علی دایی در پایان بازی تیمش با پرسپولیس گفت:« ممدو دوتال به جای دروازه‌بان توپ را گرفت، همه استادیوم این را دیدند، اما این برای من جای سئوال دارد که چرا داور کنار خط و داور وسط این اتفاق را ندیدند.»

علی دایی پس از تساوی تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت:« من در ابتدا از همه طرفداران پرسپولیس تشکر می‌کنم. به نظر من در نیمه نخست ما شاهد یک بازی پایاپای بودیم، اما در نیمه دوم بازی شرایط تغییر کرد. ما موقعیتهای بیشتری داشتیم. حق ما گرفتن 3 امتیاز بود. نمی‌دانم چرا نباید داوران برای ما پنالتی بگیرند. دوتل توپ را با دستش گرفت. او به جای دروازه بان پرسپولیس توپ را گرفت. همه استادیوم این را دیدند، اما این برای من جای سئوال دارد که چرا داور کنار خط و داور وسط این اتفاق را ندیدند. پرسپولیس در پایان بازی اصلا توان بازی نداشت. بازیکنان شادابی‌شان را از دست داده بودند. در این شرایط پیروزی و گرفتن سه امتیاز حق ما بود.»
وی ادامه داد:« ما در این بازی چند موقعیت صددرصد خراب کردیم. کعبی در نیمه اول،توپی که به دست دوتال خورد. عالیشاه هم یک فرصت خوب خراب کرد. به طور کلی در عین این همه تساوی تیم ما تا کنون خوب بازی کرده است. امیدوارم در نیم فصل شرایط عوض ضود و حرفهای بیشتری برای گفتن خواهیم داشت.»
سرمربی تیم راه‌آهن در پایان در مورد شعار تماشاگران هم گفت:« من از چند و چون شعار تماشاگران خبر ندارم. من مدوین این تماشاگران هست. من سالها با این هوارداران زندگی‌کرده‌ام و آنها هرکه را دوست داشته باشند تشویقش می‌کنند. به نظر من امروز شرایط تماشگران پرسپولیس بسیار بهتر از بازیهای پیش بود.»
251 43

کد خبر 189562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =