درویش: همه مردم ایران پرسپولیسی هستند به غیر از عده‌ای!

مدیرعامل پرسپولیس بعد از قهرمانی این تیم در جام حذفی گفت: می‌خواهند با مطرح کردن ادامه کار با یحیی گل‌محمدی برای پرسپولیس حاشیه‌سازی کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی گفت: این عیدی بسیار دلچسب را به همه هواداران پرسپولیس تقدیم می‌کنیم. امیدوارم این شیرینی به کام همه ملت ما شیرین باشد.

مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به این موضوع که فقط پرسپولیسی‌ها از این برد خوشحالند، مدعی شد: همه ملت ایران معمولا پرسپولیسی هستند مگر عده‌ای. البته استقلالی‌ها هم از این بازی زیبا یقینا خوشحالند.

وی درباره دبل گل محمدی در قهرمانی و ادامه کار با او گفت: اول اینکه آقا یحیی یک سال دیگر قرارداد دارد، دوم اینکه این‌ها مسائل حاشیه‌ای است و برای تیم ما می خواهند جوسازی کنند. این تیم از تدارکات و انتظامات تا بیرانوند که بهترین دروازه‌بان آسیاست همه در قهرمانی شریک‌اند. این‌ها می خواهند برای تیم حاشیه درست کنند و ذهن هواداران را خراب کنند. از بیرانوند تشکر می‌کنم که هیچ‌وقت پا پس نکشید همانطور که روز اول آمد تا امروز با همه توان زحمت کشید.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه چه پاداشی به بازیکنان می‌دهد؟ گفت: پاداش‌شان را مردم باید بدهند. در حد این قهرمانی پاداشی نمی‌توان تعیین کرد مگر اینکه همه بانک‌ها را جمع کنیم تا به این بچه‌ها پاداش بدهیم. دلخوشی مردم بزرگترین پاداش برای بازیکنان است.

وی در پایان گفت: از همه هواداران از کوچکترین بازیکن جوان که در خدمت تیم بزرگسالان است تا آقایان پیروانی و گل محمدی تشکر می‌کنم. برای پرداخت کوچکترین پاداش، سیستم بانکی از دیشب قطع بود اما پیروانی آنقدر خوب مدیریت کرد که وقتی به بچه‌ها گفت، گفتند این چیزها مهم نیست و برای قهرمانی می جنگیم. به همه هوادارن نوید می‌دهم که در لیگ قهرمانان آسیا نیز همین عملکرد را نشان بدهیم.

258258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1772628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =