انتقاد عضو شورای شهر از وضعیت نامناسب تنظیف خرم آباد

عضو شورای شهر خرم آباد در دیدار با مردم برخی محلات از کم کاری و ضعف مدیریت شهرداران برخی مناطق خرم آبادانتقاد کرد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، زهرا نظری در دیدار با برخی از مردم مطالبه گر گفت :خوشحالم که مردم ما زحمت کشدیده و پیگیر مطالبات خود از مدیریت شهری بوده و این یک پدیده مبارک است .  

 وی افزود :مطالبه گری پدیده ای مبار ک است که باعث می شود افراد با تعامل سازنده ، مطالبات واقعی خود را به خواست عمومی تبدیل کنند. روحیه ی مطالبه گری و پرسشگری و تفکر انتقادی معلول اراده ی شهروندان است و نهادهای مسول را وادار به واکنش منطقی و پاسخگویی می کند.

 وهمه مردم کاملا حق دارند در بیان مطالبات خود پیگیر باشند و ما نمایندگان مردم باید با جدیت پیگیر مطالبات مردم باشیم .

قدر دانی از حضور مردم منطقه کریم خان زند و پشت بازار در پیگیری مشکلات

وی با قدر دانی از حضور مردم منطقه کریم خان زند و پشت بازار در پیگیری مشکلات این منطقه که سالهاست همچنان مهجور مانده از مدیریت شهری خواستار توجه جدی به رفع این مشکلات شد.  

وی ادامه داد: وضعیت نامناسب تنظیف شهر خرم آباد، از جمله مواردی است که در افزایش نارضایتی عمومی و مراجعات مردمی نقش بسزایی داشته و دارد. لذا از شهردار خرم‌آباد می‌خواهم در روند تغییر مدیریت شهرداری مناطق و سازمان‌های زیر مجموعه که دارای عملکرد ضعیفی هستند، تسریع کند.

وی با انتقاد از برخی مشکلات حاد و کاملا ملموس مدیریت شهری در نارضایتی شدید مردم از برخی کم کاری های شهرداری های مناطق مختلف شهر خرم آباد از شهردار و قائم مقام شهرداری به صورت ویژه خواستار برخورد با مدیران ضعیف و بهبود شرایط موجود شد.

وی افزود :بین اعضای شورای شهر خرم آباد هیچ جنگ قدرتی نیست و از تمام خواسته های شخصی خود گذشته و به فکر منافع عمومی و اجتماعی مردم هستیم و حب قدرت نداشته ونداریم .  

وی افزود : اگر کسی دنبال منافع شخصی و قدرت طلبی باشد به طور قطع به یقین از چشم تیز بین مردم دور نخواهد ماند و مردم بهترین قاضی برای قضاوت عملکرد ما خواهند بود و شما ببنید چه کسانی دنبال منافع شخصی و قدرت طلبی  هستند مردم خیلی خوب  همه چیز را می دانند.

اختلاف سلیقه بین اعضای شورای شهر

نظری افزود: بین اعضای شورای شهر و شهردار اختلاف سلیقه بوده ولی در کل برای بهبود وضعیت مدیریت شهری و منافع مردم قطعا حافظ منافع مردم به عنوان ولی نعمتان خود خواهیم بود و به خود می بالیم که بسیاری از نمایندگان شورای شهر خرم اباد از مدیران خوشنام و دارای کارنامه استان بوده که هدفی جزء خدمت و گذاشتن نام نیک و کارنامه قابل قبول نداشته و ندارند .

و اگر امید مردم را نا امید کنیم خیانت بزرگی به مردم کرده و باید برای رفع مشکلات و مطالبات مردم تا پای جان ایستادگی کرده و خود را خاک پای مردم می دانیم .

نظری با مثبت خواندن عملکرد کنونی رئیس شورای شهر خرم آباد در وظایف قانونی خود ، پیگیری مطالبات مردم و نقد سازنده مدیریت شهری در بهبود شرایط موجود خواستار تداوم مدیریت شورا در وحدت و همدلی برای رسیدن به شرایط مطلوب شد .

۴۶

کد خبر 1235390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =