انتقاد دادستان خرم‌آباد از وضع نامناسب معابر شهری در آستانه نوروز

مهر نوشت: دادستان مرکز لرستان با انتقاد از عدم آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای استقبال از مسافران نوروزی گفت: نسبت به وضعیت موجود نگرانم و مسئولان باید هرچه سریع‌تر در این حوزه اقدام کنند.

سعید رازانی  در ستاد خدمات اجرایی سفر لرستان با اشاره به وضعیت نامناسب معابر شهری و جاده‌های خرم آباد اظهار داشت: شاهد وضعیتی نامناسب در پارک جنگلی مخملکوه هستیم، چراغ‌های روشنایی این پارک شکسته شده و تنها یک سرویس بهداشتی دارد.

وی خطاب به مسئولان تصریح کرد: مسافران نوروزی با این وضعیت می‌خواهند از خدمات گردشگری ما استفاده کنند؟ سریع‌تر بجنبید و نواقص را برطرف کنید.

تاکید بر رفع معضلات و اشکلات

دادستان خرم آباد با اشاره به اینکه اینطور نمی‌شود و باید هرچه سریع‌تر فکری برای اشکالات شود، ادامه داد: برای معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در مورد جلوگیری از فروش اقلام غیربهداشتی در اماکن گردشگری نامه نوشته ام؛ هرساله با فروش مواد غذایی غیربهداشتی و کنسروهای تاریخ مصرف گذشته مواجه ایم و باید در این رابطه اقدام شود.

رازانی با بیان اینکه برای بازدید از رستوران‌ها باید فکری شود، بررسی شود چه مواد اولیه ای استفاده می‌کنند و نظارت و کنترل ها بیشتر شود، تصریح کرد: نسبت به وضعیت موجود نگرانم و مسئولان باید برای استقبال از مسافران نوروزی کارهای بیشتری انجام دهند، وقتی نمانده است.

46

کد خبر 1238509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =