جمعه 30 شهریور 1397
چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 20:44:03 چاپ

تاکید دوباره آیت‌الله جنتی بر برخورد با بی‌حجابی و رقص

تاکید بر توجه به اعتراض‎های مردمی، پرهیز از ولنگاری، فرقه‎گرایی و فتنه‎گری

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - چهارمین اجلاسیه مجلس پنجم خبرگان رهبری در حالی به پایان رسید که اغلب نطق‎‎های اعضای این مجلس در موضوع حجاب و مقابله با پدیده دختران خیابان انقلاب بود.

به گزارش خبرآنلاین، روز گذشته در نخستین روز این اجلاسیه دو تن از اعضای مجلس خبرگان به اینئموضوع پرداختند. آیت‎الله بهشتی نماینده استان فارس در مجلس خبرگان، گفت که «مقوله حجاب امری نیست که به سلیقه افراد واگذار شده باشد، البته اسلام مخالف آزادی نیست، ولی نه آزادیِ فساد و بی‌بندوباری، آزادی این است که مردم حق انتقاد داشته باشند». حجت‌الاسلام معلمی نماینده مازندران نیز عنوان کرد «چرا باید وضعیت فرهنگی جامعه به جایی برسد که در سالروز ولادت حضرت زهرا که مظهور عفت و پاکدامنی است، جشن‌های مبتذل برگزار شود؟». (اینجا)
علاوه بر آنان، آیت‎الله جنتی که در نطق افتتاحیه خود گفته بود «با رقصیدن و برداشتن روسری محکم برخورد شود»، در نطق اختتامیه‎اش نیز بار دیگر به مقوله حجاب پرداخت و گفت: درباره حجاب هم مجددا می گویم که این مسئله مهم است و از مسلمات اسلام است که هم سنی و هم شیعه آن را قبول دارند و کسانی که در پی کنار گذاشتن حجاب هستند ابتدا باید آنان را خواست و بهشان توضیح داد که دلیل تاکیدمان بر حجاب چیست و آنان را روشن کرد که بدانند موضوع چیست تا از کار نادرست خود پشیمان شوند و توبه کنند بعد هم اگر توبه نکردند با آنان برخورد شود.

رئیس مجلس خبرگان با بیان اینکه مجلس خبرگان دغدغه حفظ ارزش‎های اسلامی را دارد، گفت: ما نسبت به مقام معظم رهبری و ولایت فقیه حداکثر تاکید را داریم که محور و ستون انقلاب اسلامی هستند و همه چیز در محور آن می چرخد.

دبیر شورای نگهبان ادامه داد: ما از مسئولین نظام انتظار زیاد داریم، در مسئله اشتغال، تولید باید کار بیشتری انجام شود ما راضی نیستیم که افرادی بیکار باشند و سفره هاشان خالی باشد و عده ای از اموال همین مردم بیچاره برای خود آلاف و الوف جمع کنند و این مسئله قابل اغماض نیست. باید دل فقرا را در پایان سال شاد کرد. هر کس می تواند کاری بکند باید انجام دهد. باید بدانیم در خانه فقرا چه خبر است و بفهمیم آیا آن چیزی که ما می‌خوریم آنها هم می خورند یا نه.

کنایه نماینده خبرگان به روحانی

حجت‌السلام فرحانی نماینده مردم خوزستان در نطق امروز خود با اشاره به مجموعه مشکلات موجود کشور، گفت: وقتی که مشکلات مختلف موجود را شماره‌گذاری می‌کنیم، می‌بینیم که حضرت آقا در همه حوزه‌های مختلف در سه دهه اخیر، رویکرد و مطالبات راه‌گشایی را تبیین کرده‌اند. اما با گذشت قریب به سی‌سال از جنگ تحمیلی و نگاه به وضعیت موجود، این سوال به ذهن می‌آید، که علت بر زمین ماندن این مطالبات چیست؟

وی تصریح کرد: وقتی بحث نقد معصوم و نقد رهبری و بی‌توجهی به مطالبات مذکور، مطرح می‌شود، وقتی در باب حقوق شهروندی و فضای مجازی مطالبی در راستای همین ارتجاع و بازگشت رو به عقب مطرح شود، وقتی در بحث جبهه مقاومت ما شاهد مقاومت داخلی و مانع‌تراشی داخلی حتی در شورای امنیت باشیم و از طرفی دستگاه دیپلماسی کشور نتواند از این پیروزی خوب استفاده کند، وقتی اعتراضات و اغتشاشات اخیر با تدبیر حضرت آقا و هوشیاری مردم در ۲۲ بهمن جمع می‌شود، می‌بینیم مسئله رفراندوم و سوارکردن اصحاب فتنه و همه آن‌هایی که از قطار انقلاب پیاده شدند را مطرح می‌کنند که مجموعه این عملکرد این تحلیل را تأیید می‌کند که اتاق فکری وجود دارد که در پی ارتجاع فرهنگی و اقتصادی و در تقابل با اندیشه امام و مطالبات رهبری است و نتیجه آن بر زمین‌ماندن مطالبات ایشان و سهل‌انگاری در حل مشکلات مردم است که نتیجه آن تنها ماندن رهبری است. چرا باید کار به آن جا برسد که ایشان بخاطر تحقق‌نیافتن عدالت عذرخواهی کند؟

کنایه به احمدی‌نژاد

حجت الاسلام كلانتری نماينده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در چهارمین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: هیچکس منکر خدمات بی بدیل انقلاب اسلامی به فقیران و اقشار محروم نیست.

او گفت: امام عظیم الشأن فرمودند «خدا نیاورد آن روزی که سیاست ما و سیاست مسئولین کشور ما، پشت کردن به دفاع از محرومین و رو آوردن به حمایت از سرمایه دار‌ها گردد و اغنیاء و ثروتمندان از اعتبار و عنایت بیشتری برخوردار شوند. معاذالله که این با سیره و روش انبیاء و امیر المومنین و ائمه معصومین علیهم السلام سازگار نیست، دامن حرمت و پاکت روحانیت از آن منزه است».

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: البته همه این درد‌ها و مشکلات قابل حل است، مشروط به آن که برخی از مسئولین و مدیران پرحرف و کم کار، به خود آیند و فرامین حکیمانه و دلسوزانه رهبر معظم انقلاب را به کار بندند و با نظریه پردازی‌های غیر محققانه و مسائل حاشیه‌ای و اختلاف بر انگیز، وقت مردم را نگیرند و آب در آسیاب دشمن نریزند و ناکارآمدی و کارنابلدی خود را نپوشانند و بجای آنکه پاسخگو باشند در نقش اپوزوسیون بازی نکنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: امروز در کشور ما هیچ طیف و هیچ جریانی با اصل فضای مجازی و با فرصت‌ها و با خدمات فراوان آن مخالف نیست و هیچ حزب و گروهی، خواهان تعطیلی آن و قطع رابطه اطلاعاتی با جهان نیست زیرا این کار نه شدنی است نه معقول.

وی افزود: امروز اجماع همه دلسوزان جامعه و خواسته به حق همه یاوران حقیقی انقلاب، نه تعطیلی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بلکه مدیریت، ساماندهی و بومی سازی آنهاست و کسانی که با این حقیقت روشن مخالفت می‌کنند و یا با کارشکنی، مانع از اجرای آن میشوند غافلانی هستند منفعل و مقصر. کشور‌هایی مانند سوئد، کانادا، هند، کره جنوبی و مالزی که خود را نماد‌های مردم سالاری و آزادی بیان می‌دانند، گسترده‌ترین میزان فیلترینگ اینترنت را اعمال می‌کنند.

بیانیه پایانی

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عنایت حضرت حق جلَ و علا، و توجهات حضرت ولی عصر(عج) چهارمین اجلاس رسمی دوره ی پنجم مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، در پایان این اجلاس، ضمن قدردانی از ملت آگاه ایران اسلامی برای حضور به موقع در صحنه و خنثی کردن توطئه دی ماه و شرکت در راهپیمایی حماسی، عزت بخش و غرور آفرین 22 بهمن، بر نکات زیر تأکید می‌گردد:

۱. «ولایت فقیه»نمادعظمت،استقلال و سربلندی نظام اسلامی و عامل اساسی همبستگی و عزت و اقتدار اسلامی و وحدت و انسجام ملی و ستون خیمه نظام اسلامی است و التزام عملی به آن، از بدیهی‌ترین اصول «قانون­مداری» و نظم و انضباط اجتماعی است، همگان به ویژه مسؤولان و جریان های سیاسی را به اطاعت و پیروی از ولی فقیه، حفظ وحدت حول محور رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ­الله العظمی خامنه ­ای«مدظله ­العالی» و پرهیز از سخنان و اقدامات تفرقه افکنانه فرا می‌خوانیم.

۲. تحقق «عدالت»، «کاهش فاصله طبقاتی» و «مبارزه با اشرافیت» همواره از دغدغه‌های مهم رهبری و نظام اسلامی بوده و «عدالت» در الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت، یک نظریه «کلان راهبردی» محسوب می‌شود که باید در همه عرصه‌ها مورد توجه کامل قرار گیرد تا فاصله طبقاتی و شکاف اقتصادی ـ اجتماعی در بخش‌های گوناگون کشور کاهش یابد. مجلس خبرگان ضمن تأیید پیشرفتهای گسترده و همه جانبهای که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حاصل شده،‌ بر این باور است که باید تلاش کرد تا عدالت به گفتمانی زنده و همیشه حاضر در صحنه‌های مختلف کشور تبدیل شده و با برنامه ریزی و تدبیر و فرهنگ سازی و مبارزه جدی با فساد و قاچاق و اصلاح ساختارهای اقتصادی و اجتماعی و نظام بانکی و مالیاتی و توجه ویژه به شرکت­های دانش بنیان و تحقیق و توسعه، بسترهای لازم را برای تحقق آن در میان نخبگان، مسئولان، مردم و بخصوص نسل جوان فراهم نماید.

۳. مجلس خبرگان رهبری، ضمن احترام به مطالبات بحق مردم عزیزایران، برتوجه مسؤولان به نیازهای مردم تأکید می کند و پرهیز از هر نوع فرقه گرائی، هرج و مرج و فتنه­ گری را لازم می داند که این امور موجب بهره‌برداری فریب‌خوردگان داخلی و ذوق‌زدگی دشمنان قسم‌خورده خارجی بخصوص شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی می شود. از قوه ی مجریه و قوه ی قضاییه و سایر مسؤولان مربوطه می‌خواهد ضمن هوشیاری بانگاه ویژه به درخواست‌ها و دغدغه‌های به حق مردم و معترضان با تکیه بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ارائه راهکارهای اقتصادی دقیق و کوتاه‌مدت، زمینه رفع مشکلات معیشتی مردم و ایجاد وفاق، وحدت و انسجام جامعه را فراهم آورند. بی‌شک ساختن ایرانی آباد و مقتدر در گرو امنیت پایدار است و اقدامات تند و خشن، راه حل مشکلات جامعه نبوده و به نفع کشور نیست. تردیدی وجود ندارد که ظرفیتهای موجود را باید در مسیر کمک و تعالی کشور به صحنه آورد و از هر اقدامی که منجر به بروز خلل در این راه قانونی شود پرهیز نمود.

۴. مسائل فرهنگی ـ اجتماعی و آسیب‌های فضای مجازی، یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و دلسوزان نظام است. لذا از دولت و نهادهای فرهنگی کشور می‌خواهیم با تکیه بر مبانی دینی و اتخاذ سیاست‌های صحیح و نظارت بر حسن اجرای امور، ضمن تعمیق گفتمان دینی و معرفت اسلامی و ترویج بیش از پیش آن در جامعه، بخصوص حجاب و عفاف که از مصادیق بارز آن است، از بروز ولنگاری فرهنگی و معضلات اجتماعی آسیب زا بکاهد و تمام توان داخلی و بومی کشور را به کار گرفته تا ضمن جایگزینیِ نمونه ­های بومی و ایرانی، شرایط برای حرکت در مسیر مطمئن دینی ـ امنیتی، میسّر شود.
۵. مجلس خبرگان رهبری، ضمن هشدار به دشمنان و گوشزد ‌نمودن این موضوع که آحاد مردم و دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران، طبق آموزه‌های دینی و ملی خود زیر بار زورگویی و زیاده‌خواهی مستکبران نخواهند رفت و با اعتقاد راسخ به این وعده الهی که «إِنَّ اللَّهَ یُدافِعُ عَنِ الَّذینَ آمَنوا إِنَّ اللَّهَ لا یُحِبُّ کُلَّ خَوّانٍ کَفورٍ»، بدعهدی و نقض آشکار برجام از سوی آمریکا را محکوم نموده و خواستار پیگیری جدّی این موضوع و اتخاذ موضع متقابل و متناسب از سوی دستگاههای مسؤول در جهت احقاق حقوق ملت هستیم و بر لزوم بالابردن قدرت دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران و غیر قابلِ مذاکره بودنِ این عرصه، تأکید می­کنیم.  

۶. اقدام تحریک آمیز و نابخردانه رئیس جمهورآمریکا مبنی بربه رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم منحوس صهیونیستی و اعلام انتقال سفارتخانه ایالات متحده از تل آویو به قدس شریف، فتنه‌ای جدید و با توهّم جبران شکست‌های داعش و جریان های تکفیری مورد حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی و اذناب آنان در منطقه ارزیابی می شود. مجلس خبرگان رهبری، ضمن اذعان بر اینکه قدس، قبله اول مسلمانان و پاره تن اسلام است بر این نکته تأکید می‌کند که غده سرطانی اسرائیل را تنها از طریق مبارزات مردمی می‏توان ریشه‏‌کن ساخت، از سازمان های بین‌المللی، سران کشورهای اسلامی و تمام وجدانهای بیدار می‌خواهد به سهم خود در محکومیت این عمل کینه‌ورزانه رئیس جمهور آمریکا اقدام کنند.

۷. رفتارهای خشن و غیر انسانی آل خلیفه و سرکوب مردم مظلوم و مسلمان بحرین و تجاوزات آشکار رژیم جنایتکار سعودی به یمن که با حمایت و چراغ سبز آمریکا انجام می شود و حضور غیر قانونی برخی کشورها در سوریه که موجب کشتار مردم بی‌دفاع این کشور مظلوم و تقویت مجدد جریانهای تروریستیِ معارض شده است را، محکوم می‌نماییم.

    ۸. مجلس خبرگان رهبری در آستانه عید نوروز با تبریک سال نو به تمام هم میهنان عزیز، ضمن اعلام همدردی با خانواده های شهدای مظلوم خیابان پاسداران و زلزله‌زدگان استانهای کرمان و کرمانشاه و تسلیت به بازماندگان سوانح تلخ کشتی سانچی و سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج از مردم شریف می‌خواهد با توجه به مصادف شدن روز اول فروردین با شهادت حضرت امام هادی7 ضمن تکریم و بزرگداشت آن امام همام، دستگیری از فقراء و کمک به نیازمندان و نیز پرهیز از اسراف، تجمّلگرایی و زیاده‌روی را در نظر داشته باشند و سالی توأم با شادی و معنویت را آغاز نمایند.

در پایان ضمن بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی و تجدیدپیمان با آرمانهای حضرت امام خمینی، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم را گرامی می‌داریم و بار دیگر تأکید می‌کنیم که حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از دستاوردهای آن، تنها با حفظ محوریت ولایت فقیه و مشارکت همه جانبه ملتی فداکار و وحدت و همبستگی ملی، امکان پذیر خواهد بود.

27216

80 دیدگاه
 • بی نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 21:35:11
  پاسخ
  543 5

  تاکید دوباره آیت‌الله جنتی بر برخورد با بی‌حجابی و رقص ایشون حرف دیگه ای مگه بلده بزنه

  • بی نام
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:37:30
   326 2

   چرا بلد نیست. اظهار نظرهای افراطی گاه و بیگاه برخی بخصوص از سال ۸۴ و کارهایی که به اسم اسلام کردن آنچنان ضربه ای به دین زده که هیچ رقاص و بی حجابی در تاریخ نزده.

  • بی نام
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 01:29:04
   322 1

   بخدا خسته شدیییییییییم افسرده شدیم روانی شدیم ولی مجبوریم به این دل خوش کنیم که اندکی صبر سحر نزدیک است ..... که چقدر مشتاقانه منتظر آن سحر هستیم

  • بی نام
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 02:17:49
   217 1

   حرف ماقطع فضای مجازی نیست بومی سازی آن است. حرف ایشان این است مه فضای مجازی باشد ولی مثل صداوسیمای میلی باشد فقط ما بتوانیم درآن حرف بزنیم وسایرین را ممنوع التصویر و حذف و سانسور و برخوردکنیم.

  • بی نام
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 09:31:25
   307 1

   این قشر وجماعت بازنشستگی ندارند؟؟ تصمیمات مهم کشور باید ازاین عالیجناب صادر بشه ؟ تا کی آخه

 • بدون نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 21:36:59
  پاسخ
  414 4

  اولش صحبت های تفرقه انگیز بسود جریان خودشون میکنن، آخرش بیانیه صادر میکنن که صحبت های تفرقه انگیز پرهیز کنید

  • بی نام
   چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 22:55:49
   143 2

   درود بر شما

 • بی نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 21:42:19
  پاسخ
  444 3

  بزرگوار دیگه وقتشه از سایر مشاغل و این اظهار نظرها هم استعفا داده و استراحت بفرمایید. اینطوری هم برای خودتان و هم این مردم خیلی بهتر خواهد بود.

  • بی نام
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 09:34:20
   225 0

   کلمات را هم به سختی ادا میکنن حالا من موندم برای تصمیمات کشور

 • بدون نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 22:22:22
  پاسخ
  291 1

  اعضاي خبرگان درباره همه چيز اظهار نظر كردند جز وظيفه اصليشون كه قانون بر عهده شون گذاشته و اون توضيح خواستن و بررسي كارنامه رهبري و اينكه ارزيابي شون رو از مديريت رهبر در قالب گزارشي به سمع عموم برسونند

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 13:46:32
   17 0

   در مملکت ما چه کسی کارش رو درست انجام میده که گروه مذکور درست انجام بده؟بعد هم احتمالا گزارش محرمانه هستش که به سمع عموم نمیرسه

 • علی
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 22:25:19
  پاسخ
  169 2

  مجلس خبرگان خییییییییییلی مهمه...........

 • حسین
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 22:47:28
  پاسخ
  22 361

  حق با ایشون است . در مملکتی که نام اسلامی دارد بیحجابی غیرقانونی است . کاری به دزدی و ... ندارم که بهانه کنید برای لخت شدن در خیابان ... آزادی برای همه است ... شما در چهاردیواری خود هرکاری دوست داری انجام بده ، اما مکان عمومی برای عموم مردم است ... آزادی فقط حق شما نیست که لخت وارد جامعه بشی ... در صورت بیحجابی اجباری یقینا بنده یکی از اشخاصی هستم که طبق اسلام امر به معروف جدی خواهم کرد . اسمش رو هم هرچی میخواهید بگذارید ... اینجا غرب وحشی نیست که مثل حیوانات در خیابان راه بروید ... هر چند تا الانم حجابی ندیده ایم ... ان شا الله خداوند 200 سال دیگر به جناب جنتی عمر عطا فرماید ... این انقلاب هم با همین روال تا انقلاب امام دوازدهم شیعیان ادامه خواهد داشت ان شا الله ... یا علی

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 00:42:13
   19 0

   خداییش آخر منطق هستید.در مکان عمومی فقط شما هر جور تشخیص بدید می تونید عمل کنید و بقیه چنین حقی ندارند

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 06:03:26
   18 1

   ۱ در مکان عمومی هرکس باید حق انتخاب پوشش داشته باشه تا حد متعارف و معنای متعارف درخواست جامعه و منطق هست نه نظر اقلیت نظیر شما ۲ آزادی پوشش به معنی لخت شدن نیست بلکه به معنی محدودیت کمتر هست. ۳ مساله اعتراض به حجاب اجباری هست نه درخواست بی حجابی اجباری. ۴ غرب وجشی هم قوانین پوشش در حد متعارف داره و حتی لخت شدن به قول شما ممنوعه ولی آزادی بیشتری به افراد میده و براشون تصمیم نمیگیره. ۵ کسی نخواست مثل حیوانات لخت بشه گرچه شما ممکنه با هر تار مویی به اندازه لخت شدن منقلب شوید که حتی اگر چنان هستید دیگران گناهی ندارند که به خاطر شما محدود شوند.

  • حمید
   جمعه 25 اسفند 1396 - 13:17:25
   8 0

   باشه

  • مجید
   جمعه 25 اسفند 1396 - 15:27:17
   80 2

   متاسفم برای شما که حجاب رو مطابق لخت بودن و بی بند و باری میدونی. مشکل اینه که اصلا مشکل رو نفهمیدی.

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 20:55:21
   15 1

   حسین اقایی که میخوای امر به معروف بکنی ، برو اول رساله هرکدوم از علما رو که دلت خواست بخون ببین شرایط امر به معروف و نهی از منکر چیه بعد اگر فکر میکردی شرایطش موجوده برو انجام بده. اولین شرط و شرط وجوب امربه معروف امید به تاثیره. اگر این امید نباشه کلا امر از تو ساقطه اخوی. برو اول یاد بگیر بعد بیا امر و نهی کن. ثانیا از دید شما فقط بی حجابی و بدحجابی منکره؟؟ دزدی و دروغ و .... اینا منکر نیست ، تا بحال یک بار جرات داشتی وقتی مثلا در نمازجمعه ای یا در مجلسی یا در هیئتی دروغی شنیدی بلند بشی و امر به معروف و نهی از منکر کنی. هر وقت یک بار همچین کاری کردی بعد بیا به ملت امر و نهی کن

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 23:42:42
   4 48

   مطابق آیه 60 سوره مبارکه نور، بدحجابی همان بی عفتی ست.

  • ايسان ارمين عليرضا
   شنبه 26 اسفند 1396 - 01:05:21
   16 1

   به قران تو به من يه كار بده من تااخر عمر حجاب ميزارم. ،، بابا خسته شديم از بى پولى از بى كارى. بخدا اون دنيا بايد جواب امثال منو بديد. ولى ميدونم خدا با حجاب من كارى نداره

 • ناشناس
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 22:51:40
  پاسخ
  184 0

  جناب آیت الله ایکاش حداقل یکبار هم روی رافت و مهربانی اسلام را نمایش میدادید

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 13:11:22
   14 1

   مگه داره ؟

 • بی نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 22:59:47
  پاسخ
  11 338

  نونی که توی سفرمونه از برکت بزرگانی چون آیت الله جنتی هست وگرنه مثل سوریه و عراق الان داشتیم با وحشت داعش زندگی میکردیم

  • دانشجو
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 22:49:36
   16 1

   نون؟؟؟ کدوم نون ؟؟؟ نون ۳ هزار تومانی منظورت هست ؟؟؟ یا بیشتر

  • بی نام
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 23:01:18
   20 0

   عزیزم جمع نبند... معلومه که نون خوبی هم تو سفرتون گذاشتن که چشماتون رو به حقایق بسته... بقیه این ۸۱ میلیون نفر نون بازوشون رو میخورن...

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 00:45:19
   13 1

   واقعا باورت شده این حرف ها؟کمی فکر هم بکنی بد نیست.

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 03:14:12
   19 0

   چراسوریه و عراق را باایران صلح دوست مقایسه میکنید؟ آیا سایر کشورهای همین خاورمیانه مثل قطروامارات و اردن و سایرین هم جنتی دارند که امنیت دارند؟

  • فردوس توسی
   جمعه 25 اسفند 1396 - 08:06:35
   9 1

   دوست عزیز فراموش نکنید هرانکس دندان دهد نان دهد ماهمه بنده ایم و دنیار دار ازمایش و مکافات

  • فردوس توسی
   جمعه 25 اسفند 1396 - 08:07:17
   0 5

   دوست عزیز هرانکس دندان دهد نان دهد

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 10:32:12
   13 0

   البته نون تو سفره شما وگرنه ماکه با زحمت خودمون درمیاریم

  • كاوه
   جمعه 25 اسفند 1396 - 13:53:04
   10 0

   بهتر هست بگى نانى كه توى سفرهمان نيست براى وجود چنين بزرگانى هست. يكبار تحقيق كنيد ببينيد از اين بزرگان چند آثار مهم علمى ودينى كه اعتبار داشته باشه منتشر شده و آنرا با آثار و نوشته هائى افرادى كه به حاشيه رانده شدهاند و بدتر در حبس بسر ميبرند مقايسه كنيد، حتمأ جواب خود را آنجا خواهيد يافت.

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 13:54:09
   71 2

   یعنی این ها نبودن ایران مثل سوریه میشد؟ اگه پول رو به خود مردم میدادند الان آمریکا هم به ما سر خم میکرد چه برسه اینکه از داعش وحشت کنیم. متاسفم برای افکار شما و امثال شما.

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 14:16:05
   10 0

   شاید هم مثل امارات

 • بی نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 23:05:48
  پاسخ
  209 0

  اگر از اول انقلاب به جای تاکید روی حجاب تمام تلاش ها و گفته ها برای جلوگیری از فساد و دزدی و رانت و رشوه و پارتی بازی تاکید می شد الان هم حجاب داشتیم همه پیشرفت

 • بی نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 23:11:37
  پاسخ
  177 1

  کشور‌هایی مانند سوئد، کانادا، هند، کره جنوبی و مالزی که خود را نماد‌های مردم سالاری و آزادی بیان می‌دانند، گسترده‌ترین میزان فیلترینگ اینترنت را اعمال می‌کنند. آخه این آمار رو از کجا آوردی؟ سایتهای فروش سلاح و مواد مخدر و پورنوگرافی کودکان رو فیلتر میکنند، نه هر سایتی رو. نه سایتهایی که مردم دارن روزمره ازش استفاده می کنند. ظاهرا آمار غلط دادن یک مریضی مسریه...

 • بدون نام
  چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 23:53:20
  پاسخ
  139 1

  منم اگر سن و سالم مثل ايشون بود حتما همچين عوامري ميفرمودم

  • بی نام
   پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 23:46:19
   0 10

   شما همون بهتر كه هيچوقت عوامر نكني با اين املات

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 14:12:27
   0 17

   ای زن به تو اینگونه خطاب است. ارزنده ترین حفظ حجاب است. خواهرم نگاهت.

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:03:04
  پاسخ
  128 1

  حضرت ایت الله با مردم خوب رفتار نفرمودید، فرصتها گذشت و گذشت، شاید برای جلب اعتماد عمومی دیر بشود...

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 13:11:43
   9 0

   دیر شد رفت

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:03:50
  پاسخ
  146 1

  شما تاکید کن. ما هم کار خودمان را می کنیم. زمین زمین خداست و این بخش از زمین کشور من است. به کسی اجازه نمی دهم برای من تعیین تکلیف کند.

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:10:01
  پاسخ
  121 1

  هنوزم به همون چیزی اعتقاد دارن که چهل سال روش اصرار کردن... ایشون رکورددار هستن تو همه موارد

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:13:18
  پاسخ
  104 0

  متاسفانه اولویتهای مردم و کشور با اولویتهای مد نظر آقایان بسیار متفاوت است ٬احتمالا به دلیل انکه انجام اقدامات مد نظرآقایان بسیار ساده است ولی اولویتهای مردم نشدنی است

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:22:25
  پاسخ
  0 192

  مجلس خبرگان باید بیشتر از همه بر اوضاع مملکت مسلط باشد. این بیانیه نشان میدهد که کاملا بر اوضاع مملکت تسلط دارند و همه تدابیر لازم را برای مقابله با دشمنان در نظر گرفته اند مردم هم باید گوش به فرمان مجلس خبرگان باشند.

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:47:41
  پاسخ
  81 0

  ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد................

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:59:02
  پاسخ
  99 0

  آماری دارین که نشون بده چقد به حرفای شما گوش میدن؟

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 00:59:32
  پاسخ
  63 0

  نظرها را که جنتی میگه

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 01:24:03
  پاسخ
  90 0

  شما به فکر آخرتت باش

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 02:00:09
  پاسخ
  123 0

  جنتی بیخیال ملت چرا نمیشی؟

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 02:03:11
  پاسخ
  95 0

  ول کن بابا

 • ایمان
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 02:16:23
  پاسخ
  132 0

  با این سخنان سدها وتالاب ها دوباره پر آب شدند.چرخ صنعت به گردش افتاد.وضع اقتصادی مردم توپ توپ شد.و بیکاری برای همیشه ریشه کن شد.مشکلی به نام قاچاق فقر بیکاری واعتیاد و فساددیگر وجود ندارد.پول ملی ارزش خود را باز یافت و فرهنگ ایرانی اسلامی جان تازه ای در کالبد جامعه دمید.همه جای کشور گویی گلستانی ومردم گویی بلبلان آوازه خوان شدند.فقط یک مشکل کوچک باقی مانده و آنهم بد حجابی است که با توصیه دوباره وموکد ایشان حل خواهد شد.

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 02:20:11
  پاسخ
  108 0

  دغدغه‌ی مجلس خبرگان ححاب است. تمام مسئله همین است که دغدغه‌ی مسؤلین فرسنگها با دغدغه‌ی مردم تفاوت داردوحالب اینجاست که هرکس از آزادی حرف زد وفتند اولپیت نیست ولی برای حکومت اولویتهای اول تا دهم اصلا برای مردم اهمیت ندارد.

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 02:21:16
  پاسخ
  114 0

  ببینید چه کسانی بر مردم ایران مسلط شده‌اند

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 04:28:20
  پاسخ
  76 1

  شما مجبورید این خبر رو تیتر کنید؟ اصلا چه اهمیتی دارد؟ جز ...

 • بدون نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 08:09:53
  پاسخ
  90 0

  صد بار حرف هاي نامربوط زدي و ديدي ثمرش را حرف هاي خوب زدن چه بدي داشت كه يكبار نگفتي

 • 598
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 09:37:05
  پاسخ
  57 1

  رحمت الله حافظی در حساب توییتری خود نوشت: مدیر منصوب شهردار سابق مراسم رقص در برج میلاد را تدارک می بیند،

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 10:17:02
  پاسخ
  104 1

  كاش يه چند تا روزنامه و آمار به اين جنتي ميدادن معني واقعي فساد در ايران را درك كنه. بو گند فساد اقتصادي و مديريتي دماغ همه را پر كرده. شدند عين كبك. سرشون را كردند زير برف

 • فرهاد
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 10:29:17
  پاسخ
  83 0

  بسیار جلسه مفیدی بوده و حرکت جامعه رو به شکوفایی مدیون همین جلسات و افاضات است

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 12:05:48
  پاسخ
  52 0

  فقط همین ها سایر نظرات را هم روانه فایل سیزئه کردید طبق معمول...

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 12:06:04
  پاسخ
  93 4

  درباره حجاب هم مجددا می گویم که این مسئله مهم است و از مسلمات اسلام است که هم سنی و هم شیعه آن را قبول دارند و کسانی که در پی کنار گذاشتن حجاب هستند ابتدا باید آنان را خواست و بهشان توضیح داد که دلیل تاکیدمان بر حجاب چیست و آنان را روشن کرد که بدانند موضوع چیست تا از کار نادرست خود پشیمان شوند و توبه کنند بعد هم اگر توبه نکردند با آنان برخورد شود.اگر اینگونه هست چرا ازمیان پنجاه کشور اسلامی فقط در جمهوری اسلامی حجاب اجباریست.و سایر علمای مسلمان همچین نظری ندارند

  • بی نام
   جمعه 25 اسفند 1396 - 23:44:11
   5 17

   کشورهای دیگر مسلمان هستند، حکومت اسلامی ندارند. مثلا شرب خمر در این کشورها هم آزاد است. ولی اشاعه فحشافحشایی مثل بدحجابی و دروغ و غیبت و ...مطابق آیه قرآن حرام است.

 • بی نام
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 12:09:30
  پاسخ
  97 1

  تصویر جناب جنتی چند روز قبل از انتخابات اخیر مجلس خبرگان در جمع پشتیبانان در ورامین یا گرمسار را منتشر نمایید خاطره جالبی خواهد بود از اینکه چطور با مهندسی خاص و ویژه و سفارشی نفر شانزدهم فهرست تهران شدن می تواند به ریاست خبرگان هم بیانجامد. ما شرایط ریاست را در تمام دنیا متحول کرده ایم از انتخابات به انتصابات و در موادری هم به صورت واژگونه ...

 • جوان ایرانی
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 18:11:38
  پاسخ
  98 1

  ببیینید چه به سر دین و انقلاب آوردید. چرا در مورد اختلاس . فقر . گرانی . و در کل در مورد عقب افتادگی کشور صحبت و عمل نمیکنید ؟ و ایجا بود که پیامبران اسلام میگفتند امت ما کار را خراب میکنند. و یک سوال دارم آیا ماسون در حال حاضر در کشور ایران فعالیت دارد؟

 • دیوید
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 22:33:56
  پاسخ
  2 0

  خدا من و ملت و زندگی مخلوقات و ................. بکشه تا راحت بشیم خدا

 • سمندون
  پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 22:34:54
  پاسخ
  7 0

  اقای جنتی شما که همیشه در همه چیز اظهار نظر می فرمایید لطفا دزدی وحشتناک که در شهرداری تهران اتفاق افتاده کسی اجازه ورود ندارد نمونش استعفا .....لطفا در این باره ودزدی اقازاده ها در باره ورشکستگی بانکهای کشور لطفا نظر بدهید منتظرم

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 00:36:07
  پاسخ
  8 0

  آقای جنتی می فرماین که وظیفه اصلی خبرگان رهبری چیست؟بهتراست یه سری به متن قانون اساسی بزند وببینیدکه بایدچه کارکند؟ایشون وهم صنفان آیا شده یک گزارش مفصل از وظیفه نظارتیشان به مردم ارائه بدهند؟یا هنوز مردد هستند؟آقای جنتی حتما به آخرت وروز حساب وکتاب اعتقاددارند .برادرزوددیرمی شود زود.92 سال گذشت وچیزی باقی نمانده وبه همان خداوآخرتی که برای مردم تبلیغش رامی کنید بایدپاسخگوی اعمال وتصمیماتتان باشید.

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 09:05:18
  پاسخ
  10 0

  چرا خون شهدا فقط دامن بیحجابی ها رو خواهد گرفت چرا نمیگن خون شهدا دامن اختلاص و دزدی ها و بی کفایتی مسءولین را خواهد گرفت یا گفتن این حرفها به نفع آقایون نیست

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 09:14:37
  پاسخ
  0 8

  جنتی دوست داریم

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 12:46:38
  پاسخ
  7 0

  انصافا شما که یادتونه زمان آدم و حوا هم حجاب اجباری بود؟

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 12:50:54
  پاسخ
  8 0

  مردم دارن گشنگی میکشن اینا به فکر حجابن

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 14:00:01
  پاسخ
  6 0

  آقا یک مجوز راهپیمایی به ما بدهید تا برویم در این کارخانه ایزی لایف را گل بگیریم.

 • اهل منطق
  جمعه 25 اسفند 1396 - 14:57:53
  پاسخ
  8 0

  یعنی خدایی دق مرگ نشم از پوست کلفتمه

 • جعفر رجبی
  جمعه 25 اسفند 1396 - 15:05:49
  پاسخ
  23 0

  حالا این بیانیه‌ای ۸ ماده ای چند پای ملت آب خورد؟

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 16:13:10
  پاسخ
  33 0

  چقدر از مردم فاصله دارند؟ هی قانون قانون می کنند؟ این همه اختلاس و رانت و دزدی قانونی بود؟ دست بردارید از سرکچل ما پیش از انکه دستتان رابرداریم

 • جوان
  جمعه 25 اسفند 1396 - 16:36:23
  پاسخ
  2 60

  نمیدونم علت اینکه گروهی اینقدر در دفاع از بیحجابی و بی قاونی وقت میزارن چیه..عزیزم اونیکه مسلمانه باید باید طبق قانون اسلام عمل کنه غیر مسمان هم طبق قانون کشور اسلامی...حرف دیگه ای نداریم..میخایی لخت شید برید خارج از کشور عشق حالتونو کنید برگردید..

  • بی نام
   شنبه 26 اسفند 1396 - 09:34:26
   11 0

   چقدر باید برای این طرز تفکر متاسف بود.کاش بجای کردن سرتون زیر برف و الکی دم از اسلام زدن یه کم با تحقیق بیشتری اسلام رو درک میکردید.

  • سوشا
   شنبه 26 اسفند 1396 - 10:38:39
   10 0

   عزیز دلم آخه چرا شماها اینقدر تفکر صفر و یکی دارید آخه..کی گفت میخواد لخت شه کی گفت میخواد عشق و حال کنه..قربونت برم من چرا تو کشورهای دیگه که بقول تو عشق و حال میکنن انقدر آمار تجاوز نسبت به کشور من و تو که کلید کردیم رو حجاب اجباری کمتره.. الان برادر شما، پدر شما یا هر مذکری در خانواده شما که روسری رو سرش نیست و با تیشرت میاد تو خیابون لخته؟داره عشق و حال میکنه؟آخه این هچه حرفیه عزیز من..

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 19:08:47
  پاسخ
  10 1

  مشكل ما حجاب نيست دزدي هاي سران مملكته

 • بی نام
  جمعه 25 اسفند 1396 - 19:42:20
  پاسخ
  8 0

  کاش تکییدی بر ربا خواری و اختلاس هم می کردین حضرت آیت الله

 • بی نام
  شنبه 26 اسفند 1396 - 14:49:19
  پاسخ
  1 0

  متولد ۵۸ هستم و هنوز کار درست و حسابی ندارم. دوستم بواسطه پارتی پدرش در یک اداره مشغول بکار هست. دارای زن و زندگی و بچه و خونه هست و من هنوز مجردم. در صورتی که من مدرک دانشگاه دولتی دارم و اون مدرک دانشگاه آزاد از یکی از کوچکترین شهرهای مازندران. من چه گناهی کردم پدر ندارم, چه گناهی کردم پارتی ندارم. ای خداااااااااااااااا

ارسال دیدگاه

قوانین ارسال نظر
 • خبرآنلاین نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند
 • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید
 • اگرچه تلاش می‌شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می‌شوند
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

0/700

پربیننده‌ترین
وبگردی