وزیر خارجه انگلیس بار دیگر از آمریکا حمایت کرد

ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه انگلیس در اظهاراتی درباره تنش‌های اخیر میان آمریکا و ایران به حمایت از طرف آمریکایی پرداخت و گفت: ایران باید درباره هر اقدامی در قبال آمریکا با دقت فکر کند!

به گزارش رویترز، جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس در حاشیه نشست مجمع جهانی سلامت در ژنو در این باره گفت: حرف من به ایرانی‌ها این است که تصمیم‌گیری درباره آمریکا را دست کم نگیرند!

وی با بیان اینکه «آن‌ها به دنبال جنگ با ایران نیستند»، در اظهاراتی خصمانه و با اتهام‌زنی به ایران گفت: اما اگر منافع آمریکایی‌ها مورد حمله قرار بگیرد، تلافی خواهند کرد و این چیزی است که ایرانی‌ها باید درباره آن بسیار بسیار با دقت فکر کنند.

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه انگلیس پیش از این درباره تنش‌های میان ایران و آمریکا در نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا گفته بود: ما به شدت نگران خطر وقوع یک تنش ناخواسته هستیم. ضروری است که ایران را به مسیر هسته‌ای شدن بازنگردانیم. اگر ایران به یک قدرت هسته‌ای تبدیل شود همسایگان آن نیز می‌خواهند قدرتی هسته‌ای باشند. خاورمیانه در حال حاضر نیز یکی از مناطق پر تنش در دنیاست.

310 310

کد خبر 1262140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • محمدی AE ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
  1 15
  انسان اینگونه صحبت نمی کند، این اروپاست که اخلاق را رها کرد و به نظام امپریالیسم سرمایه داری پیوست و خداوند جای حق نشسته و به نفرین ایرانیان، خداوند بازخواستان می کند که خلاف قوانین انسانی گام گذاشتید و بروید خدا را ببینید که به سرنوشت فرانسه دچار نشوید، اگر ادیانتان را قبول ندارید، حداقل آزاده باشید و انسانیت را نخشکانید که به عذاب الهی دچار می شوید
 • IR ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
  1 11
  ضربه زدن به آمریکا و انگلیس خیلی سادست، همینطور امتیاز گرفتن ازشون. ببینید در کدوم کشورهای منطقه از همه بیشتر خانواده های یهودی مقیم انگلیس و آمریکا سرمایه گذاری بیشتری کردن، امنیت در همان کشورهارو با جنگ تبلیغاتی تحت الشعاع قراربدید، خودتون می بینید که چطور از فرداش ترامپ قربون صدقتون میره.
 • IR ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
  14 0
  کثافت تر و عوضی تر از انگلیس و روسیه داریم؟!