٢٩ شهریور ماه زنگ شکوفه‌ها در مدارس کرمانشاه به صدا در می‌آید

معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد پروژه مهر استان کرمانشاه گفت: چهارشنبه ٢٩ شهریور ماه ساعت هشت و ٣٠ دقیقه صبح زنگ شکوفه‌های دانش‌آموزان پایه اول دبستان در دبستان امین ناحیه یک کرمانشاه به صدا در می‌آید. 

ماشاالله پروین در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، اظهار کرد: چهارشنبه ٢٩ شهریور ماه ساعت هشت و ٣٠ دقیقه صبح زنگ شکوفه‌های دانش‌آموزان پایه اول دبستان در دبستان امین ناحیه یک کرمانشاه به صدا در می‌آید.

وی افزود: این برنامه با حضور مسئولین آموزش و پرورش و همزمان در سراسر استان کرمانشاه در مدارس ابتدایی اجرا می‌شود و روز شنبه همزمان با ابتدای مهر ماه زنگ آغاز سال تحصیلی به صورت نمادین در دبیرستان شاهد علامه مجلسی به صدا در می‌آید.

معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد پروژه مهر استان کرمانشاه تصریح کرد: این برنامه با حضور امام جمعه و استاندار کرمانشاه، مسئولین نظامی و انتظامی، مدیران کل، مسئولین آموزش و پرورش و دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

وی گفت: ١٠٠ درصد مدارس استان کرمانشاه تا روز بازگشایی مدارس، آماده ورود دانش‌آموزان هستند و امسال نسبت به سال‌های گذشته مهر پرنشاطی خواهیم داشت.

این مسئول عنوان کرد: امکانات و تجهیزات مدارس و نیروی انسانی مدارس استان کرمانشاه مناسب است و با آغاز سال تحصیلی کلاس بدون معلم نخواهیم داشت.

وی گفت: مهر امسال ٣٧١ هزار دانش‌آموز با ٢۶ هزار معلم و ١۶ هزار کلاس درس در استان کرمانشاه داریم.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1815071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =