عزا در عید/ خبر جنوب از سیل‌زدگی همسایه‌های سعدی گزارش می‌دهد

«عزا در عید»، عنوان گزارشی است که خبرجنوب در شماره هشتم فروردین ماه خود منتشر کرده است.

در این مطلب  که با عکسی از وضعیت بغرج مردم سیل زده محله سعدی منتشر شده است، آخرین وضعیت سیلاب در شیراز در حال و هوای  عزای عمومی در این شهر را می خوانیم. در این گزارش  امام جمعه شیراز ضمن انتقاد از بی تدبیری های صورت گرفته در جریان سیل شیراز بر این نکته تاکید کرده است که نمی شود بنشینیم و فقط نظاره کنیم  ، دراین شرایط اعتراض حق مردم است.
واکنش سپاه فجر فارس به شایعه سازان فضای مجازی در حادثه سیل شیراز و لزوم برخورد سازمان های اطلاعاتی و دستگاه قضایی با این موضوع از دیگر مطالب منتشر شده در شماره امروز خبرجنوب است.
از لحظه شروع حادثه سیل شیراز افرادی مشوک در فضای مجازی سیل شیراز را به ساخت و سازهای آب زنگی  و گشوده شدن ناگهانی راه سیلاب و جاری شدن آن به سمت دروازه قرآن ربط داده بودند که این مساله از سوی کارشناسان به کلی رد شد.
اطمینان خاطر به مردم برای جبران خسارت های ناشی از سیل ، خبر دیگری است که از سوی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این روزنامه به چاپ رسیده است . وضعیت بحرانی نقش رستم در جریان سیل شیراز ، خبر دیگری است که معاون سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور به آن اشاره کرده و از آسیب جزئی به بناهای ساسانی در استان فارس خبر می دهد.
گفت و گو با ندا فراستی،  ورزشکار معلول و بازیکن سابق تیم ملی بسکتبال با ویلچر با موضوع پاداش های پرداخت نشده بازیکنان پاراآسیایی نیز در صفحه ورزشی این روزنامه به چاپ رسیده است.

17231

کد خبر 1245054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =