معاونت بهداشت پای درد دل اهالی کوی اساتید خرم‌آباد

در جریان مطالبات مختلف اهالی محترم منطقه کوی اساتید خرم‌آباد جلسه‌ معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور جمعی از مدیران و مسوولان استانی در مسجد امام رضا برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر مریم کوشکی در دیدار مردمی با اهالی محله کوی اساتید خرم‌آباد، در راستای پاسخگویی به اهالی این منطقه که مطالبه راه اندازی درمانگاه و داروخانه را از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی داشتند، به بیان وضعیت اقدامات صورت گرفته پرداخت و گفت: قسمتی از منطقه کوی اساتید تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر و قسمت دیگر تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت ناصرخسرو میباشد.

وی افزود: در خصوص مطالبه راه‌اندازی داروخانه نیز دانشگاه علوم پزشکی آمادگی دارد که به داروسازان متقاضی مجوز های لازم را اعطا نماید، اما داروخانه شبانه روزی در ابتدای بلوار جلال آل احمد وجود دارد و بزودی داروخانه جدیدی نیز در خیابان ناصرخسرو بالاتر از چهارراه دانش راه‌اندازی خواهد شد که به این منطقه بسیار نزدیک است.

دکتر کوشکی تاکید کرد: برای راه اندازی پایگاه سلامت جدید در این منطقه بایستی سرشماری مجددی در محله صورت گیرد و درخواست راه اندازی پایگاه سلامت به وزارت بهداشت ارسال شود.

معاون بهداشت دانشگاه گفت: در صورت اعطای مجوزات لازم، زمینی که در این منطقه تحت عنوان خدمات بهداشتی درمانی در نظر گرفته شده توسط دانشگاه علوم پزشکی لرستان با عنوان پایگاه سلامت احداث خواهد شد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1769988

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =