یکی دو روز پیش بود که خبر رسید یکی از بازیکنان پرسپولیس که تا به حال 2 بار مذاکراتی جدی با مسئولان این باشگاه برای تمدید قرارداد داشته است برای امضای نهایی به مشکل خورده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ظاهرا همه توافقات انجام شده بوده اما وقتی این بازیکن وارد باشگاه می شود با پیشنهاد های عجیب و غریبی مثل کاهش قرارداد روبرو می شود که با عصبانیت باشگاه را ترک می کند.پیگیری های خبرنگار ما کار را به آنجا رساند که این بازیکن بوژیدار رادووشویچ بوده است.دروازه بان بدون حاشیه پرسپولیسی ها که معمولا زیاد عصبانی نمی شود.از باشگاه خبر می رسد که ایجنت بوژیدار رادوشویچ در یکی دو ماه گذشته بارها برای تمدید قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس آماده بوده اما هنوز این اتفاق نیفتاده و دلیلش هم این است که مدیریت باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد دروازه‌بان دوم سرخپوشان شرط دارد.

درخواست باشگاه پرسپولیس این است که قرارداد این دروازه‌بان به ریال بسته شود در حالی که او و مدیربرنامه‌هایش اصرار دارند قرارداد اشاره شده به دلار یا پوند امضا شود. باشگاه پرسپولیس با این موضوع مخالف است و به رادوشویچ و مدیربرنامه‌هایش تاکید کرده‌ تنها در صورتی که قراردادش را تمدید خواهد کرد که خواسته آنها را بپذیرند در غیر این صورت دروازه‌بان امیدهای خود را برای فصل آینده جایگزین او خواهند کرد تا در زمان در پایان محرومیت نقل‌وانتقالاتی‌شان بتوانند دروازه‌بان جوان دیگری به لیست خود اضافه کنند. اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هم بر این عقیده هستند که اگر قرار باشد رادوشویچ با دستمزد مالی زیاد سالی یک یا دو بازی برای پرسپولیس انجام دهد بهتر است یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار ایرانی ذخیره بیرانوند باشد.

251 41

کد خبر 761142

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =