شنبه 1 اردیبهشت 1397
دوشنبه 20 شهریور 1391 - 22:11:00 چاپ

نیکبخت: 3 سال پیش رفتم مهمانی، الان دو سال محروم شدم/ هرقدر زشت‌تر و شلخته‌تر باشی، بیشتر موفق می‌شوی

ورزش > لیگ برتر - علیرضا نیکبخت واحدی می‌گوید فوتبالیست‌های دیگری هم در آن مهمانی معروف بودند؛ همان مهمانی که باعث محرومیت او شده است.

 ناصر قراگزلو-سعید اکبری/ 40 دقیقه مهمان بود. ساعت 16:20 دقیقه آمد و 17 رفت. اما این مدت کوتاه نیز برای گفتن حرف‌هایش، کم نبود. این گفت‌وگو با تمام گفت‌وگوی‌های دیگر تفاوت داشت. برخلاف کلنجارهایی که با او می‌رفتیم، این‌بار علیرضا نیکبخت، خودش بود که حرف می‌زد. او حرف‌های زیادی برای گفتن داشت و برای اولین‌بار، فاش کرد که چرا دو سال از فوتبال محروم شده است. نیکبخت که متفاوت‌تر از همیشه در جمع‌مان نشست، دوباره از مسئولان خواست که او را ببخشند و کاری نکنند که در 30 سالگی از فوتبال خداحافظی کند.
3 سال است تاوان پس می‌دهم
اتفاقی چند سال پیش افتاد، خارج از دنیای فوتبال. نمی‌توانم تکذیبش کنم. آن ماجرا تمام شد و رفت. مربوط به سه سال پیش بود. جریمه‌اش را هم داده‌ام. از نظر خودم جریمه‌اش را دادم. به خاطر این اتفاق نتوانستم در صبا بازی کنم و من را کنار گذاشتند. سال بعد از آن به لیگ یک رفتم و در پیکان بازی کردم. ولی آن حادثه مثل بختک افتاده روی من و زندگی‌ام. الان سه سال است که دارم تاوان پس می‌دهم. سه سال است نمی‌توانم درست و حسابی فوتبال بازی کنم. دوباره امسال نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که یهو دوباره این پروند باز شد و از هفته سوم، گفتند دیگر نمی‌توانی فوتبال بازی کنی و باید دو سال محروم باشی.
مدیون کاظمی هستم
به من گفته بودند همه‌چیز تمام شده. تاوانش را پس داده‌ای ولی نمی‌دانم چرا دوباره امسال پرونده‌ام باز شد. من که تاوانش را دادم. رفتم لیگ یک فوتبال بازی کردم. در اوج فوتبالم بودم. می‌توانستم در بهترین تیم‌های لیگ‌برتر بازی کنم ولی گفتند نمی‌توانی، رفتم لیگ یک. اصلاً هم از این بابت ناراحت نشدم چون به تجربیاتم اضافه شد. جایی رفتم کار کردم که سه سال جلو افتادم. همین‌جا باید از فرهاد کاظمی تشکر کنم. از او چیزهای زیادی شنیده بودم و وقتی با آقا فرهاد کار کردم تازه فهمیدم که چرا بازیکنان سابقش هنوز دور و برش هستند و با او ارتباط دارند. ایشان مرد بزرگی است و خیلی مدیونش هستم.
گفتند دو سال محرومی
با آن‌که سه سال از اتفاقی که برایم افتاد می‌گذرد ولی تازه رأی داده‌اند که دو سال محروم هستی و نمی‌توانی فوتبال بازی کنی. اعتراض زده‌ام و امیدوارم این هفته اتفاقاتی بیفتد و کارم درست شود. امیدم به خداست و می‌خواهم دوباره برگردم و فوتبال بازی کنم.
به یک مهمانی رفتم و...
شنیده‌ام شایعاتی درباره علت محرومیتم درست شده ولی بهتر است مسئله را باز کنم چون ممکن است شایعات دیگری هم برایم بسازند. الان بحث را باز کنم بهتر از این است که صد تا شایعه درست شود و آن‌وقت پاسخ بدهم. حقیقتاً من به یک مهمانی رفتم و این اتفاقات برایم افتاد. تاوانش را داده‌ام. گناهم را به گردن می‌گیرم. از اشتباهی که کرده‌ام فرار نمی‌کنم. خیلی‌های دیگر هم آنجا بودند و پشت من قایم شدند. خیلی از آدم‌هایی که می‌شناسید، از بسکتبالیست بگیرید تا فوتبالیست و مربی و بازیگر.
فوتبالی‌های دیگری هم در آن مهمانی بودند
همین خبر‌ورزشی خیلی اسم‌های مخفف سر آن مهمانی معروف زد. من نمی‌دانم برای بقیه که در آنجا حاضر بودند و من به چشمم دیدم، چه اتفاقاتی افتاد ولی خود من تایم زیادی آنجا نبودم. ساعت 12 شب رسیدیم و 30 دقیقه بعد آن اتفاقات افتاد. اینکه چرا فقط برای من این‌قدر دردسرساز بوده، واقعاً نمی‌دانم. نمی‌دانم شاید به خاطر اینکه خوش‌لباس بودم، شیک می‌گشتم و مثل خیلی‌های دیگر خودم را پشت نقاب قایم نکردم. من همیشه به این شیک پوشیدن افتخار می‌کنم. ولی متأسفانه خوش‌تیپ بودن برای بعضی‌ها جالب نیست. خیلی‌ها هستند که با موهای ژولیده، لباس‌های بد و قیافه در هم ریخته می‌گردند ولی آدم‌های خوبی نیستند. به خاطر همین نباید ملاک قضاوت ظاهر آدم‌ها باشد. در کل غیر از من چند آدم دیگر از این فوتبال در آن مهمانی حاضر بودند ولی انگار قرار است از بین آنها من تاوان پس بدهم.
مثل داستان مجاهد خذیراوی
داستان من هم شد عین داستان مجاهد خذیراوی. البته خیلی دیرتر رأی من را صادر کردند. مجاهد واقعاً بچه خوبی بود که به حقش در این فوتبال نرسید. من فکر می‌کنم او علی کریمی دوم این فوتبال بود. سالی که مجاهد را برای فرانسه می‌خواستند، لژیونر خاصی در این فوتبال نداشتیم ولی متأسفانه آن اتفاق افتاد که به نظرم در فوتبال ایران قشنگ نیست. من هزار بار داد زدم که اشتباه کردم و پشیمانم. من که به کسی خدشه‌ای وارد نکردم. من سال‌ها در این فوتبال بودم ولی به کسی آسیب نزدم. الان هم به خاطر اشتباهی که کردم دوباره عذرخواهی می‌کنم و از مقام مسئولی که دارد این پرونده را پیگیری می‌کند خواهش می‌کنم به سرنوشت من هم فکر کند. اگر بازیگر بودم دلم نمی‌سوخت. می‌گفتم تا سن 60 سالگی می‌خواهم فیلم بازی کنم و دو سال دیگر برمی‌گشتم ولی فوتبال این‌طوری نیست. اگر من دو سال بازی نکنم، دیگر تمام می‌شود و می‌رود.
از همه عذرخواهی می‌کنم
خیلی‌ها مشکلاتی مثل مشکل من دارند. همه ما مسلمان هستیم. امیدوارم همان‌طور که اشتباه خیلی‌ها بخشیده شده، اشتباه من هم بخشیده شود. من دارم از این راه نان درمی‌آورم. اگر بخواهید این‌طور من را تنبیه کنید، بیشتر کینه به دل می‌گیرم. چرا مجاهد این‌طور شد؟ حالا نمی‌خواهم اسم ببرم، چرا فلان بازیکن سابق تیم‌ملی الان افتاده گوشه زندان و معتاد شده؟ من اشتباهی کردم و اگر قرار است بخشیده نشوم، شاید به این راه کشیده شوم. گذشت کردن می‌تواند به من کمک کند. از تمام جماعت فوتبالی هم عذرخواهی می‌کنم و اگر کسی هست که از دستم ناراحت شده، از ته دل می‌خواهم من را ببخشد. دوست دارم دوباره به فوتبال برگردم...
خیلی‌ها تلاش می‌کنند من برگردم
الان 3، 4 نفر دنبال کارهای من هستند. جا دارد از آقا فرهاد کاظمی تشکر کنم که پیگیر ماجرا بوده. یکی از آدم‌های بزرگ فوتبال ایران هم که شاید دوست نداشته باشد نامش را بیاورم، خیلی دارد تلاش می‌کند که این مشکلم از بین برود. من مطمئن هستم که حل خواهد شد.
دوست دارم به تیم‌ملی برگردم
نگویید حیف از نیکبختی که نتوانست به حق واقعی‌اش برسد. هرقدر بگوییم حیف، هیچ‌چیز تغییر نمی‌کند. نه به من کمک می‌کند که برگردم و دوباره فوتبال بازی کنم و نه به شما. فقط حسرتش را می‌توانم بخورم. اشتباهی کرده‌ام. خیلی هم پشیمانم. بگذارید من از این پشیمانی‌ام درس بگیرم و دوباره بتوانم بازی کنم و قدر چیزی را که دارم بدانم. در آن‌صورت دیگر پشیمان نخواهم شد. من دوست ندارم بگویم فلانی هم اشتباه کرد چرا یقه او را نمی‌گیرید. می‌گویم به من کمک کنید تا بتوانم دوباره برگردم و از اشتباهی که کرده‌ام درس بگیرم. اگر برگردم هرگز به فکر لیگ‌برتر نخواهم بود بلکه دوست دارم به تیم‌ملی برگردم و برای ایران بازی کنم.
از مربیانم بپرسید
متأسفانه هنوز خیلی‌ها به گذشته من نگاه می‌کنند نه به وضعیت حال من. چرا گذشته من را می‌بینید، وضعیت حالم را ببینید که متنبه شده‌ام. دوست دارم دوباره برگردم. من در گذشته شر بودم ولی به چه‌کسی آسیب رساندم؟ مگر من آسیب‌رسان بودم؟ من خودم می‌گویم نیکبخت اشتباه کرد ولی نباید فقط به گذشته او نگاه کنیم. شما بروید از مربیانی که در این دو، سه سال با آنها کار کرده‌ام بپرسید. آقای کاظمی، یاوری، شاه‌محمدی و... بپرسید که من در این سال‌ها یک مشکل انضباطی داشته‌ام؟ متأسفانه چون در قدیم کمی بداخلاق بودم و زود عصبانی می‌شدم می‌گویند نیکبخت آدم بداخلاقی است.
از زمان قطبی شروع شد
تمام حاشیه‌های فوتبال من از زمان افشین قطبی شروع شد. من قبل از او با قلعه‌نویی کار کرده بودم ولی با شرایطی که یادتان هست از تیم جدا شدم و به پرسپولیس رفتم. در آن زمان یک مسئله حاشیه‌ای هم بین ما پیش نیامد. در زمان اوجم در تیم دنیزلی بازی کردم. می‌گویند یک ککی به جان آدم می‌افتد، این مسائل هم مثل یک کک به جان من افتاد که خیلی سخت توانستم آنها را از جانم خارج کنم و بیرون بکشم. اسم من را گذاشتند شرور فوتبال. هر اسمی که دوست داشتند برایم انتخاب کردند. همان موقع انصاری‌فرد بدون اینکه حتی دلیل قانع‌کننده‌ای داشته باشد روی اسم من خط کشید، برای اینکه رفتم از جوانی دفاع کنم که شب‌ها زیر پله استادیوم ما می‌خوابید. این بازیکن همین الان زنده است و می‌تواند شهادت بدهد. به انصاری‌فرد گفتم به من که 50 میلیون می‌دهی، 20 میلیون هم بده به این بچه که یک خانه‌ای اجاره کند ولی همان‌جا با هم یقه به یقه شدیم و کار به دعوا کشید که یک خط قرمز روی اسم من کشید. سال بعد از لیست کنار گذاشته شدم. این تمام حقیقت بود.
در فوتبال ما خیلی‌ها گرگند
کریمی هم به وضعیت بازیکنان جوان اعتراض دارد ولی اینکه می‌گویید چرا من بعد از اعتراض به وضعیت بد بازیکن پرسپولیس اخراج شدم، فرق می‌کند. از زمانی که یادم می‌آید علی کریمی متأهل بود ولی همه فکر می‌کردند من شیطان هستم. این خاصیت ما ایرانی‌هاست. از خودم گرفته تا شمایی که روبه‌رویم نشسته‌ای. متأسفانه ما تنها از ظاهر آدم‌ها نتیجه‌گیری می‌کنیم. یعنی طرف را می‌بینیم و می‌گوییم فلان است. من نمی‌خواهم بیشتر از این موضوع را باز کنم چون شاید برایم دردسرساز شود. همین الان هم که اینجا آمده‌ام، شاید برایم دردسر درست کنند. یک خبرنگار روزی به من گفت فلان قدر پول بده تا دعوت شوی تیم‌ملی ولی من گفتم نه. از اول لجباز بودم. شما اخلاقم را بهتر می‌دانید ولی نه اهل چاپلوسی هستم و نه دغل و سیاه‌بازی. من در فوتبال هم سیاه‌بازی نکردم. اگر با افشین قطبی مشکل داشتم رفتم به او گفتم که سر فلان مسئله، به این دلیل و به این دلیل با تو مشکل دارم. تا به حال شنیده‌اید یکی پشت من بگوید نیکبخت چاپلوس است؟ ببخشید شاید لفظ خوبی نباشد، ولی من پاچه‌خوار کسی نبوده‌ام. در بدترین شرایطی هم که مرا کنار گذاشتند ولی احساس کردم حق با من است، نرفتم چاپلوسی کنم یا عذرخواهی کنم چون دلیلی نداشت. اشتباه نکرده را نباید گردن می‌گرفتم ولی متأسفانه در این فوتبال خیلی‌ها گرگند ولی در لباس میش قایم شده‌اند و بهترین زندگی‌ها را هم می‌کنند. شما در همین فوتبال می‌بینی کسی آن بالای بالاست و به قول معروف وقتی به آنها می‌رسی می‌گویی دیگر به ته ته‌اش رسیده‌اند ولی می‌بینی همان گرگ هستند. الان در فوتبال ما خیلی‌ها گرگند در لباس میش. به چشمم این چیزها را علنی دیده‌ام که دارم می‌گویم. یک روز دست این میش‌نماها برای همه رو می‌شود.
هنوز محبوبم
من فکر می‌کنم هنوز در فوتبال ایران محبوب هستم. بعد از 4 سال هنوز هم طرفداران استقلال و پرسپولیس من را در خیابان می‌بینند می‌گویند چرا برنمی‌گردی برای این تیم‌ها بازی کنی. من اسم از بازیکنان این تیم‌ها نمی‌آورم ولی منظورم همین‌هاست که شما میلیاردی خطابشان می‌کنید. شاید اگر پول زمان من را هم با الان مقایسه می‌کردید، همان میلیاردی می‌شدم ولی حرف من چیز دیگری است. این بازیکنان محبوب نیستند بلکه معروف هستند. من همین امروز آمده‌ام و می‌گویم هدفم لیگ‌برتر نیست بلکه تیم‌ملی است ولی خیلی از بازیکنان فکرشان فقط استقلال و پرسپولیس است. وقتی برسند می‌گویند بس است، دیگر بالاتری نیست.
اولیایی به من ظلم کرد
من نه در استقلال و نه در پرسپولیس اشباع نشدم. اشتباهات زیادی هم کردم. سه اشتباهم این بود که به اسپانیا، آلمان و ترکیه نرفتم. قبول نکردم چون آدمی پررو بودم. بهتر است اسم بیاورم که حالا حرف به اینجا کشید. آقای اولیایی مدیرعامل سابق استقلال بزرگترین بلا را سر من آورد. داشتم با اتلتیکو سه ساله امضا می‌کردم که نامه باشگاه به دستم رسید. نوشته بودند 85 درصد از پول این انتقال به استقلال می‌رسد و 15 درصد به خودت. گفتم من چطور با 15 درصد در اروپا زندگی‌ام را سر کنم. اگر آن نامه را نمی‌زد زندگی من الان این نبود. اولیایی ظلم بزرگی در حق من کرد.
مردم دل چرکین هستند اما...
شما می‌گویید مردم در سایت خبرآنلاین کامنت می‌گذارند و خیلی دل‌چرکین هستند ولی بگذارید یک چیزی برایتان توضیح بدهم. محبوبیت چند دسته است. چطور مثال بزنم. من اسم 10 بازیکن خارجی می‌آورم که هر کدام برای خودش محبوبیتی دارد، مسی، بکام، رونالدو و... اینها هر کدام جایگاهی دارند و نمی‌توانی بگویی همه در یک سطح هستند. به خاطر همین فکر می‌کنم نباید بگویید من نزد عده‌ای محبوب نیستم پس اصلاً محبوبیتی ندارم. الان در خیابان راه می‌روم، هنوز طرفداران با من برخورد خوب می‌کنند.
چرا از استقلال رفتم؟
من یکی از سوپراستارهای فوتبال ایران بودم ولی فهمیدم سوپراستار بودن جواب نمی‌دهد. الان فهمیدم که هرقدر زشت‌تر باشی، شلخته‌تر باشی و داغون‌تر باشی موفق‌تر می‌شوی. من خوب لباس پوشیدم ولی شما یک بار من را دیدی که خارج از عرف لباس تنم کرده باشم؟ مثلاً یقه‌ام باز باشد و 10 تا زنجیر انداخته باشم؟ من آدم‌هایی را در همین فوتبال می‌شناسم که همین‌طوری می‌گردند ولی چون معروف نیستند کسی با آنها کاری ندارد. این بازیکنان محبوب هم نیستند. من 4 سال است از استقلال و پرسپولیس دورم ولی همین خبر دزدی ماشین من کلی سر و صدا کرد و تبدیل به تیتر روزنامه شد. اگر کسی برای من کامنت بدی در سایت‌تان می‌نویسد به آنها حق می‌دهم. به‌هر‌حال من از استقلال به پرسپولیس رفتم و قبول دارم هنوز عده‌ای از من دل‌چرکین هستند ولی به آن دوستان می‌گویم مگر من دیوانه‌ام که بازوبند را بدهم، از استقلال بروم و پیراهن تیم دیگر را بپوشم؟ به نظرشان اتفاقی نیفتاد که من این تصمیم را گرفتم؟
قبلاً گفته‌ام کی باعث و بانی‌اش شد که من از استقلال رفتم. سالی که از استقلال جدا شدم می‌گفتند تو باید نسبت به قرارداد سال گذشته‌ات کمتر بگیری. مگر ممکن بود؟ هر سال قرارداد کمی بالاتر می‌رود. من هم در اوج بودم ولی گفتند تو باید کمتر بگیری. فکر کنم به خاطر قهرمانی تیم آن سال غرور استقلال را گرفته بود و آن اتفاقات افتاد که باعث شد من هم بروم.
به خاطر من عهدنامه نوشتند
مسئولان استقلال که می‌دانستند قرار است من به پرسپولیس بروم آمدند عهدنامه‌ای با پرسپولیسی‌ها امضا کردند که از همدیگر بازیکن نگیریم. یعنی چی؟ می‌خواستند به من بگویند حق نداری به پرسپولیس بروی ولی خبر نداشتند که یک هفته قبل از امضای آن عهدنامه من با پرسپولیس قرارداد امضا کرده‌ام!
آنها را به خدا واگذار می‌کنم
برخی مسئولان گفته‌اند مهمانی در تهران نبوده که نیکبخت در آن نباشد. من آنها را به خدا واگذار می‌کنم. اولاً من احتیاجی به پارتی رفتن ندارم. خدا را صد هزار مرتبه شکر، آدم‌های زیادی من را می‌شناسند. حیف که نمی‌توانم گلویم را آزاد کنم و خیلی چیزها را بگویم. اگر بگویم خیلی‌ها زیر سؤال می‌روند. خیلی‌ها ادعایشان می‌شود که چیزهای زیادی حالی‌شان است، ولی در واقع چیزی حالی‌شان نیست. حالا از نظر دینی و هر چیز دیگری که فکر کنید. جلوی آنها من خیلی خوب هستم. دلیل ندارد که بیایم وضو بگیرم و پشت کسی نماز بخوانم که در چشم باشم. شما می‌توانید از حبیب کاشانی در این باره بپرسید. من نمی‌خواهم ریا کنم. اگر نماز می‌خوانم برای دل خودم است. هر طور هم که دوست داشته باشم می‌خوانم و با خدا درد دل کنم ولی خیلی‌ها هستند جانماز آب می‌کشند....
گفتند من پول می‌گرفتم و...
شایعه ساخته‌اند نیکبخت پول می‌گرفت و به مهمانی‌ها می‌رفت که مثلاً بازیکن پرسپولیس آمده و تبلیغ شود. همین الان به شما می‌گویم اگر چنین پیشنهادی باشد حتماً می‌روم. شما اگر کسی را پیدا کردید که حاضر بود پول بدهد، مشکلی ندارم. وقتی نمی‌توانم فوتبال بازی کنم دیگر مجبور هستم از این کارها کنم. باز از مسئولان می‌خواهم اشتباه من را ببخشند. این شایعاتی که درباره‌ام هم درست شده، اصلاً درست نیست. اگر درست بود، اگر قرار بود من مدام به پارتی بروم پس چرا فقط یک بار این حرف‌ها پشت سرم درست شد؟ خیلی حرف‌هایی که ساختند واقعاً صحت ندارد.
کاش همان موقع رأی صادر می‌شد
من به عادل فردوسی‌پور زنگ زدم. او به من خیلی لطف داشت و این کار را در قبالم کرد. در این برنامه هم از پشیمانی و ندامتم گفتم. دیگر تنبیه بالاتر از اینکه به خاطر رفتن به یک مهمانی، فوتبالم تمام شد. بالاتر از این دیگر ندارم. خاضر شدم در تلویزیون بگویم تا بخشیده شدم. انصافاً رأیی که برای صاحب مهمانی صادر شد، از رأی من سنگین‌تر نبود. از بازی پرسپولیس به مدت دو سال محروم شدم ولی هنوز متعجبم که چرا بعد از گذشت نزدیک به دو سال و خرده‌ای یک‌دفعه رأی من صادر شد. کاش همان موقع صادر می‌شد که الان محرومیتم تمام می‌شد. شک نکنید می‌توانم برگردم و حقم را از فوتبال بگیرم. نمی‌خواهم در 30 سالگی از فوتبال خداحافظی کنم و بروم. با این فوتبالیست‌هایی که دارم در لیگ می‌بینم می‌توانم تا 6، 7 سال دیگر در بهترین تیم‌های ایران از جمله استقلال و پرسپولیس بازی کنم. وضعیت فوتبال ایران خیلی خنده‌دار شده.
زیر بلیت بازیکنان تیم‌ملی نیستم
من زیر بلیت بازیکنان تیم‌ملی نیستم که بخواهم حرفشان را گوش کنم و علیه عادل فردوسی‌پور باشم. باز دم او گرم که مصاحبه‌ام را پخش کرد و باعث شد خیلی‌ها با من تماس بگیرند و کمکم کنند. مگر بازیکنان تیم‌ملی به من پول می‌دهند؟ مگر وقتی این اتفاق‌ها افتاد یکی پیدا شد که به من زنگ بزند و بگوید حالت چطور است کمک نمی‌خواهی؟ خدا پدر و مادر عادل را بیامرزد که این لطف را در حقم کرد. این بازیکنان اگر قدرتش را دارند 90 را ببندند. البته وقتی قدرتش را دارند قراردادهای این‌طوری ببندند، حتماً می‌توانند 90 را هم تعطیل کنند.
 
25درصد از قراردادم را کسر کردند
خیلی خنده‌دار است که من هنوز موفق نشده‌ام طلبم را از صبا و پیکان بگیرم. یک ریال هم دریافت نکرده‌ام. استیناف به نفع من رأی داده. یک امضا می‌خواهد که من پولم را بگیرم ولی خنده‌دار است که این امضا هنوز پای برگه نخورده. پیکان را قهرمان کردیم ولی هنوز پولمان را نداده‌اند. جالب است 25 درصد از قراردادم را کسر کرده‌اند ولی دوباره مابقی را هم نداده‌اند. فکرکنم برای آقا فرهاد هم این مشکل پیش آمد و نتوانست پولش را از سپاهان بگیرد.
دشمن نداشته باشی بزرگ نمی‌شوی
تا دشمن نداشته باشی نمی‌توانی بزرگ شوی. خیلی‌ها آرزو دارند که جای من باشند. بدترین نفرینی که بخواهم برایشان بکنم همین است که کاش یک روز جای من باشید. مدل من زندگی کنید که ببینم اصلاً جنبه‌‌اش را دارید که یک ساعت به جای من باشید. به خودم افتخار می‌کنم که 10 سال در پرسپولیس و استقلال بودم ولی هیچ اتفاقی برایم نیفتاد. اگر ماجرای این مهمانی هم پیش‌آمد به‌خاطر دوست‌‌های غیرفوتبالی بود که داشتم. با رفقایی خارج از فوتبال رفاقت کردم. سینمایی هم نبودند. 10 سال در اوج بودم و هیچ مشکلی برایم پیش نیامد ولی رفاقت با آنها برایم دردسرساز شد.
قاضی را ندیده‌ام
باورتان می‌شود من با قاضی پرونده‌ام تا به حال هیچ حرفی نزده‌ام. اصلاً هم ایشان را ندیده‌ام. وکیلم پیگیر کارهایم بود و حکم به او ابلاغ شد و ایشان هم در اختیار من قرار داد. تا به حال قسمت نشده با قاضی‌ام حرف بزنم ولی امیدوارم در آینده این اتفاق بیفتد. تا پارسال به من می‌گفتند که این ماجرا کلاً حل شده و دیگر مشکلی نیست. حتی امسال هم کارت بازی من صادر شده بود، مشکلی برای بازی کردن نداشتم. اگر مشکل داشتم که از همان اول اصلاً کارتم صادر نمی‌شد ولی ناگهان سر بازی با پرسپولیس گفتند که تو نمی‌توانی بازی کنی. این را هم آقای حیدرپور مدیر اجرایی باشگاه به من گفت. فدراسیون نامه زده بود که نیکبخت نمی‌تواند بازی کند.
چرا می‌گویند کهکشانی؟
این پرسپولیس که من دارم می‌بینم از شرایط آرمانی به دور است و خواسته مردم را برآورده نکرده است. من نمی‌فهمم وقتی روزنامه‌ها اسم پرسپولیس را می‌گذارند کهکشانی منظورشان چیست؟ بیایید قبول کنیم که مهم نیست وقتی بازیکنی در ملوان بازی می‌کند و ستاره آن تیم بوده، حتماً در استقلال و پرسپولیس هم می‌تواند ستاره باشد. من خودم در استقلالی ستاره شدم که منصوریان، خرمگاه، زرینچه، دین‌محمدی و نوازی هم در آن بودند و توانستم بین این بازیکنان ستاره شوم. یا سالی که رفتم پرسپولیس ستاره‌های زیادی داشت. مهم این است که وقتی به یک تیم پرستاره می‌روی، بدرخشی نه اینکه بشوی کریم شیره‌ای.
با یک‌پا از بعضی بازیکنان پرسپولیس بهترم
صد‌درصد می‌توانم برای این پرسپولیس بازی کنم. یک پایم را هم ببندند، بهتر از بعضی بازیکنان کار می‌کنم. دلم می‌سوزد که این حرف‌ها را می‌زنم. علی کریمی می‌تواند تا 40 سالگی هم برای پرسپولیس بازی کند، چرا؟ چون غیرت دارد. پولادی واقعاً با غیرت بازی می‌کند و در این تیم هم موفق بوده. بازیکنان دیگر هم باید مثل آنها باشند و زود اشباع نشوند.
ژوزه ماندنی نیست
من نظری درباره ژوزه ندارم چون در حیطه کاری من نیست ولی دیده‌ام که دو سه مصاحبه کرده و گفته من تیم را نبسته‌ام. ولی فراموش نکنیم که دنیزلی هم تیم را نبست ولی ما سوم شدیم. به نظر من ژوزه در ارنج کردن تیم مشکل دارد. ما یک‌سال هم در استقلال این مشکل را داشتیم. زمان کخ بود که مدام ترکیب عوض می‌شد. به نظر من شرایط الان طوری نیست که ژوزه در پرسپولیس بماند.
به خاطر بلاژ گریه کردم
اگر مربی شوم و بازیکنی با خلق و خوی خودم گیرم بیفتد، او را اداره می‌کنم. متأسفانه بعضی مربیان ایرانی جسارت کار با بازیکنان بزرگ را ندارند و ترجیح می‌دهند او را کنار بگذارند چون به قول معروف بازیکن یاغی و سرکش را نمی‌توانند کنترل کنند ولی من مثال بزنم همین آقای یاوری را. قبل از اینکه با او کار کنم از او غولی در ذهنم ساخته بودم ولی روزی که داشت می‌رفت، برای دومین‌بار به‌خاطر برکناری یک مربی گریه کردم. اول بلاژویچ بود و بعد هم یاوری که زیرآبش را زدند.
من عددی نیستم که درباره محرمی حرف بزنم
وضعیت برخی از ستاره‌های سابق فوتبال ایران برای من درس عبرت است. شما اسم بردید از محرمی. او خیلی گنده‌تر از این حرف‌هاست. من عددی نیستم که بخواهم درباره این بازیکن حرف بزنم. او از نظر تکنیکی و تاکتیکی بالاتر از من بود و سعی می‌کنم از شرایطی که داشته الگو بگیرم. نمی‌خواهم دیگر در زندگی اشتباه کنم.
 
تک مضارب‌ها
*محبوبیت زیاد همیشه کار دست آدم‌ها می‌دهد. من 10سال فوتبال حرفه‌ای بازی کردم. 7 سال در استقلال و سه سال در پرسپولیس.
*شاید از این به بعد هم من گرگه بشوم. تا الان نشده‌ام، تا الان ریا نکرده‌ام و نخواسته‌ام سر کسی کلاه بگذارم ولی شاید از این به بعد بشوم! (خنده)
*با دوستانی که در آن پارتی حاضر بودند مدتی رفیق بودم و می‌گفتند از هر طریقی شده به تو کمک می‌کنیم ولی در ادامه بین ما مشاجره‌هایی پیش‌آمد و دیگر کلاً من را بی‌خیال شدند.
*خیلی از دوستانی که در مهمانی بودند نمی‌دانم چطور، شاید با پارتی بازی یکجوری مشکل خود را حل کردند ولی من که پارتی بازی نکردم، الان باید تاوانش را این‌طور بدهم. آبرویم در تلویزیون رفته و دیگر همه می‌دانند چرا محروم شده‌ام.
*اگر مربی شوم هفته دوم مدیر‌عامل من را اخراج می‌کند!
 
 
43 43
62 دیدگاه
 • فاطمه ارشادی
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 22:23:58
  پاسخ
  178 441

  ترحم بر پلنگ تیزدندان ...ستمکاری بود بر گوسفندان

  • محمد
   دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:22:05
   140 56

   خب آفرین دیگه چی یاد داری یه توپ دارم....

  • mosimo dotti
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 00:46:33
   130 27

   در جواب شما و آقای سهیل باید عرض کنم که ظاهرا شما پاکزاده هستید شما و همه ی افرادی که مثل شما فکر می کنن از وقتی متولد شدند بهشتی بودند و هیچ خطایی مرتکب نشدند.دوستان بهتره کلاه تون رو بدین بالاتر مثل این که از خیلی واقعیت ها بی خبرید. در ضمن مهمانی رفتن جرم نیست شما هم قاضی نیستید اینجا هم سایت خبر آن لاین . . .

  • بدون نام
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:29:30
   146 25

   خدا هم توبه بنده هاش قبول میکنه شما مگه خودت گناه نمیکنی که به یه انسان چنین صفتی میدی! هر جای دیگه ی دنیا بود این مجازات رو نداشت!

  • ارشادي
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 06:52:24
   17 20

   من ارشادي هستم ولي اقايي كه به اسم دوتي كامنت گذاشته اي بدان ابعاد موضوع خيلي عميق تر از اين حرفهاست كه شما هم در جريان نيستي.موضوع فقط ايكس پارتي نيست...

 • سهیل
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 22:32:35
  پاسخ
  133 339

  آقای نیکبخت سه سال پیش تو مهمونی رفتی داری تاوانش رو می دی، پس سال 81 تو اون پارتی استقلالی ها چی اونم اشتباهی بوده

  • مجتبی
   دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:41:29
   81 13

   کسی از تو داخل پارتی بوده که میدونی نیکبخت اونجا بوده؟

  • ابوذر
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:09:32
   141 19

   خنده داره که مردم به این راحتی تو سایل خصوصی دیگران دخالت میکنن.

  • بدون نام
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 02:38:11
   122 21

   داداش گلم یه بچه مسلمون خوب نیست تهمت بزنه.اون پارتی نبود یه مهمونی خانوادگی بود.ادم زنش رو ور نمی داره ببره پارتی

  • مونا
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 02:44:53
   151 28

   شما تو زندگیت پارتی نرفتی؟؟؟؟ خطا نکردی؟؟؟؟ تاوان یک خطا یعنی 3 سال!!!!! اونم بعد از عذرخواهی از همه!!! باید فرصتی دوباره به هر انسان خطا کرده داد

 • alirezaaaaaa
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 22:35:40
  پاسخ
  352 112

  کمک کنید که برگرده

 • پرسپولیس ایران
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:07:12
  پاسخ
  272 129

  دوستت داریم نیکبخت انشالا آقایان فرصت دوبار ه ای بهت بدند و من اطمینان دارم میتونی برگردی به سطح اول و به تمامی خواسته هات برسی

  • باربد
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:04:45
   75 17

   نیکبخت دوست داشتنی بود البته اون نیکبختی که تو داربی سال 79 داربی 54(؟) به خاطر دعوای دیگران گریه میکرد نه این نیکبخت که خودش در کل حاشیه هست!!!!

 • بدون نام
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:13:47
  پاسخ
  94 22

  ما که اصلا خبر نداشتیم نیکبخت چیکار کرده... الان 3سال گذشته و هیچکس هم از اون اتفاق خارج از فوتبال یادش نیست... چرا نمیذارین بازی کنه؟؟؟؟ بهترین هافبک تو تیم ملی بود...

 • اسماعیل
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:14:31
  پاسخ
  102 44

  جناب آقای نیکبخت بنده یک استقلالی دو آتیشه و از طرفدارن نوع فوتبال شما هستم ولی بدون هیچ تعارفی بگم که مطمئن باشید در این مشکلی که برای شما پیش اومده آه طرفداران استقلال و جماعتی که عاشقانه و بدون چشم داشتی به شما عشق می ورزیدن بی تأثیر نبوده بدتر از اون وقتی که شما بازم پرسپولیسی بودنتونو به رخ ما عاشقان قدیمی شما می کشونید. ولی با همه دلشکستگی ما طرفداران از شما از ته قلب می خوایم که مشکلت حل بشه.

  • ali
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 20:30:46
   4 14

   هرچند میگن فوتبال حرفه ای ولی بازیکنی که واسه پول تیمی ک توش بزرگ شدرو ول میکنه میره تیم مقابلش حقشه کسی ازش حمایت نکنه

 • ارمین4444
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:19:04
  پاسخ
  79 104

  خائن هر بلایی سرت بیاد حقته یادته وقتی رفتی به تیم چوبله چه کری هایی می خوندی؟؟؟؟؟؟؟

  • بدون نام
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 18:22:05
   7 15

   ایشون خیلی خوشبخت بود نحسی چوبلهها بدبختش کرد

  • پرسپولیس
   پنجشنبه 30 شهریور 1391 - 03:13:50
   7 5

   برای شما استقلالی ها واقعا متاسفم امیدوارم نیکبخت دوباره به فوتبال برگرده

 • بدون نام
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:40:08
  پاسخ
  88 24

  شب بازی با امارات رو یادته، که دیر به تیم ملحق شده بودی و بعدشم دایی از تیم خطت زد؟! آدم یه بار یه اشتباهی رو میکنه میگیم چشم اشکال نداره؛ اخه مال شما یکی دو بار هم نیست! تو لیگها یا تیم ملی های اروپایی یه همچین داستانهایی، سریع عذرشو میخوان!

 • امیررضا
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:42:47
  پاسخ
  72 12

  نیکبخت با این همه میگه :من در مقابل محرمی عددی نیستم! اما بازیکن های الان لیگ ما هر روز به پیشکسوتای تیمشون توهین میکنند!!!! واقعا بازی کردن در لیگ حق کدومشونه؟؟؟

 • بدون نام
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:49:32
  پاسخ
  61 17

  در این مملکت توتنهت نیستی و بسیاری مثل تو تاوان دخالت دیگران در امور خصوصیشان را می دهند .حتی اگر هیچ وقت اجازه ی بازی به تو ندهند باز هم نامت می ماند بعنوان یک نابغه ای که استعدادش سوزانده شد.

 • خبرآن لاین جان؟
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:52:28
  پاسخ
  65 9

  حالا همه مشکلات مملکت حل شد مونده این داستان

 • کامران
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:54:07
  پاسخ
  43 52

  هنوز هم اصلاح نشده، اگه شده بود پرونده اصلیش رو میگفت. اون مهمونی یکی از کوچک ترین پرونده هاش هستش.

 • امیر
  دوشنبه 20 شهریور 1391 - 23:54:50
  پاسخ
  85 23

  باور کنین همه این حرفها رو تا ببخشنش فراموش می کنه، همین دو ماه پیش سر سه راه ضرابخونه با بنز زرشکی دیدمش اومده بود تعمیرگاه مرکزی بنز، تو همون فاصله که داشتن کارای ماشینش رو انجام میدادن سه چهار تا دختر خانم فضایی اومدن و ایشون دوبار نیشش تا بناگوش باز شده بود و صدای هر هر و کر کر شون همه جا رو برداشته بود. این حرفا رو باور نکنین، فقط من موندم که بعد این همه سال این آقا هنوز سیر نشده؟ هنوز خسته نشده؟ همچین میگه من شیک پوشم انگار همه ملت شبا تو جوب می خوابن فقط این آقا خوش لباسه.

 • ژنرال
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 00:00:10
  پاسخ
  55 32

  اخرو عاقبت ادم خیانت کار همینه تو اوج محبوبیت به خاطر پول رفتی به تیم رقیب و برای هوادارای استقلال خط و نشون کشیدی اقای واحدی نفرین خیلی ها پشت سرت هست

 • محسن
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 00:14:04
  پاسخ
  64 12

  انشاالله که مشکلاتت حل بشه و بازم بتونی دوباره به فوتبال و تیم پرسپولیس برگردی و انشاالله که خدا از سر همه تقصیرات بگذره اما فقط یه خواهش دارم ازت خواهشاً خواهشاً انقدر اسم استقلال رو به زبون نیار تو برای ما استقلالی ها تموم شدی

 • صدرا
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 00:18:16
  پاسخ
  38 7

  علی نیکبخت و شیث خیلی تو حاشیه بودن ولی مطمئنا از خیلی ها بهترن. خب واقعا راس میگه علی نیکبخت بودن خیلی سخته یه زمونی نیکبخت سوپراستار رو هم رد کرده بود!ولی یه ترسی که دارم اینه که تا بخشیده شدن همه چی یادشون بره. علی انصاریان،شیث،نیکبخت،هاشمی نسب اینا رو روزنامه ها شیر کردن با لقب یاغی. کاش با هم دیگه بشن یه کادر فنی تو لیگ برتر :))

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 00:20:21
  پاسخ
  132 18

  زشت تر و شلخته تر ؟ فرهاد مجیدی زشت و شلخته ست ؟ مهدی رحمتی ؟ نظرت در مورد علی رضا حقیقی چیه ؟ خسرو حیدری ؟ جواد نکونام ؟ مهدوی کیا ؟ علی دایی ؟ و .... کدومشون شلخته و زشتن ؟ برو خجالت بکش آقا

  • بدون نام
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 14:50:09
   36 8

   اگه خجالت می کشید این حال و روزش نبود . مسعود شجاعی رو از قلم انداختی

 • رضا
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 00:54:16
  پاسخ
  70 8

  من که دوست دارم ببخشندش ولی آقای نیکبخت واحدی با این حرفشون که " هرقدر زشت‌تر و شلخته‌تر باشی، بیشتر موفق می‌شوی" نشون دادن که خیلی شکسته نفس هستند!

 • بدون نان
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 00:58:37
  پاسخ
  87 7

  حالا یه مهمونی بوده دیگه به فکر این 3000 میلیارد و نرخ ارز باشید!

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:04:37
  پاسخ
  40 16

  استقلالی هستم و از ایشون خیلی ناراحت بودم.... ولی بخشش کاری الهی است. اگر شاکی خصوصی نداشته باشد ... باید بخشید و عشق ورزید.

 • ابوذر
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:07:42
  پاسخ
  38 30

  خداوکیل واسه یه مهمونی باید زندگی یه ورزشکار را خراب کرد؟ من خودم طرفدار سپاهانم. نیکبخت تو دل مردم ایران جا داره چه استقلالی چه پرسپولیسی چه...... واقعا بدترین لحظاتا داره سپری میکنه.

 • mj
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:09:25
  پاسخ
  53 7

  فرصت بهت بدن از بقیه عقب نیفتی بیای میلیاردی بگیری و بخندی به مردم پول زیر دندونتون مزه کرده

 • ارتش سرخ
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:14:06
  پاسخ
  21 41

  نیکبخت باید بخشیده بشه.خداییش آدمایی تو این فوتبال هستن که همه جور کار ناجور میکنن و همه ما هم میدونیم کیا هستن اما حتی یه روز هم محروم نمیشن اونوقت گیر دادن به این.نیکبخت با اینکه از استقلال اومده بود و اصولا ما به استقلالیها آلرژی داریم اما بین ما پرسپولیسیها خیلی محبوب بود و هست.علیرضا از اون آدمایی بود که باطنشو نمیدونم اما حداقل دز ظاهر تعصب بالایی رو تیم داشت

  • بدون نام
   سه شنبه 21 شهریور 1391 - 06:53:56
   22 4

   شماها پرسپوليها خوده آلرژى هستين والا بخدا ! تيم ته جدولى و اينهمه اعتماد به نفس؟!

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:14:34
  پاسخ
  26 15

  بابا ببخشید این بد بختو... خیلی ها کارهای خیلی بدتر تو این فوتبال کردند که هیچ کس عین خیالش هم نیومد

 • اناهیتا
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:17:45
  پاسخ
  17 46

  نیکبخت تو هنوز ستاره باغیرتو با معرفت مایی همون علی نیکی به امید بازگشتت

 • علی
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 01:39:19
  پاسخ
  32 17

  مردی نبود فتاده را پای زدن گر دست فتاده ای بگیری مردی من مطمئنم هنوز آدمهای جوانمرد و علی گونه هستند که دست نیکبخت را بگیرند و به فوتبال و لیگ برگردانند نیکبختی که در تمام جوانی برای تیم ملی ایران و دو تیم مطرح بازی کرد و افتخار آفرید و شادی را به مردم هدیه داد حال به خاطر یک اشتباه که خودش اعتراف کرده بیشتر از همه پشیمان است و سه سال به خاطر آن از سطح اول فوتبال و تیم ملی دور بوده واقعا دیگر انصاف نیست بیشتر از این از لیگ دور باشد از مسئولان و مقامات قضایی و ورزشی خواستارم با رآفت و رفتار علی گونه خود مقدمات بازگشت نیکبخت را فراهم آورند و نگذارند این بازیکن که سه سال به پایان فوتبالش مانده با کینه و بددلی از فوتبالی که سالها برای آن زحمت کشیده کنار رود و مانند محرمی زندگی اش نابودشود

 • محمد مصیبی
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 02:35:26
  پاسخ
  54 17

  پول کم آوردی...ملت نون ندارند بخورند صبح تا شب جون میکنند میگه دوباره بزارید من بازی کنم تا 1 میلیارد گیرش بیاد...برای چی آخه؟الگوی خوبی برای جوونا هستی؟دیگه جوونا از مدل مو و لباس و این جور چیزا اشباع شده اند.

 • محمد مصیبی
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 02:35:26
  پاسخ
  40 16

  پول کم آوردی...ملت نون ندارند بخورند صبح تا شب جون میکنند میگه دوباره بزارید من بازی کنم تا 1 میلیارد گیرش بیاد...برای چی آخه؟الگوی خوبی برای جوونا هستی؟دیگه جوونا از مدل مو و لباس و این جور چیزا اشباع شده اند.

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 02:38:43
  پاسخ
  35 17

  بابا ولش کنین دیگه...

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 02:46:39
  پاسخ
  35 17

  از بس بیکاری، وگرنه کشوری که به خاطر مهمانی رفتن که یک مساله خصوصیه از شغلت محرومت کنن بهتر بود می رفتی یک جایی که ارزشت رو بدونن.

 • eli
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 02:53:58
  پاسخ
  54 27

  آه هوادارای استقلال پشت سرته .به این زودیها خلاص نمی شی چون بدجور دلمون رو شکستی

 • ايراني
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 03:53:32
  پاسخ
  42 5

  منظورشون از شلخته نبودن اينه كه لباساي عجيب و غريب بپوشي، رفتاراي زشت انجام بدي و ... در سراسر دنيا اگه يك فوتباليست كار غير اخلاقي انجام ميده، محروم مي شه.

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 04:03:27
  پاسخ
  55 17

  نیکبخت خان اگه باشگاه اذیتت کرد از استقلال رفتی!! هوادرا که اذیتت نکردند حتی دوستت داشتن عاشقت بودند. مثل کوه پشتت بودند.باید دل ما رو می شکوندی می رفتی پرسپولیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه فقط پرسپولیس تو لیگ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا در به در بگرد دنبال تیم... دنیا دار مکافات است جانم!

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 04:09:14
  پاسخ
  26 18

  گر حکم شود که مست گیرند / در شهر هر آنکه هست گیرند مجازات باید متناسب با خطا باشه، فکر نمیکنین دیگه بسه شـه؟

 • حسن
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 04:14:32
  پاسخ
  43 30

  بابا همش یه مهمونی رفته ها.اگه شما هم همون مهمونی رو دعوت بودین نمی رفتین.من که میرفتم

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 10:11:25
  پاسخ
  19 7

  پارتی رفته که رفته به کسی چه ربطی دارد. وکیل و وصی همه شده اید ولیکن میلیاردها می دزدید و هزاران فساد میکنید و مملکتی را به بدبختی کشانده اید. اگر جرات دارید (که ندارید) پخش کنید.

