پیشگیری از تلاش‌های بدخواهان، رویکرد مسئولین استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه پیشگیری از تلاش‌های بدخواهان نظام در قالب‌ها و شیوه‌های مختلف، رویکرد مسئولین استان است، گفت: در سایه تعامل مردم، دستگاه های اجرایی، اعضای شورای تامین و نقش موثر نماینده ولی فقیه در استان در ایجاد فضای امن و آرامش، زنجان سومین استان امن کشور است.

به گزارش خبرآنلاین؛ خدابخش مرادی نافچی همدلی مردم و مسئولین را مهم‌ترین عامل ایجاد آرامش و فضای امن استان دانست و اظهار کرد: حضور ۲۵ سفیر، کاردار و نماینده از کشورهای مختلف در مراسم افتتاحیه جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم نشان از وجود آرامش و امنیت داشته و همدلی بین مردم و مسئولین سبب حضور آن‌ها شده است. 
وی خاطرنشان کرد: استان زنجان، سرزمین عالمان، بزرگان، اندیشمندان و هنرمندان بوده و با باور به ارزش انقلابی و شوری که امام حسین(ع) در روز عاشورا آفرید عنوان پایتخت شور و شعور حسینی را به خود اختصاص داده است. 
مرادی تصریح کرد: حضور مردان و زنان متدین و انقلابی در صحنه، بهره مندی از شخصیت های برجسته و حضور مدیرانی که با نگاه برنامه ریزی شده در سایه ارتباط ، تعامل و حضور مستمر در نقاط مختلف استان برای شناسایی مشکلات و دغدغه ها و حل آن ها با بهره گیری از فرصت های ملی و استانی تلاش می کنند از دیگر عواملی است که در وجود فضای امن در استان زنجان موثر بوده و به توسعه آن کمک می‌کند. 
معاون استاندار زنجان، نقش موثر نماینده ولی فقیه در استان و تلاش عالمانه و مدبرانه اعضای شورای تامین استان را مولفه‌ بعدی برای ایجاد آرامش در استان خواند و گفت: اعضای شورای تامین در کنار تعامل مردم، گام های اساسی برای ایجاد طمانینه و حفظ و ارتقای امنیت استان برمی‌دارند. 
وی با اشاره به نیمه شعبان، روز سربازان گمنام امام زمان(عج)، خاطرنشان کرد: این عزیزان به صورت گمنام برای حفظ، تامین و ارتقای امنیت و حفظ ارزش ها و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی و همچنین برای ایجاد فضای رونق تولید و فراهم کردن بستر لازم جهت تحقق شاخص های مختلف در استان تلاش می کنند. 
مرادی تصریح کرد: مبارزه با تروریسم و جاسوسان، ارائه خدمات در حوزه پیشگیری از آسیب رسانی به اقتصاد ملی و استانی، مبارزه با جنگ نرم، جنگ سایبری و قاچاق، پیشگیری از تصرف غیرقانونی اراضی، تلاش برای سلامت اقتصاد و پیشگیری از کلاه برداری های سیستمی بخشی از اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) در نقاط مختلف کشور است. 
وی افزود: با تلاش این سربازان در استان زنجان در حوزه سلامت اقتصاد با ۲ هزار و ۶۰ میلیارد ریال فرار مالیاتی، مبارزه و از آن پیشگیری شد. 
مرادی گفت: انقلاب اسلامی با بهره گیری از آموزه های دینی و باور به اصول اسلامی در سایه رهبری های مرجعیت دینی و بر اساس معیارهای اسلامی به پیروزی رسید اما بدخواهان انقلاب از همان ابتدا در قالب های مختلف در صدد ضربه و ایجاد مشکل برای کشور بودند. 
وی خاطرنشان کرد: دشمنان با ایجاد اختلافات قومی، کودتا و جنگ تحمیلی تلاش کردند تا کیان نظام جمهوری اسلامی را دچار چالش کنند اما با حضور مردم در صحنه های مختلف و با رهبری امام و هدایت های عالمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری، ایران به کشوری مقتدر و موثر نه تنها در منطقه بلکه به عنوان یک الگوی دینی در سطح دنیا متبلور شده است. 
مرادی اظهار کرد: با تلاش مدیران استان و همدلی مردم، نعمت بارندگی های ابتدای سال به نقمت تبدیل نشد و به رغم افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی بارش ها کوچک ترین مشکل انسانی در استان به وجود نیامد. 
این مسئول با بیان اینکه در سایه روح بلند مردم خیرخواه و نوع دوست زنجان، کمک های خداپسندانه به استان های سیل زده ارسال شد، تصریح کرد: علاوه بر حضور و خدمت رسانی نیروهای امدادی، تاکنون کمک های نقدی و غیرنقدی مردم استان زنجان به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

۴۶

کد خبر 1251926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =