۰ نفر
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
باند دزدی دوچرخه در تهران دستگیر شدند

میزان نوشت: رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از دستگیری سارقان حرفه‌ای دوچرخه و اعتراف آن‌ها به ۵۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ  ایدون  اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در پی کسب خبری مبنی به سرقت رفتن یک دستگاه دوچرخه در خیابان مقربی سریعا به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران با بازبینی دوربین‌های مدار بسته و تحقیقات اطلاعاتی اقدامات لازم جهت شناسایی سارقان را انجام دادند افزود: ماموران شب گذشته حین گشت زنی در خیابان وحدت اسلامی به ۲ نفر که یک دستگاه دوچرخه به همراه داشتند مظنون شده و دستور ایست صادر کردند.

رئیس کلانتری ابوسعید ادامه داد: در بررسی‌های اولیه هر دو مظنون که برادر بودند مدعی شدند که دوچرخه را از گمرک خریداری کرده اند، اما از آنجایی که با تصویرهای سارقان دوچرقه شباهت داشتند برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ ایدون با اشاره به اینکه متهمان در مقابل مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشودند اظهار داشت: آن‌ها در بازجویی‌های انجام شده به ۵۰ فقره سرقت دوچرخه اعتراف و اقرار کردند که پس از سرقت دوچرخه‌ها را به مالخری در زیر بازارچه مولوی با مبلغی اندک اعتراف کردند.

کلانتر محله ابوسعید تصریح کرد: در پی اعترافات متهمان، با کسب مجوز قضائی مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ ایدون در خاتمه تصریح کرد: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد متهمان دارای انواع سوابق کیفری در سیستم آگاهی بوده و نیز یکی از آنان هم در حال حاضر از متهمان تحت تعقیب آگاهی است.

47231
کد خبر 1388208

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =