند و بر توپ و میدان مسلط شدند.در دقیقه 39 بود که مهرداد جماعتی خیال فولادی ها را راحت کرد.گلی که او وارد دروازه گسترش کرد شاید سند قهرمانی سرخ پوشان اهوازی را امضا کند.نیمه نخست با همین نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم فولادی ها کمی با احتیاط تر بازی می کردند.آنها با همین گل و با توجه به نتایجی که در سایر بازی ها رقم خورده بود قهرمان بودند.ضمن اینکه نیم نگاهی هم به حملات داشتند و اگر موقعیتی گیرشان می آمد حتما از آن استفاده می کردند.

نتیجه بقیه بازی ها همگی به نفع فولاد بود.آنها فقط باید تلاش می کردند تا همین نتیجه یک بر صفر را تا آخر بازی حفظ کنند.به خصوص اینکه رقیب جدی آنها در اصفهان یک بر صفر از سپاهان عقب افتاده بود.

بازی به دقیقه 70 رسیده بود و برخلاف ابتدای بازی گسترشی ها روی دروازه فولاد فشار می آوردند.حملاتی بی برنامه که به دروازه قرمز پوشان ختم نمی شد.با این حال آنها تمام تلاششان را می کردند تا یک بازی جوانمردانه را به نمایش بگذارند.

دقایق به کندی برای فولاد در حال گذر بود.آنها راه زیادی تا بالابردن جام قهرمانی نداشتند.

 

 

 

251 41

کد خبر 348726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =