۰ نفر
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
کرج به شهری پویا تبدیل شده است

این کلانشهر نسبت به گذشته تغییرات زیادی کرده و امروز به یک شهر پویا و البته زیبا تبدیل شده است.

به گزارش خبرآنلاین: محمدجواد کولیوند با قدردانی از اعضا شورای شهر کرج که برای رفع مشکلات شهروندان تلاش می کنند، اظهار داشت: شورا نماد مردم سالاری دینی است.

وی با بیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز شاهد مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود هستیم ،گفت: مشارکت مردم به پیشرفت‌های خوبی در حوزه‌های شهری و دیگر بخش‌ها منجر شده که امیدوارم این همراهی تداوم داشته باشد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه کرج از نظر سیمای شهری، تامین امکانات و بهبود زیرساخت‌ها نسبت به گذشته تغییرات زیادی کرده و به یک شهر پویا تبدیل شده است، گفت: این موضوع بیانگر تلاش مردم، مدیران دلسوز شهری، شهردار و اعضای شوراست.

ای مسئول با اشاره به اینکه شهرداری کرج با وجود محدودیت مالی کشور توانسته با تدبیر و برنامه ریزی و حمایت شورا بسیاری از پروژه های ملی و استانی از جمله زیرگذر حصارک، قطار شهری و آزاد راه شمالی کرج را به پایان برساند، خاطرنشان کرد: رسیدن به توسعه و ساختن شهری آباد و امن نیازمند تلاش و همراهی همه دستگاه ها است. 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه از اعمال ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص تخصیص جریمه‌های راهنمایی و رانندگی خبر داد و افزود: با رایزنی های انجام شده توسط نمایندگان مجلس درصددیم سهم شهرداری ها از این جرایم پرداخت شود.

46

کد خبر 1300541

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =