به دقت گوش دادیم آقای پیروانی، دیر یادتان افتاده!

افشین پیروانی شب گذشته حرف‌هایی درباره رابطه بین کارلوس کی‌روش و فدراسیون فوتبال به زبان آورد که خودش دو سال مجری انجامش بود! او خواست حرف‌هایش را به دقت گوش کنند و بعد نظر بدهند اما ماجرا این است که او دیر یاد انتقاد افتاده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با وجود رفتن کارلوس کی روش از ایران همچنان هرموقع حرف از انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی به میان می آید به نوعی دوباره درباره سرمربی سابق ایران هم صحبت می شود. افشین پیروانی که خودش نزدیک به 2 سال سرپرست و مدیر اجرایی تیم ملی بود و در اواخر دوران حضور کی روش از مخالفین سرسخت او شد، شب گذشته در برنامه شبکه ورزش حرف های جالبی زد. پیروانی از رابطه بین فدراسیون فوتبال و کی روش می گفت. اینکه رفتار سرمربی پرتغالی با فدراسیونی ها خیلی بد بود. او اما اعتقاد داشت ضعف از سمت فدراسیون هم وجود داشته.

چراکه مثلا یکی از قراردادهای کی روش به جای فدراسیون در وزارت ورزش امضا شد یا مسائلی از این دست که پیروانی به آنها اشاره کرد. سوال بزرگ اما اینجاست که او خودش مدت نسبتا زیادی در کنار کی روش بود و در کادرفنی تیم ملی پست داشت. پیروانی خودش به عنوان سرپرست یا مدیر اجرایی جزوی از دعواهای کی روش با افراد مختلف بود و باید از منافع تیم ملی دفاع می کرد. اینکه حالا بعد از رفتن سرمربی پرتغالی پیروانی این حرف را به زبان آورده در نوع خودش عجیب به نظر می رسد. مخصوصا بعد از اینکه شایعات زیادی پیرامون خودش هم شکل گرفت.

از بردن مسئولان تیم ها به اردوی تیم ملی برای ثبت قرارداد بازیکنان تا حرف و حدیث های دیگری که پیرامون پیروانی ایجاد شده بودند. اینکه او در این مقطع از زمان با رفتن کی روش رفتارهایی را نقد می کند که خودش هم در آنها نقش داشته و به نوعی زمانی در کنار کی روش بوده برای خیلی ها عجیب است.

42157

کد خبر 1241036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 9
  • IR ۰۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
    0 7
    برای شما که عاشق کیروشین عجیبه.حالا کجاشو دیدی!