 • محمدرضا
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 11:40:05
  پاسخ
  16 8

  نيکبخت شما ول کن اين فوتبال نيستي.برو ديگه.شما حقته اينجوري بشي زيرا با قلب هواداران استقلال که يکيشم خودم بودم بازي کردي.خدا جاش حقه

 • كوروش-مشهد
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 12:03:13
  پاسخ
  30 4

  جناب نيكبخت : من همشهري تو هستم ،يادم نميره وقتي از ابومسلم مشهد يه دفعه از استقلال سر در آوردي جو تهران گرفتت وخودتو گم كردي-خودت باعث شدي كه نابود بشي-يادته اون موقعي كه دايي دعوتت كرد به تيم ملي با چه وضعي اومدي فرودگاه و گفتي پاسپورتت جا گذاشتي وبقيه ماجرا-قبول كن كه ما مشهديها بازيگراي ماهري هستيم وبيشتر اوقات اعتماد به نفس كاذب مي گيريم كه گاهي اوقات به كمكمون مياد و بعضي وقتها نابودمون ميكنه

 • علی
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 12:45:00
  پاسخ
  32 5

  من یکی از دوستام تو تیم ملی همبازی نیکبخت بود.آقای نیکبخت یادته روزی که باید میرفتی فرودگاه تا با پرواز تیم ملی بری علی دایی نبردت و خط خوردی.یادته مست بودی و از همونجا گفتن برگرد برو خونه.علی دایی مرد بود که چیزی نگفت تو هم مرد باش واز فوتبال بکش کنار.کجات خوش تیپه؟این پوله که باعث شده ماشینه آنچنانی بخری و پزش رو بدی.اگه یه رفتگر هم همچین ماشینی سوار بشه همه بهش توجه میکنن.البته من دست همه رفتگرها رو میبوسم.پول بیت المال باعث امثال شما اینجوری بشین.ازفوتبال برو بیرون.

 • نويد
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 12:47:10
  پاسخ
  11 24

  آقاي نيكبخت اميدواريم هر چه زودتر مخصوصا" با پيراهن قرمز پر قدرت در زمين بيينمت با آرزوي موفقيت برايت

 • راحیل
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 14:41:40
  پاسخ
  16 16

  بابا تو رو خدا بس کنید این بنده خدا را ولش کنید مگه قتل کرده که اینقدر توبیخش می کنید بسه دیگه نیکبخت دوباره بر میگردد به امید خدا

 • بدون نام
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 14:49:15
  پاسخ
  29 8

  جدا باورش شده خوشگله ...بی خیال بابا...شما در عرصه مد فعال باش خب اینقدر این چیزا برات مهمه...موفق هم میشی

 • علی حامی فرهنگ ایرانی
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 15:10:02
  پاسخ
  25 4

  هر چند اصلا از این بازیکن بی جنبه خوشم نمیاد ( توهم خوش تیپ بودن و شیک پوش بودن ) و فکر میکنه همه ایران شلخته هستند و فقط اون بلد است خوب لباس بپوشد ولی به نظرم دادگاه و قضاوت ما هم عادلانه نیست. حالا مثلا یک غلطی کرده است و این همه هم اظهار پشیمانی.. بقیه هم از این کارها کردند و دارند کارشون رو انجام میدهند هم ورزشکار و هم بازیگران سینما. به نظرم باید اجازه دهند فوتبالشو بازی کند. مشکل از بازی کردن اون نیست. مشکل ما فرهنگی است و باید به صورت بنیادی حل شود. قربانی کردن این جوانک متوهم ( خوش تیپ و سوپر استار و بهترین بازیکن ) دردی را دوا نمیکند. اینها هم امامزاده نیستند. اگر حکمی داده میوشد مثل بقیه افراد جامعه و مطابق با قاون داده شود. محروم کردن کسی از شغل و کار اصلیش به خاطر حضور در پارتی

 • آبی
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 15:36:14
  پاسخ
  33 12

  هیچی بدتر از حرفی که تو اون جشن پرسپولیس زدی من رو ناراحت نکرد. گفتی من از اول هم پرسپولیسی بودم. اخه نمک نشناس تو به خاطر استقلال تو فوتبالت پیشرفت کردی و بعد به خاطر حماقت خودت رفتی دنبال حاشیه ولی چرا نکدان شکوندی. میتونسی حرف نزنی ولی چرا دل هوادار رو شکوندی و گفتی من اصلا استقلالی نبودم.. چوب خدا صدا نداره

 • فوتبال زیبا
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 15:38:17
  پاسخ
  36 3

  مهدوی کیا ، علی کریمی، علی دایی، فرهاد مجیدی، مهدی رحمتی، ... همه اینها شلخته و زشت و بد تیپ هستند. اصلا نمیدونند چه جوری لباس بپوشند.. برای همین هم هی رشد کردند و محبوب شدند. ای شلخت ها بد لباس برای از علی نیکی یاد بگیرید..

 • 65976
  سه شنبه 21 شهریور 1391 - 18:21:06
  پاسخ
  15 5

  جواد نکونام زشت و بد تیپه؟؟؟ علی کریمی ؟؟؟ دایی ؟؟ مهدوی کیا ؟؟؟ هاشمیان؟؟؟ شجاعی؟؟؟ کدومشون؟؟؟ تازه آقا منشانه هم لباس میپوشن والا

 • قرمز
  چهارشنبه 22 شهریور 1391 - 00:27:33
  پاسخ
  13 6

  آقای نیکبخت ، اشتباه کردی به آن مهمانی رفتی. ولی بیان این عبارات که "کسانی از هنرمندان و ورزشکاران معروف دیگر نیز در آن میهمانی بودند و پشت نام شما پنهان شدند." در حالی که در صحبت خودتان عنوان کردید که نمیدانید با دیگران چه برخوردی شده است ؛ نوعی فرافکنی است. آقای نیکبخت , مطمئن باشید که شیک پوش تر از شما نیز در فوتبال این مرز و بو بوده و هستند که مطابق هنجارهای جامعه عمل کرده و همیشه برای مردم محبوب القلوب باقی می مانند.

 • قرمز
  چهارشنبه 22 شهریور 1391 - 00:28:54
  پاسخ
  10 5

  آقای نیکبخت ، اشتباه کردی به آن مهمانی رفتی. ولی بیان این عبارات که "کسانی از هنرمندان و ورزشکاران معروف دیگر نیز در آن میهمانی بودند و پشت نام شما پنهان شدند." در حالی که در صحبت خودتان عنوان کردید که نمیدانید با دیگران چه برخوردی شده است ؛ نوعی فرافکنی است. آقای نیکبخت , مطمئن باشید که شیک پوش تر از شما نیز در فوتبال این مرز و بو بوده و هستند که مطابق هنجارهای جامعه عمل کرده و همیشه برای مردم محبوب القلوب باقی می مانند.

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال نظر
 • خبرآنلاین نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند
 • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید
 • اگرچه تلاش می‌شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می‌شوند
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

0/700

x