کشف بزرگ یک اسپانیایی در فوتبال ایران

خبرورزشی نوشت: در این مقطع زمانی نکونام بیشتر و بهتر از لوپس می‌تواند به استقلال کمک کند اما اینکه لوپس گفته باشد شما خودتان مربیان خوبی دارید خیلی جالب بود.

صحبت هایی که از قول لوپس اسپانیایی می شود در نوع خود جالب و در عین حال عجیب به نظر می رسد.

۱- در میان صحبت‌های مدیرعامل استقلال اینکه از قول لوپس گفت: او آدم بزرگواری بود و گفت خودتان در ایران مربیان خوبی دارید، شاهکار بود. تصور کنید یک مربی از کشوری فوتبالخیز مثل اسپانیا با سابقه نشستن روی نیمکت رئال‌مادرید به ایران بیاید و ناگهان به این نتیجه برسد که ما خودمان مربیان خوبی داریم! با مزه بود نه؟ ضمن تشکر از حس طنز حجت کریمی و لحظات شادی که ایشان برای‌مان فراهم کرد، ما هم اعتقاد داریم در این مقطع زمانی نکونام بیشتر و بهتر از لوپس می‌تواند به استقلال کمک کند اما اینکه لوپس گفته باشد شما خودتان مربیان خوبی دارید خیلی جالب بود. فقط سؤال اینجاست که چرا این مربی مهربان در کشور خودش که بود نمی‌دانست ما مربیان خوبی داریم و بلافاصله پس از رسیدن به ایران چنین کشف مهمی کرد؟ یعنی برای طرف بلیت گرفتند که به ایران بیاید و این جمله را بگوید؟

۲- مهدی قایدی گفته فقط ۲۰ درصد از پول قرارداد پارسالم را گرفتم! در این قبیل موارد هم می‌توان هنر مدیریت مدیران فوتبال ایران را دید. فصل فوتبال تمام شده و ستاره تیم تنها ۲۰ درصد گرفته! فقط معلوم نیست چرا ما مدیر به خارج از کشور صادر نمی‌کنیم و چرا در این مورد خاص فرار مغزها صورت نمی‌گیرد؟

۳- بیرانوند ۲ بار به باشگاه پرسپولیس هشدار داد ولی رضا درویش به بهانه مصدومیت او به منزلش رفت. کار خوبی که به قول معروف هم ثواب دارد و هم کباب! فراموش نکنیم که بیرانوند نقش بسیاری در قهرمانی‌های پرسپولیس داشت و آن یک سالی که نبود پرسپولیس قهرمان نشد!

258258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1781527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =