با حضور رییس شورای اسلامی شهر ارومیه و رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی، بیست‌ویکمین رویداد شتاب استان در فرهنگسرای جوان ارومیه با معرفی ایده‌های برتر به پایان رسید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‎‌غربی، بیست‌ویکمین رویداد شتاب استان در فرهنگسرای جوان ارومیه برگزار شد.

حسن حیدری رییس پارک علم و فناوری استان در حاشیه این رویداد گفت: ایجاد شبکه استارت‌آپ در آذربایجان‌غربی با عنوان رویداد شتاب آذربایجان ( روشا) از اسفند سال ۱۳۹۵ آغاز و در سال ۱۳۹۶ نخستین دوره آن برگزار شد و این دوره ۲۱امین دوره برگزاری آن است.

وی ادامه داد: بنا داریم تا پایان امسال، ۱۰ رویداد دیگر نیز برگزار کنیم و با حمایت از ایده‌ها و گروه‌های برتر بتوانیم به ایجاد کسب‌وکارهای نوین کمک کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در رویداد امروز بیش از یکصد شرکت‌کننده با بیش از ۴۱ایده شرکت کردند که بعد از انتخاب ۱۰ دیده، تیم‌ها بمدت ۵۴ ساعت برای تجاری سازی آن ایده تلاش کردند و امروز ۳ ایده برتر معرفی شدند.

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی اظهار کرد: ایده‌های امسال نسبت به دوره‌های گذشته رشد قابل قبولی داشتند و پارک علم و فناوری با جذب سرمایه‌گذاران و بهبود ایده‌ها، برای ایجاد کسب‌وکارهای موفق و حمایت از آنها تلاش می‌کند.

گفتنی است، ایده‌های سفر در زمان، تپش و اروم پسماند+آتام ائوی به عنوان ایده‌های برتر، آپام و بانو لنسر به‌عنوان ایده‌های قابل تقدیر توسط هیئت داوری معرفی شدند.

46

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =